Čtvrtek 13. června 2024
Svátek slaví Antonín, zítra Roland
Oblačno, déšť 18°C

Význam snů: Před čím vás varuje smrt, nahota, nebo létání

/
 • Co se nám podvědomí snaží naznačit?
  Co se nám podvědomí snaží naznačit? (profimedia.cz)
  23. února 2017 ● 08:00

  Snové příběhy jsou často zmatené a spíš, než aby nám napověděly, děsí a stresují. Mohou ale také prozradit mnohé o vašich pocitech, strachu a podvědomí. Víte, jak odhalit jejich poselství?

 • 1.

  Létání

  Autor: shutterstock.com

   

  Pokud ve snu často létáte, značí to, že máte nesplněné sny, velké ambice, nebo potřebu udělat ve vašem životě nějaké velké rozhodnutí. Vaše podvědomí se vám snaží naznačit, že právě teď je čas na odvahu a pozitivní přístup.

 • 2.

  Padání

  Autor: shutterstock.com

   

  Opakovaně a nekontrolovaně ve snech padáte? Pak se vám podvědomí snaží naznačit, že je třeba, abyste znovu získali kontrolu nad svým životem. Zamyslete se nad tím, co vás trápí, nebo co odkládáte a vyřeště to!

 • 3.

  Pronásledování

  Autor: shutterstock.com

   

  Pronásledují vás vrazi, divoká zvířata, a podobně? Pronásledování symbolizuje traumata nebo problémy. Postavte se jim a pracujte na tom, abyste jim úspěšně čelili.

 • 4.

  Nahota na veřejnosti

  Autor: shutterstock.com

   

  Pokud jste ve snech často nazí na veřejnosti, zatímco všichni kolem jsou oblečení, značí to, že vám chybí pocit bezpeční. Nejspíš se obáváte, že vás někdo zaskočí a že nebudete mít situaci pod kontrolou.

 • 5.

  Smrt

  Autor: shutterstock.com

   

  Stejně jako v tarotu, ani smrt ve snu neznamená nutně negativní situace. Smrt vám naznačuje, že je čas na změnu. Toužíte něco ukončit, utéct nebo se od něčeho odprostit a měli byste to udělat.

 • 6.

  Oheň

  Autor: shutterstock.com

   

  Pokud vidíte ve snu oheň, znamená to, že se blíží čas transformace nebo přeměny. Zamyslete se nad tím, v jaké oblasti svého života stagnujete a změňte to.

 • 7.

  Těhotenství

  Autor: iStock

   

  Těhotenství ve snu symbolizuje nějakou velkou změnu nebo růst. Je to pozitivní znamení. Odhodláváte se k nějakým krokům a nejste si jistí? Seberte odvahu a vykročte! Pravděpodobně se vám podaří vše, co si zamanete.

 • 8.

  Voda

  Autor: shutterstock.com

   

  V případě vody jde o pozitivní symbol. Reprezentuje totiž pročištění nebo očistu.  Je však také symbolem emocí. Pak se může objevovat kalná, horká či jako led - zpravidla podle toho, jaký zástupný symbol emočního vztahu znázorňuje.

 • 9.

  Peníze

  Autor: Profimedia

   

  Sny, ve kterých hrají roli finance, odrážejí náš současný nedostatek nebo chybějící racionální smýšlení. To, o jak velkou částku se jedná, naznačuje, jak moc jste vzdálení od reality. Postavte se nohama zase pevně na zem!

 • 10.

  Nevěra

  Autor: Shutterstock.com

  Nevěra ve snu zpravidla naznačuje nedostatek sexuálního vyžití, ale také možnou nespokojenost se svávajícím vztahem. Objekt ve snu většinou v reálném životě objektem vaší touhy není, jen naznačuje, že byste svoji nespokojenost měli řešit.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz