Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Polojasno 22°C

Test osobnosti: Medvídci odhalí to, co nikomu nepřiznáte

/
 • Ke kterému byste se přitulili?
  Ke kterému byste se přitulili? (archiv)
  28. ledna 2019 ● 08:00

  Plyšák, medvídek, důvěrník dětských a pubertálních nocí, vzpomínka na mládí. Co na vás může prozradit? Vyberte si toho, který je vám nejbližší, a dozvíte se něco o sobě.

 • 1.

  1.

   

  1

   

  Je jedno, jestli se vám momentálně daří nebo ne. Rádi byste žili v luxusu, i když jím často okázale pohrdáte, a podobné medvídky byste prezentovali „ironicky“.  Víte, že je zdravější své touhy si poctivě přiznat, než je v sobě dusit.

 • 2.

  2.

   

  2

   

  Pokud vás někdo zastihne s knihou, bude to určitě hodnotná literatura, pokud si kupujete roztomilou drobnost, zdůvodníte si to touhou mít designovou věc.  Ruku na srdce, nejste trošku, malinko snob?

 • 3.

  3.

   

  3

   

  Život je někdy tvrdý, a i když bojujete, někdy máte chuť přetáhnout si peřinu přes hlavu a před celým světem se schovat. Nebojte se říct si svým nejbližším o pomoc.

 • 4.

  4.

   

  4

   

  Váš život není tak dobrodružný, jak byste si představovali, očekávání zaostávají za realitou a na změnu nemáte dost kuráže. Zkuste začít malými krůčky, a tak se přiblížíte k vytouženému cíli.

 • 5.

  5.

  5

   

  Roztomilé. Možná byste tohohle medvěda nikomu neukázali a cukrovou vatu ochutnáváte jen pod záminkou, že musíte zkusit, jestli je pro děti dost kvalitní. Dopřejte si i tyhle „zakázané radosti“.

 • 6.

  6.

  6

   

  No, trošinku pozér, že ano?  Když už medvídka, tak děsivého, aby vám to nekazilo image cynika.  Uvolněte se trochu. Pokud je vám víc než 16, nemusíte za každou cenu předstírat, že v černé kůži i spíte.

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz