Stromový test osobnosti: Jste mírotvůrce, nebo dříč? | Horoskopy Blesk.cz
Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 15°C

Stromový test osobnosti: Jste mírotvůrce, nebo dříč?

/
 • Květy nebo plody? Co vás láká víc?
  Květy nebo plody? Co vás láká víc? (archiv)
  27. února 2018 ● 11:36

  Který se stromků vás přitahuje? Tento test odhalí, co je pro vás v životě podstatné, a k čemu směřujete. 

 • 1.

  1. Odpovědnost a klid

  ...
  Pokud si vyberete první stromek, pak jste pravděpodobně zodpovědnou osobou a vidíte věci s nadhledem. Vaše zodpovědnost vám pomůže vypořádat se s výzvami, které vám život předkládá. Také však hledáte rovnováhu a harmonii, nejlépe se cítíte tam, kde jsou dobré mezilidské vztahy bez soupeřní.

   

   

   

   

 • 2.

  2. Spolupráce a uvážlivost

  ...
  Rádi spolupracujete s ostatními, jste trpělivý a vaše povaha vám umožňuje vyslechnout ty, kdo potřebují vaši pomoc, nebo ty, za které jste zodpovědní. Vycházíte ostatním vstříc, přitom však můžete ztratit svou osobitost. Nebuďte sobci, ale nezapomínejte na sebe, váš život není jen služba.

   

   

   

   

   

 • 3.

  3. Šlechetnost a intelekt

  ...
  Jste velice štědrý člověk a vždy se snažíte pomáhat jiným lidem. Váš intelekt také pomáhá najít řešení většiny problémů, navíc jste velmi předvídaví. Někdy jste ovšem příliš opatrní a úzkostní, protože zvažujete všechny alternativy.

   

   

   

   

   

 • 4.

  4. Citlivost a kreativita

  ...
  Jste originální člověk, který se neztratí v davu. Vaše kreativita a citlivost vám pomohou překonat všechny obtíže a překážky. Tvořivost vás popohání, abyste uskutečňovali své nápady, senzitivita ale způsobuje, že jste snadno zranitelní.

   

   

   

   

   

 • 5.

  5. Tvrdá práce a efektivita

  ...
  Jste opravdu pracovitý člověk a to vám umožňuje překonat těžkosti, se kterými se setkáváte. Vaše odhodlání je nezlomné. Vysoká efektivita, s jakou děláte veškerou práci, je výjimečná. To je důvod, proč máte úspěch téměř ve všem, co se děláte. Stálé napětí vás ale může vyčerpávat. Buďte k sobě laskavější a odpusťte si i neúspěch.

   

   

   

   

 • 6.

  6. Představivost a cílevědomost

  ...
  Jste silný člověk, který nechodí po vyšlapaných cestách. Hledáte nová řešení, nové obzory, toužíte po úspěchu a slávě. Dejte si ale pozor, abyste se nehnali za chimérou.

   

   

   

   

   

   

   

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz