Pondělí 15. dubna 2024
Svátek slaví Anastázie, zítra Irena
Zataženo, déšť 16°C

Horoskop Atlantidy: V čem vás ovlivňuje den, kdy jste se narodili?

/
 • Jaké charakterové vlastnosti vám přisoudily hvězdy nad Atlantidou?
  Jaké charakterové vlastnosti vám přisoudily hvězdy nad Atlantidou? (shutterstock.com)
  22. května 2015 ● 06:00

  Přestože se dodnes neví, zda potopená bájná Atlantida opravdu někdy existovala, nebo jde o pouhou legendu, říká se, že také její obyvatelé měli svůj horoskop. Ten měl na rozdíl od toho našeho 15 znamení, která se určovala podle dne, v kterém jste se narodili. Jaké charakterové vlastnosti přisoudily hvězdy nad magickou Atlantidou pravě vám?

 • 1.

  Azr'hal (1. den v měsíci)

  Pokud jste se narodili v první den jakéhokoliv měsíce, jste podle horoskopu bájné Atlantidy velmi spontánní, až impulzivní jedinci. Zbožňujete výzvy a životní změny. Ve stereotypu doslova chřadnete.


  K životu máte pozitivní přístup a razíte teorii "neuvidím, dokud to nezkusím". Jste sebejistí, víte, co je zodpovědnost, a nedělá vám problém ji převzít. Na druhou stranu se do věcí často vrháte příliš po hlavě, takže se vám poměrně často stane, že zjistíte, že jste si měli předchozí kroky nejdřív promyslet.

   

  2240674:gallery:true:true

   

 • 2.

  Duirk'har (2., 3. a 4. den v měsíci)


  Pokud jste se narodili druhý, třetí a čtvrtý den jakéhokoliv měsíce, je pro vás podle horoskopu Atlantidy na prvním místě vždy a v každé situaci láska. Jste mírumilovní, nepříliš průbojní a snažíte se za každou cenu se všemi vyjít. Vaše sebevědomí je ale bohužel závislé na tom, co si o vás myslí ostatní.

   

  Vaše cesta životem zahrnuje zmoudření a vnitřní harmonii. Musíte se ale naučit přestat naslouchat všemu, co vám radí ostatní, a začít se spoléhat sami na sebe.

   

  1989946:gallery:true:true

   

 • 3.

  Ferz'oulh (5. a 6. den v měsíci)


  Pokud jste se narodili druhý, třetí a čtvrtý den jakéhokoliv měsíce, snoubí se ve vás pragmatismus s kreativitou. Žijete okamžikem, a navíc si ho dokážete parádně užít – tento talent si hýčkejte, skutečně totiž není dán každému.

   

  Jste originální, osobití a máte fantazie na rozdávání. Občas jste ale také poněkud sobečtí a nedbáte na pocity či postoje ostatních. Ve svém konání jsou tito jedinci velmi systematičtí a cílevědomí. V druhé polovině života je tak čekají výrazné kariérní úspěchy.

   

   

 • 4.

  Gal'aï (7. den v měsíci)


  Pokud jste se narodili sedmý den jakéhokoliv měsíce, narodili jste se podle bájné Atlantidy na šťastné planetě. Číslo sedm je totiž spojováno právě s nekonečným štěstím. Jste obdařeni bystrou myslí a přirozeným charizmatem, díky kterému v ostatních lidech vzbuzujete respekt a potřebu vás následovat.

   

  I když nejste až takoví extroverti, za jaké vás považují, máte dostatečné sebevědomí, abyste vždy dokázali bojovat za to, na čem vám záleží. Proto vás vždy víc než znervózní, že věci nejsou tak, jak jste si je naplánovali. Chcete-li žít šťastný a úspěšný život bez frustrací, budete si muset uvědomit, že náhodě zkrátka vždy neporučíte.

   

   

 • 5.

  Jni'baël (8., 9. a 10. den v měsíci)


  Pokud jste se narodili osmý, devátý a desátý den jakéhokoliv měsíce, obdařily vás planety neuvěřitelným kouzlem osobnosti. Šarm a styl z vás září na všechny strany a jste to právě vy, koho ostatní často nazývají "krásným".

   

  Máte vrozenou vlastnost magicky přitahovat osoby opačného pohlaví, a navíc umíte flirtovat. Díky tomu se často vyvlečete ze situací a činností, které vám nejsou úplně příjemné. Měli byste si ovšem dávat pozor na lehkomyslnost a zdánlivou povrchnost, které vám můžou být občas právem vyčítány.

   

   

 • 6.

  Klad'esh (11. den v měsíci)


  Pokud jste se narodili jedenáctý den jakéhokoliv měsíce, máte mnohem starší duši, než kolik je vám vlastně let. Už v raném věku jasně víte, jakou cestu si zvolit, a nemáte problém se po ní vydat. Jste zodpovědní, máte silnou vůli a nic pro vás není překážkou.

   

  Poměrně brzy dosahujete profesních úspěchů a velmi mladí se stáváte experty ve svém oboru. Jste jako zrozeni pro to, abyste vedli tým spolupracovníků nebo podřízených. Na druhou stranu ale většinou upřednostňujete profesní život před tím soukromým. Neumíte dávat najevo emoce, a tak často vlastní vinou ztrácíte lidi, na kterých vám záleží.

   

  2240674:gallery:true:true

   

 • 7.

  Mama'dhoul (12., 13. a 14. den v měsíci)


  Pokud jste se narodili dvanáctý, třináctý a čtrnáctý den jakéhokoliv měsíce, přisoudil vám horoskop Atlantidy vědeckého ducha a silnou schopnost přemýšlet. Většinou se o své úvahy dělíte jen s lidmi, u kterých jste si opravdu jistí, že je pochopí. Navíc umíte přesně vystihnout ten nejvhodnější okamžik, kdy něco říci.

   

  Neradi trávíte čas s lidmi, se kterými se nemáte o čem bavit. Zdvořilostní konverzace o počasí vás doslova ubíjejí. Celý život se vzděláváte a neustále vás žene touha po vědění. Díky tomu také nemáte problém dělat kompromisy a jste otevření dalším názorům. Tolerance v práci i ve vztazích vám rozhodně nechybí.

   

  1989946:gallery:true:true

   

 • 8.

  Perd'hur (15. a 16. den v měsíci)


  Pokud jste se narodili patnáctý a šestnáctý den jakéhokoliv měsíce, hoří ve vás vnitřní oheň, který ani vy občas nedokážete zkrotit. Jste velmi vášniví a máte přirozené vůdcovské schopnosti. Také proto se často objevujete na pozicích, kde velíte menšímu týmu pracovníků.

   

  S vaší vášnivostí jde ovšem ruku v ruce také impulzivita a občasné náznaky agrese. Naučte se disciplíně a snadno ovládnete spalující oheň, který ve vás dřímá. Vaší obrovskou výhodou jsou fantazie a kreativita, kterých máte na rozdávání a které na vás všichni milují.

   

   

 • 9.

  Quest'hal (17. den v měsíci)


  Pokud jste se narodili sedmnáctý den jakéhokoliv měsíce, přisoudily vám hvězdy nad bájnou Atlantidou poněkud komplikovanou povahu. Nikdy nejste s ničím spokojení, vždy je na co si stěžovat a proti čemu se vymezovat. Tato charakterová vlastnost vás sice neustále žene dopředu a nutí vás dosahovat vyšších cílů, na druhou stranu kvůli ní nejste ve společnosti příliš oblíbení.

   

  Nikdy nejste agresivní, ostatně vaše stížnosti se vždy prokážou jako oprávněné. Jste zkrátka perfekcionisté a máte mimořádný talent vidět věci tak, jak opravdu jsou. Neumíte lichotit ani zastírat skutečnost. Proto se občas najde odvážlivec, který se vás zeptá na radu. Naučte se své názory pronášet bez arogance a ironie a budete velmi uznávaní v jakémkoliv oboru.

   

   

 • 10.

  Sark'houm (18. a 19. den v měsíci)


  Pokud jste se narodili osmnáctý a devatenáctý den jakéhokoliv měsíce, máte velmi nezávislou, svobodomyslnou a originální osobnost. Vašimi největšími zbraněmi jsou bystrý úsudek, vzdělání a schopnost empatie. Máte zdravé sebevědomí a umíte si věřit, což vám zaručuje úspěch v profesním světě.

   

  Vaší slabostí je jenom vaše ego. Máte pocit, že nikdo, kromě vás, není dostatečně schopen ocenit vaše kvality. I když vás ostatní většinou uznávají pro vaše nesporné kvality, vaše posedlost sebou samým jim může být i poněkud k smíchu.

   

   

 • 11.

  Ek'winax (20., 21. a 22. den v měsíci)


  Pokud jste se narodili dvacátý, dvacátý první a dvacátý druhý den jakéhokoliv měsíce, jste renesančním člověkem se spoustou zájmů, koníčků a přátel. Málokdy vydržíte jen na jednom místě, milujete cestování, společnost a zážitky. Bohužel si tak poměrně dlouho nejste schopni zvolit životní cestu, po které byste se měli dát.

   

  Rozhodnutí, co byste opravdu v životě chtěli dělat, se tak objevuje až ve vyšším věku. Na druhou stranu pak ale investujete veškerou svou energii do toho, abyste vytyčeného cíle dosáhli.

   

  2240674:gallery:true:true

   

 • 12.

  Vord'hak (23., 24. a 25. den v měsíci)


  Pokud jste se narodili dvacátý třetí, dvacátý čtvrtý a dvacátý pátý den jakéhokoliv měsíce, vyzařujete vnitřní klid a harmonii, kterými dokážete upokojit i lidi kolem sebe. S trochou nadsázky by se dalo říci, že máte léčitelské schopnosti, a to především v raném období vašeho života, dokud jste ještě neztratili dětskou bezprostřednost.

   

  Kromě tohoto talentu jste velmi skromní, přátelští a vstřícní, což jsou vlastnosti, za které vás okolí doslova zbožňuje. Těžko by se od vás někdo dočkal něčeho zlého. V profesním životě jste spíš sólisty. Kolektiv vás ruší a vést ho příliš neumíte, proto nejraději pracujete sami.

   

  1989946:gallery:true:true

   

 • 13.

  Ysb'aal (26., 27. a 28. den v měsíci)


  Pokud jste se narodili dvacátý šestý, dvacátý sedmý a dvacátý osmý den jakéhokoliv měsíce, přisoudila vám Atlantida aktivní, energickou a bojeschopnou povahu. Jste jedincem, kterého málokdy někdo uslyší si na něco stěžovat, nebo nad něčím dokonce plakat. Pokud problém nejde vyřešit, většinou nad ním mávnete rukou a jedete dál.

   

  Máte optimistickou, avšak poněkud cholerickou povahu. Musíte se naučit kultivovat své výbuchy hněvu. Nejlépe toho docílíte sportem. Najděte si nějaký, který vás baví, a aktivně vybíjejte energii, které máte více, než dokážete zvládnout. V kolektivu jste velmi oblíbení pro nadhled a bezbřehý smysl pro humor.

   

   

 • 14.

  Za'our (29. a 30. den v měsíci)


  Pokud jste se narodili dvacátý devátý a třicátý den jakéhokoliv měsíce, máte šťastnou povahu, která v životě nezažije příliš komplikací. Jste pozitivní, optimističtí a současně máte silnou vůli a chcete v životě něčeho dosáhnout. To vás žene kupředu, aniž byste se ovšem museli uplatňovat na úkor jiných.

   

  Jste velmi zásadoví a nesnášíte zbabělost nebo podrazy. Jste vlastně takovými samozvanými mstiteli bezpráví. Kvůli tomu ale často ztrácíte koncentraci na to, co je důležité, a neustále tříštíte pozornost v maličkostech. Naučte se, že není potřeba stát vždy proti celému světu, a vybírejte si jen to, co je pro vás opravdu podstatné.

   

   

 • 15.

  Yri'birri (31. den v měsíci)


  Pokud jste se narodili třicátý první den jakéhokoliv měsíce, máte melancholického ducha, který vás neustále nutí pobývat jednou nohou v minulosti. Poměrně často se stává, že se celý život v myšlenkách zaobíráte tím, co jste mohli udělat jinak nebo lépe, takže přehlédnete to, co se děje právě teď.

   

  Máte velmi vyvinutou fantazii a představivost a také intelektuálního a snového ducha. Zbožňujete knihy s příběhy, které vás dokážou doslova vtáhnout do děje. Realita je pro vás až příliš přímočará a nezajímavá. Jste introverti a nemáte příliš přátel. Zato ti, které máte, by pro vás skočili i do ohně.

   

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz