Pondělí 26. února 2024
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr
Zataženo, déšť 8°C

Žárlivost podle horoskopu: Kdo žárlí jako Othelo a kdo ji nezná?

/
 • Kdo je důvěřivý a kdo to s žárlením přehání?
  Kdo je důvěřivý a kdo to s žárlením přehání? (Profimedia)
  15. října 2019 ● 13:22

  Žárlivost je nebezpečná vášeň a ti, kterých se zmocní, ji většinou ovládat neumějí.  Která ze znamení ohrožuje nejvíc?

 • 1.

  Štír


  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Štíři jsou nejžárlivějším znamením zvěrokruhu. Mají tendenci lidem nedůvěřovat, což je vede k tomu, že partnera falešně obviňují. Štíři dokážou žárlit, i když se někdo s jejich partnerem jen nevinně baví.

 • 2.

  Rak

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Raci žárlí, ale mají schopnost to skrývat. Často jim lid závidí harmonický vztah, i když se Raci žárlivostí přímo užírají.  

 • 3.

  Lev

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Lvi jsou milí, zajímaví a společenští, ale proti žárlivosti rozhodně nejsou imunní. Jejich žárlivost se nastartuje, pokud jejich partner věnuje víc pozornosti než jim někomu (nebo něčemu) jinému. A nemusí to být ani partner, Lev zkrátka touží po pozornosti všech.

 • 4.

  Panna


  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Panny žárlí hodně, ale ne pokud jde o vztahy. Mají tendenci být vůči sobě velmi kritické, a pokud někdo udělá něco lépe než ony, vzbudí jejich závist a stane se jejich konkurentem.

 • 5.

  Beran

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Beran je vášnivý i náladový, což je vede k tomu, že snadno žárlí.  Rychle vzplane a rychle se zas uklidní. Nežárlí často, ale když vzplane, utíkejte.

 • 6.

  Býk


  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  I když Býk bývá majetnický a nejistý, obvykle příliš nežárlí, je natolik trpělivý a rozumný. Ví, kdy zapojit emoce a kdy zůstat klidný. Pokud začne žárlit, musí mít pořádný důvod.
 • 7.

  Kozoroh

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Kozorohové obvykle nezažívají žárlivost. Někdy si všimnou maličkostí, které v nich zarezonují, ale nikdy to nedají najevo. Mají dost sebekontroly, než aby žárlivosti podlehli.

 • 8.

  Váhy


  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Váhy jsou jedním z nejempatičtějších znamení horoskopu. Vědí, že věci se vždy nevyjdou a přijmou to. Nemají rády konfrontaci nebo konflikty, takže se snaží žárlivost nedávat najevo.

 • 9.

  Střelec


  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Střelci zpravidla nežárlí. Jsou to velmi optimističtí a spíš jim žárlivci vadí, než že by sami žárlivost pociťovali.

 • 10.

  Vodnář


  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Vodnáři se cítí sebejistě a bezpečně, nemají sklon k žárlivosti.  Pokud má Vodnář legitimní důvod k žárlivosti, řeší to na rovinu.

 • 11.

  Ryby


  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Ryby nikdy nežárlí. Žárlivost je pro ně zcela vzácná kvůli jejich soucitné povaze a lásce k lidem. Necítí vůči nikomu závist, ani nenávist, a pokud ano, v jejich jednání se to neprojeví.

 • 12.

  Blíženci


  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Blíženci necítí žárlivostí z jediného důvodu: je jim to jedno. Mají určitou úroveň porozumění a obecně mají bezstarostný přístup k životu.

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz