Sobota 23. září 2023
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Zataženo 17°C

Která znamení tíhou ke zločinu? Od neviňátek ke gangsterům

/
 • Máte sklony ke zločinu?
  Máte sklony ke zločinu? (iStock)
  26. července 2022 ● 06:00

  Neexistuje člověk, který by se nemohl dopustit zločinu, pokud nastanou určité okolnosti, které ho k tomu podnítí. Některá znamení ovšem mají ke zločinnosti prostě větší sklon.

 • 1.

  Panna

  ...
  Panny nevyhledávají problémy. Ve skutečnosti spíše pomáhají v boji proti zločinu tím, že upozorňují na každý malý přestupek, který vidí. Panny jsou organizované a zaměřené na detaily, a proto jsou z nich dobří právníci. Protože si potrpí na to, aby se věci dělaly "podle pravidel", je nepravděpodobné, že by pravidla porušovaly.

 • 2.

  Rak

  ...
  Rak je další tiché, klidné znamení, které se raději stará o své vlastní záležitosti. Jedná se o "pečujícího rodiče" zvěrokruhu a skutečným zločincům může dávat až příliš mnoho šancí (pokud Rak někoho opravdu miluje, jeho domov je mu vždy otevřený, ať se děje, co se děje), ale do skutečného porušování zákona se Rak osobně zapojuje jen zřídka.

 • 3.

  Býk

  ...
  Ačkoli Býci milují "dobrý život" a jsou ochotni ujít dlouhou cestu k získání bohatství a majetku, jsou si také velmi dobře vědomi hranic. To, že chtějí pro sebe a svou rodinu nashromáždit co nejvíce, neznamená, že jsou ochotni okrádat někoho jiného.

 • 4.

  Váhy

  ...
  Váhy chtějí, aby se s každým zacházelo spravedlivě, a byly by zděšeny představou, že by ublížily někomu jinému nebo si vzaly to, co si nezaslouží. To však platí dvojím způsobem a Váhy vědí, že ani zákon není vždy spravedlivý. Pokud jsou z Vah zločinci, není to proto, že by měly chuť porušit pravidla, ale proto, že chtějí změnit ta špatná.

 • 5.

  Střelec

  ...
  Dobromyslný a flexibilní Střelec obvykle zůstává mimo skutečné problémy, ale mají problém s kontrolou impulsů. Když se nadchnou pro nějakou ideu nebo nápad (nebo když prostě něco chtějí tak moc, že to nemohou vydržet), ne vždy se zastaví a přemýšlejí o tom, zda dodržet pravidla

 • 6.

  Lev

  ...
  Lev s velkým srdcem nechce nikomu ublížit. Potřebují ale tu pozornost a pochvalu a někdy je jejich egu jedno, odkud pochází. Když má Lev pocit, že je přehlížen, začne jednat a tlačit na pilu, pokud musí. Pokud se Lev stýká se špatnou partou, může se inspirovat k účasti na trestné činnosti jen proto, že chce na všechny udělat dojem.

 • 7.

  Kozoroh

  ...
  Kozorohům jde především o to, aby našli co nejefektivnější způsob, jak dosáhnout svých cílů. Jsou chladní a vypočítaví a ne vždy se příliš zabývají dodržováním ducha zákona.

  Nicméně jít do vězení by také nebylo příliš efektivní, takže Kozoroh pravděpodobně neporuší žádná pravidla, pokud si není jistý, že ho nechytí.

 • 8.

  Ryby

  ...
  Na rozdíl od Kozoroha se Ryby řídí svými emocemi. Mají tendenci zaplétat se do problémů druhých a těžko oddělují své vlastní pocity od pocitů lidí kolem sebe. Ryby pravděpodobně nebudou samy iniciovat trestnou činnost, ale pokud je někdo přesvědčí, že je to jediné řešení problému, snadno se dostanou do problémů.

 • 9.

  Blíženec

  ...
  Výřečný a intelektuální Blíženec dokáže přimět ostatní lidi, aby souhlasili s téměř čímkoli, a to je talent, který je snadno zneužitelný. Násilné trestné činy většinu Blíženců nelákají, ale jsou velmi dobří v podvodech, klamání, nátlaku, vydírání - v čemkoli, co jim umožní přesvědčit ostatní, aby Blížencům dali, co chtějí.

 • 10.

  Vodnář

  ...
  Vodnáře nezajímají společenské normy ani očekávání a mají tendenci mít pocit, že jsou nad většinou zákonů. Přes všechny své výstřednosti však Vodnáři obvykle chtějí, aby se život všech lidí zlepšil, místo aby se situace zhoršovala.

 • 11.

  Beran

  ...
  Beran je odhodlaný získat to, co chce, a udělá to po svém, bez ohledu na to, co na to říká zákon. Vášniví, netrpěliví a vznětliví Berani mohou mít největší sklony k fyzickému násilí a ničení majetku.

 • 12.

  Štír

  ...
  Ačkoli je toto znamení spojováno se samotným právním systémem, mysl a srdce Štíra přirozeně inklinují ke všemu zakázanému: milují tajemství, drama a vzrušení. Kriminální podsvětí je pro ně přitažlivé a v závislosti na svých dalších talentech se mohou podílet na nejrůznějších nekalých věcech. Štíři jsou však chytří, a protože mají zálibu v sebezáchově i v hledání právních kliček, pravděpodobně je nikdy nechytí.

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz