Sobota 24. února 2024
Svátek slaví Matěj, zítra Liliana
Zataženo, déšť 8°C

Lvi jsou egoisté, Býci panovační: Jaké špatné vlastnosti má vaše znamení?

/
 • (shutterstock.com)
  6. února 2016 ● 06:00

  Znamení zvěrokruhu neurčuje jen to, v čem vynikáme, ale také naše špatné vlastnosti. Pokud vám některý typ lidí prostě "nesedí", zkuste zjistit, jestli se nenarodili všichni v jednom měsíci. Hvězdy totiž umí být i pěkně škodolibé. Jaké charakterové zlozvyky nadělily zrovna vám?

 • 1.

  Beran

  Berani jsou v podstatě dětmi horoskopu a jako takoví dokážou být celý život poměrně nedospělí. A to nejen v tom, že dokážou projevovat upřímnou radost i z naprosté banality, ale také ve své nekonečné sebestřednosti a vztekání se. Motto Beranů je "Chci to hned," takže pokud se jich nějaká vlastnost opravdu netýká, pak je to trpělivost. Jsou tím nejimpulsivnějším znamením zvěrokruhu.

 • 2.

  Býk

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Panovační a materialističtí, tak by se dala označit stinná stránka Býků. Občas to totiž vypadá, jako by je v dětství nikdo neučil, že je správné se dělit. Jakmile dospějí k nějakému názoru, je dost těžké ho změnit, a to i když jim předložíte logické argumenty. Navíc vám přejeme hodně štěstí, pokud je budete chtít zvednou z gauče. Lenost je prakticky druhým jménem většiny Býků.

 • 3.

  Blíženci

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Nejlepší charakterová vlastnost Blíženců je současně i jejich nejhorší – mají tolik osobností, že nikdy nevíte, jestli se vzbudili jako dorůžova vyspané koťátko, nebo sedmihlavá saň. A většinou to netuší ani oni sami. Když se s nimi pustíte do rozhovoru, nečekejte, že se na vás dostane řada příliš často. Blíženci doslova milují, když se mohou poslouchat.

 • 4.

  Rak

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Citlivá a empatická povaha Raků může být okouzlující do okamžiku, než poznáte také jejich občasnou přecitlivělost a náladovost. Ve skutečnosti je dokáže rozhodit i naprostá banalita – včetně těchto řádků. A upřímně, i když spolu už pár měsíců chodíte, bude jich to ještě pár trvat, než se vám Rak úplně otevře. V sobě ale chybu příliš hledat nemusíte.

 • 5.

  Lev

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Silná osobnost Lvů si s sebou logicky nese také plnou nůši špatných vlastností. V první řadě stojí fakt, že na světě ještě nevytvořili zrcadlo, které by Lev nemiloval. Vždy v něm totiž uvidí tu nejlepší věc na světě. S tím souvisí také jeho sebevědomí a drzost, pokud Lev něco chce, velmi pravděpodobně to dostane, a to bohužel za každou cenu. Včetně pozornosti širokého okolí.

 • 6.

  Panna

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Jednáte-li s Pannou, dávejte si dobrý pozor na jazyk. Cokoliv řeknete, může být totiž (a bude) použito proti vám, pokud se to Panně znelíbí. Jedinci narození v tomto znamení jsou neskutečně otravní puntičkáři a především pesimisté. Stačí, aby jim ujel autobus a oni hned podléhají pocitu, že se proti nim obrátil celý svět.

 • 7.

  Váhy

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Nejotravnější vlastnost Vah? Příznačně je to váhavost. Pokud je chcete vytáhnout dnes večer na večeři, počítejte spíš tím, že si za tři dny dáte snídani. Pro Váhy samotné je pak největším problémem, že zapomínají na své potřeby, ale dokážou se doslova rozkrájet pro to, aby byli šťastní všichni okolo. A hádejte, kdo na to doplácí nejvíce...

 • 8.

  Štír

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Ani se neopovažujte pronést nahlas nějakou kritiku na adresu Štíra. Nejen že si vyslechnete spoustu jedovatých poznámek, ale navíc je poměrně pravděpodobné, že s vámi už nikdy nepromluví. Navíc v případě Štíra neexistuje nic jako špatná nálada. Vždy jde o nekonečnou spirálu bolesti a utrpení, která končí přímo v jednom ze sedmi kruhů pekla.

 • 9.

  Střelec

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Jestli hvězdy zapomněli nadělit Střelcům něco do vínku, pak je to jednoznačně takt a empatie. Tito lidé vám řeknou do očí doslova cokoliv, aniž by je jen na chvíli napadlo, že je to nevhodné nebo že vám tím mohou ublížit. Pokud byste se ale náhodou pokusili o totéž, se zlou se potážete. Jejich přechytralost a arogance navíc často způsobuje, že se Střelci k smrti nudí – a samozřejmě vám to s radostí dají najevo.

 • 10.

  Kozoroh

  Kozorozi jsou natolik organizovaní, že pro ně věta "nech to být" neznamená nic jiného než jemný šum listů ve větru. Být v klidu je něco, co Kozoroh prostě nikdy nedokáže. Nikdy navíc nebude přemýšlet dvakrát, pokud bude mít možnost využít vás ve svůj prospěch. Neberte si to ale osobně, udělal by to úplně každému.

 • 11.

  Vodnář

  Vodnáři o sobě smýšlejí jako o nejspravedlivějším a nejobjektivnějším znamení, což vede hlavně k tomu, že si rychle udělají obrázek a šmahem vás odsoudí. Nikdy také nejdou příliš daleko pro radu – že o ni nestojíte? Nevadí, Vodnář vám ji stejně dá. Velmi často si také žijí pouze ve svém světě, takže vám prostě nemohou rozumět. A vy jim také ne. Nikdy. Smiřte se s tím.

 • 12.

  Ryby

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Melancholie a klid Ryb je sice v zásadě pozitivní vlastností, ale také tím, co vás dokáže dohnat doslova k šílenství. Pokud totiž někdo ve vašem okolí vypadá, že nemá na nic vlastní názor a bez problémů se sebou nechá mávat, pak se velmi pravděpodobně narodil ve znamení Ryb. Kromě toho se už ve 20 letech tváří, jako by vše zažil a všude byl. Což dokáže být také náležitě otravné.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz