Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Oblačno, bouřka 20°C

Test osobnosti: Mandaly napoví, co v životě hledáte a jak toho dosáhnout

/
 • Mandaly jsou prastaré magické symboly.
  Mandaly jsou prastaré magické symboly. (profimedia)
  22. března 2016 ● 06:00

  Síla mandal vychází z lidského nitra, a už dávné civilizace znaly její uklidňující efekt. Potřebujete radu, zamyšlení, útěchu? Vyberte si mandalu, která vám ukáže cestu. 

 • 1.

  Vyberte si svou mandalu

  Vyberte si svou mandalu. Chybí vám v životě láska, porozumění, hledáte inspiraci nebo vizi? Možná právě tady získáte odpověď.

   

  mandala
  mandala
  Autor: archiv

 • 2.

  Harmonie

  Harmonie
  Harmonie
  Autor: archiv

  Ovládá ji prvek ducha a symbolizuje jin a jang, spojení mužské a ženské energie.  Mandala nese ducha Labutě, má v sobě elegantní ženskost, ale i sílu. Připomíná nám důležitost rovnováhy. Pokud vás zaujala, zřejmě toužíte po vytvoření harmonie ve svém současném životě. Uvažujte o tom, co chcete, kdy můžete ustoupit a na čem musíte trvat.

 • 3.

  Léčení

  Uzdravování
  Uzdravování
  Autor: archiv

  Tato mandala nese ducha a energii žáby a přináší hluboké čištění energie.  Připomíná nám, abychm se léčili na všech úrovních, nejen na té fyzické, ale i emocionální a duchovní.  Pokud vás zaujala tahle mandala, znamená to, že se máte méně soustředit na hmotné záležitosti a více se věnovat sobě a zahojení vlastních ran.

 • 4.

  Intuice

  Intuice
  Intuice
  Autor: archiv

  Mandalu řídí prvek Ducha a nese v sobě energii sovy, její ostrý zrak a schopnost najít světlo ve tmě.  Probouzí vnitřní moudrost a schopnost intuitivně vycítit ten pravý okamžik.  Pokud vás zaujala tato mandala, uvažujete o tom, jestli můžete své intuici důvěřovat. Naučte se využívat své vrozené schopnosti, víc si důvěřujte.

 • 5.

  Odpuštění

  Vize
  Vize
  Autor: archiv

  Patří k vodnímu živlu a nese v sobě energii psa. Připomíná nám, že lásku i strach čerpáme ze stejného zdroje. Připomíná nám bezpodmínečné přátelství a pocit sounáležitosti a důležitost odpuštění, včetně velmi důležité schopnosti odpuštění sobě. Teprve, pokud je člověk schopen odpustit, mohou se některé rány zahojit.

 • 6.

  Dorozumění

  Odpuštění
  Odpuštění
  Autor: archiv

  Tato mandala je jako ochranná koule, která v sobě skrývá jemnou kresbu a mnoho různých vrstev vědomí. Nese v sobě ducha velryby, pomáhá nám ponořit se hlouběji do podvědomí a poznat sama sebe.
  Pokud promeditujete tuto mandalu, pochopíte nejen to, co by v určité situaci mělo být vyřčeno, ale také to, co nahlas vyřčeno nebylo, i když to bylo předmětem komunikace.
  Pomůže vám vyjadřovat se tak, aby vaše potřeby i přání pochopili i ostatní.

 • 7.

  Vize

  Komunikace
  Komunikace
  Autor: archiv

  Tuhle mandalu řídí prvek Ducha a má v sobě energii bílého tygra. Inspiruje nás k tomu, abychom jasně viděli to podstatné, zaměřovali se na důležité, abychom oddělili podstatné od nepodstatného.
  Pokud v ní hledáte moudrost, znamená to, že uvažujete o své budoucnosti. Stanovte si jasné cíle a neztrácejte je ze zřetele.

 • 8.

  Imaginace

  Představivost
  Představivost
  Autor: archiv

  Této mandale vládne vodní živel. Nese ducha vážky a inspiruje k pohledu pod povrch věcí.  Pomáhá najít nové příležitosti a potěšení, nadšení pro věc a tvůrčí nápady.
  Pokud uvažujete v duchu této mandaly, může to znamenat, že potřebujete přejít od snů k činům, realizovat své nápady, najít svou životní cestu, nenechat se zviklat obavami a následovat to, co milujete.

 • 9.

  Láska

  Láska
  Láska
  Autor: archiv

  Této mandale vládne prvek Vody a nese ducha mořského koníka. Symbolizuje lásku jako ústřední motivaci pro vše, co se ve vesmíru děje.
  Pokud vás zaujala, znamená to, že máte silnou potřebu ve svém životě lásku znovu najít. Nejen lásku k lidem, ale i lásku k životu celkově. Abyste ji našli, musíte mít ovšem nejdříve rádi sami sebe.

 • 10.

  Soucit

  Soucit
  Soucit
  Autor: archiv

  Tato mandala znamená, že vaším hlavním citem je milosrdenství.  Snažíte se ostatní chránit před zraněními těla nebo duše. Nese v sobě ducha slona.
  Bojujete za to, čemu věříte, někdy ale k sobě můžete být příliš tvrdí a nároční. Nekladete na sebe jiné nároky než na ostatní? Dokážete cítit soucit i sami se sebou, neženete sami sebe nelítostně do bojů, kde budete zraněni?
  Snažte se nebýt příliš negativní a odpouštět nejen ostatním, ale i sobě.

 • 11.

  Síla

  Síla
  Síla
  Autor: archiv

  Tuto mandalu určuje prvek vzduchu. Mandala je jako hradba zkřížených mečů, kopí a šípů. Symbolizuje naši potřebu spojit se s vnitřní silou, nese v sobě sílu orla. Připomíná nám naši schopnost změnit ve vítězství i zdánlivě ztracené situace a budí vnitřního bojovníka.
  Pokud vás oslovila tato mandala, můžete v hloubi duše postoupit na vyšší úroveň a bojovat o to, co si zasloužíte.  Chcete probudit svou vnitřní sílu a dosáhnout předmět své touhy.

 • 12.

  Inspirace

  Inspirace
  Inspirace
  Autor: archiv

  Mandala Inspirace patří prvku Vzduchu a nese v sobě ducha Páva. Nese jeho krásu a hrdost, neobvyklý pohled na život.
  Připomíná nám, abychom se nebáli ukázat světu, co můžeme nabídnout, abychom se nestyděli za to, kým opravdu jsme.  Pokud uvažujeme v duchu této mandaly, toužíme vidět kolem sebe krásu a také předvést své schopnosti  stejně jako objevovat další podněty, které nás budou inspirovat. Nezalekněme se a pokračujme dál na své cestě k pochopení vlastních schopností.

 • 13.

  Ochrana

  Ochrana
  Ochrana
  Autor: archiv

  Mandale vládne prvek Vzduchu.  Nese v sobě ducha medvěda.  Připomíná nám, že v hloubi duše instinktivně víme, kdy ustoupit a kdy bojovat.  Pokud nás tato mandala oslovila, je to pokyn, abychom se naučili se svou silou pracovat, odhadovat, kdy se držet zpátky a kdy se bít za své přesvědčení. Ustoupit pokaždé totiž rozhodně není v našem zájmu. Chraňme své city, ale nevyhýbejme se vždycky konfliktu.

 • 14.

  Důvěra

  Důvěra
  Důvěra
  Autor: archiv

  Tuto mandalu řídí ohnivý živel, je plná jisker, postava, která v ní roste, roste z ohně. Je prostoupena duchem lva.  Ten nese horkou, pyšnou, dominantní energii, která však nezapomíná ani na  ostatní.
  Pokud vás zaujala tato mandala, je ve vás touha bojovat, lovit, řešit situace přímo a bez vytáček a zachovat si hrdost. Chcete čelit výzvě,  která přijde.

 • 15.

  Motivace

  Motivace
  Motivace
  Autor: archiv

  Této mandale vládne prvek Ohně. Symbolizuje schopnost soustředěného a vytrvalého úsilí stejně jako vůli probojovat se ke svobodě.  Mandala nese ducha koně, představuje bezmeznou energii, sílu a krásu a pocit volnosti.  Pokud vás oslovila tato mandala, vaše duše touží po akci, netrpělivě čekáte, až se splní vaše přání. Splnění vašich přání se blíží, ale nezapomeňte, že sklízet můžete jen to, co jste zaseli.

 • 16.

  Transformace

  Transformace
  Transformace
  Autor: archiv

  Této mandale vládne Oheň. Její kresba představuje pohyb zevnitř, novou duchovní sílu, která nabírá na obrátkách. Nese v sobě ducha hada, jeho smyslnost, jeho proměnlivost, jeho schopnost zbavit se staré kůže a zregenerovat. Připomíná nám, že je možné získat hodně, pokud budeme připraveni.
  Pokud nás zaujala tato mandala, může to znamenat, že naše duše se převtěluje do něčeho nového, vyvíjí se a čeká, až ve své nové roli zesílí.

 • 17.

  Příležitost

  Příležitost
  Příležitost
  Autor: archiv

  Mandalu ovládá prvek Ohně a nese ducha datla. Symbolizuje pohyb vpřed, optimistický a rozhodný přístup k životu, schopnost najít potěšení v obyčejných věcech.  
  Pokud jsme si všimli této mandaly, může to znamenat, že jsme dosud přehlíželi příležitosti, které vám osud nabízí. Opravdu je svět kolem nás šedý nebo skrývá spoustu výzev a pozitivních věcí?

 • 18.

  Tvořivost

  Tvořivost
  Tvořivost
  Autor: archiv

  Mandala souvisí s živlem Země a symbolizuje rozkvět tvůrčích činů. Nese v sobě ducha orangutana, má jeho zemitost, zručnost a také schopnost v přírodě nejen žít, ale také jí prospívat.
  Připomíná nám, jak dokážeme být vynalézaví, když je třeba.
  Pokud nás oslovila, je vidět, že toužíme uplatnit tvůrčího ducha. Pečujme o svou schopnost sebevyjádření a věnujme se uměleckým činnostem.

 • 19.

  Vděčnost

  Vděčnost
  Vděčnost
  Autor: archiv

  Mandalu ovládá prvek Země a nese ducha buvola. Symbolizuje hluboký respekt k přírodě a připomíná nám, že máme žít v rámci svých možností a své osudové role.
  Pokud nás mandala zaujala, zhodnoťme svůj současný život a uvažujme, jestli máme za co být vděčni. Někdy se honíme za vysněným cílem a zapomínáme na to, co už máme.  Soustřeďme se víc na reálný život a na dary, které nám poskytuje.

 • 20.

  Instinkt

  Instinkt
  Instinkt
  Autor: archiv

  Tuto mandalu řídí prvek Země a nese v sobě ducha žraloka. Inspiruje nás, abychom se snažili dosáhnout cíle, věřili si a nedávali příliš najevo své obavy, neukazovali slabá místa.
  Pokud nás oslovila tahle mandala, nejspíš se chceme znovu vrátit do hry. Nedívejme se zpátky, ale dopředu, hluboko v sobě věřme, že víme, co chceme, a můžeme uspět.

 • 21.

  Spojení

  Spojení
  Spojení
  Autor: archiv

  Mandalu řídí prvek Země a nese ducha Vlka. Symbolizuje schopnost kolektivního cítění, společenské morálky, rovnováhy, která je potřebná, abychom mohli žít spolu s ostatními, ale také připomíná, že máme svou vlastní roli, kterou ve smečce hrajeme.  Pokud nás zaujala, pochybujeme možná o své roli ve společnosti a potřebujeme znova najít pevnou půdu pod nohama.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz