Neděle 19. května 2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Oblačno, bouřka 20°C

Poslední číslo vašeho narození prozradí víc, než si myslíte: Kdo je odvážný a kdo emocionální?

/
 • (profimedia)
  24. července 2018 ● 06:00

  Poslední číslice roku vašeho narození o vás prozradí víc, než si myslíte. Jak jste na tom s vytrvalostí? Máte dát spíše na rozum, nebo na cit? Podívejte se, co říká číslo právě o vás!

 • 1.

  Nulu mají nezávislí

  Autor: shutterstock.com
  Neustále vymýšlejí něco nového, nechtějí se na nic a nikoho vázat a ke štěstí a životu potřebují volnost. V jakémkoli slova smyslu a v jakékoli souvislosti jsou šťastní, jen když mohou být sami sebou, na nic se nehrát a nedělat nic tak, jak se má nebo by se mělo. Důležitá je pro ně právě lehkost, s jakou dokážou změnit svůj život o sto osmdesát stupňů.

 • 2.

  Jednotku nosí odvážní

  Autor: shutterstock.com
  Nebojí se výzev, věcí neprobádaných a těch nejbláznivějších nápadů. Právě ty totiž lidem narozeným s datem, který končí jednotkou, dávají smysl. Nač žít nudně, v zaběhnutých kolejích a s neustálým pocitem bezpečí, když se dá vydat cestou neprobádanou, která je možná nebezpečnější, ale o to zajímavější?

   

 • 3.

  Dvojka je v datu vůdců

  Autor: shutterstock.com
  Potřebují mít pod sebou tým lidí, vést je k lepším výsledkům a k cílům, které si předem stanoví. Nemají rádi, když musí poslouchat někoho jiného a jejich nápady či strategie se ani jen náznakem nevezme v úvahu. Mají pocit předurčení k tomu, aby vedli a vymýšleli všechno to, co se kolem nich právě děje, prostě to tak cítí.

   

 • 4.

  Ti s trojkou preferují stálost

  Autor: shutterstock.com
  Změna je v jejich životě jen nutnost, které se snaží téměř vždy vyhýbat. Nemají rádi, pokud se v jejich životě něco mění, protože je pro ně neuvěřitelně těžké zvyknout si na něco nového. Změnu chápou jako něco špatného a nepochopitelného, ba přímo absolutně zbytečného.

   

 • 5.

  Čtyřka patří emocionálním duším

  Autor: shutterstock.com
  Je až neuvěřitelné, kolik emocí v sobě skrývají lidé, kteří se narodili s datem končícím čtyřkou. Proč je tomu tak? Prostě mají v sobě až příliš velké množství pocitů, které ne vždy dokáží kontrolovat a občas jim jednoduše dají volný průběh. Nebylo by na tom nic špatného, je však třeba správně vystihnout vhodnou situaci, protože ne vždy je příliš emotivní chování bráno pozitivně.

   

 • 6.

  Pětku na konci data mají snílci

  Autor: shutterstock.com
  Snít o věcech, které by se v nejbližší budoucnosti mohly stát, a které se určitě s odstupem času podaří, je jednou ze zvláštních vlastností lidí s pětkou na konci data narození. Nic nezastaví jejich obrovskou fantazii a schopnost věřit ve vlastní schopnosti a věci nemožné. Snít i za dne se jim daří většinu života a vůbec se za to nestydí.

   

 • 7.

  Se šestkou se narodili lvi salonů

  Autor: shutterstock.com
  Vždy potřebují být obklopeni množstvím lidí, nemají problém udržovat kontakt s nadměrným počtem přátel a známých a v případě, že musí zůstat na chvíli sami, okamžitě se cítí tak trochu nesví. Každý se v jejich společnosti cítí skvěle, jsou výbornými baviči a není možné si je v davu nepamatovat. Ostatní lidí potřebují ve svém životě více než cokoli jiného.

   

 • 8.

  Sedmičku preferují ti zodpovědní

  Autor: shutterstock.com
  Nic nenechají náhodě, vše potřebují mít pod kontrolou a co je nejlepší, dá se na ně spolehnout opravdu ve všem. Nikdo nepochybuje o tom, že by něco nezvládli dokončit včas, nebo že by jim dodržení určitého termínu dělalo zásadní problém. I proto to v profesionálním životě sedmičkovým výborně funguje.

   

 • 9.

  Osmička se nikdy nevzdává

  Autor: shutterstock.com
  Nejde to napoprvé ani na podruhé? To osmičkové lidi nezastaví. Nevzdávají se téměř nikdy, a hlavně ne v případě, pokud se něco zdá složité a nikdo jiný si s tím poradit neumí. Právě tehdy nastupují oni a nedají pokoj, dokud svůj úkol nesplní.

   

 • 10.

  Devítku mají zásadoví

  Autor: shutterstock.com
  Pokud něco řekli, pak to platí. A pořád. Zásady jsou pro ně heslem, kterým se řídí opravdu neustále a neumějí si bez nich představit život. Potřebují totiž něco, čeho se mohou držet a považují to za základ, na kterém mohou dále stavět. Pro někoho jsou možná zásady otravné, oni si však bez nich život nedovedou představit.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz