Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Polojasno 22°C

Test osobnosti: Poloha spánku prozradí, jestli jste egoisté, nebo introverti

/
 • (archiv)
  25. února 2019 ● 10:00

  Spánkové polohy o naší povaze i momentálním rozpoložení odhalí mnohé. Jak se v posteli uvelebíte vy? Jste voják, nebo hvězdice? Co to o vás vypovídá?

 • 1.

  Poloha plodu

  Toužíte instinktivně pro bezpečí, jste introvertní , uzavíráte se před vnějším světem.  Jste však také velmi empatičtí a máte velké srdce.

   

   

   

   

   

 • 2.

  Prkno

  Tato poloha je typická pro přitažlivé, ale poměrně přelétavé lidi, kteří jsou soustředěni sami na sebe a mají problém s navazováním trvalejších vztahů. Může to být ovšem přechodná záležitost.

   

   

   

   

 • 3.

  Poloha vítající

  Takoví lidé mívají velká očekávání, jsou velmi sebekritičtí, a snadno se nechají zviklat. Pokud takto spíte, dejte si pozor na to, abyste nebyli zbytečně podezíraví ke svému okolí a nepohrdali problémy ostatních.

   

   

   

   

 • 4.

  Voják

  Takhle spí lidé, kteří na sebe kladou velké nároky a zároveň jsou značně rezervovaní. Vaší typickou vlastností je tvrdohlavost, jste také poměrně konzervativní a neradi se vzdáváte svých názorů.

   

   

   

   

   

 • 5.

  Volný pád

  Potřebujete mít všechno pod kontrolou. Často takto usínají lidé, kteří byly nuceni brzo dospět, odráží se v ní touha po péči a šťastném dětství, které jim nebylo dopřáno. Takoví lidé nejsou příliš otevřeni citům, bojí se dalšího zranění.  S touto polohou se pojí výborné organizační schopnosti a pevná vůle.

   

   

   

 • 6.

  Hvězdice

  Takto spí lidé s velkým sebevědomím, otevření a s velkým potenciálem, který ale ještě úplně nevyužívají.  Snadno navazujete kontakty, máte smysl pro humor, jste velmi přátelští. Pozor ale na egoismus.

   

   

   

   

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz