Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 8°C

Orgasmus podle znamení: Panny jsou multiorgasmické, Kozorozi dominantní

/
 • Orgasmus je okno do světa rozkoše.
  Orgasmus je okno do světa rozkoše. (shutterstock)
  17. října 2017 ● 11:04

  Orgasmus je korunou sexu, svatým grálem, o který v posteli každý z nás usiluje. Jak ho prožívají jednotlivá znamení?

 • 1.

  Beran

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Výdrž v posteli mají dostatečnou. Dokáží si počkat na vyvrcholení, ale partner se musí snažit. Ano, Berani jsou sexuálně nároční a vyžadují vhodnou techniku i tělesné přednosti, ale když to přijde, tak jsou neskutečně šťastní a uspokojeni.

 • 2.

  Býk

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Jsou to egoisté, proto nejsnáz dosáhnou orgasmu, když šéfují. Například nahoře, kde to režírují vše sami od první chvíle. A proč? Protože pouze když mají věci ve svých rukou, cítí se uvolněně. Proto i orgasmus je pak pro ně nejkrásnější právě v takovém provedení.

   

 • 3.

  Býk

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Jejich orgasmy se rozhodně nepodobají jako vejce vejci. Rozpolcená osobnost často přispívá k tomu, že Blíženec má chutě na různé změny v sexu a pokud i ne různých milenců, tak různé postupy při milování. Orgasmus prožívá každý jednou jinak. Tak se jim to líbí nejvíce.

 • 4.

  Rak

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Orgasmus prožívají vnitřně. Potřebují ho procítit i na psychické i fyzické úrovni. Nejsou plaší, ale jejich orgasmus určitě nebudí sousedy. Sex je pro ně citovým zážitkem a zejména muži, co mají Račice, tvrdí, že sex s nimi je jako báseň.

 • 5.

  Lev

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Paní postele i milování. Jak Lvice máte nejlepší potěšení ze společného orgasmu. Nedosahuje se snadno, ale pro Lvů je celý ten obřad časování, milování, dávání pozor, hlídání, uvolnění se v pravé chvíli, přesně to, co dělá v jejich vnímání ze sexu dobrou věc.

 • 6.

  Panna

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Má silné, vícenásobné orgasmy. Je to znamení předurčené k jejich dosahování. Velmi ráda přizpůsobí techniku potřebám partnera a nedělá jí problém milovat se podle přání. Sex a orgasmus je pro Pannu blaženost.

 • 7.

  Váhy  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Vše v rovnováze. A nejlepší orgasmus? Když ho s vámi sdílí i partner. Ráda vyjdete vstříc, ale nechcete jen dávat. Potřebujete být občas i sobecká, ale přesně tak to má v posteli fungovat.

 • 8.

  Štír

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Sex je pro ně hrou a orgasmus výhrou. Jako milenky nejsou tiché, skryté ani nenápadné. Rady si užijí všechno a orgasmus je třešnička na dortu potěšení. Potřebují ho k životu.

 • 9.

  Střelec

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Orgasmus nemůže čekat, pokud partnera nemiluje. To je základní předpoklad úspěšného vyvrcholení. Na druhé straně je nutné říci, že může na rozkoš zapomenout i při každodenní rutině. Proto na plný potenciál projevení orgasmu potřebuje milujícího a kreativního partnera. A to nebývá vždy jednoduché.

 • 10.

  Kozoroh

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Orgasmus je pro něj lahůdka, kterou si vychutná jako v submisivní, tak i v dominantní roli. Rád mění polohy a právě to stimuluje lepší dosahování potěšení. Orgasmy zbožňuje především hravé.

 • 11.

  Vodnář

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Znamením je empatie. Předstírání orgasmu jim příliš nejde, proto to nedělají. Nejdůležitější je mít sex v pohodě, bez napětí a v klidu. Když vidí, že milování těší i partnera, tehdy dosáhnou nejlépe a nejintenzivněji orgasmy. Pokud není v posteli vzájemná empatie, mohou dělat, co chtějí, fungovat to nebude.

 • 12.

  Ryby

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Orgasmus je jejich silnou stránkou. Na to, aby ho projevily, potřebují sex uspokojivý nejen fyzicky, ale i duševně. Dosáhnout orgasmu rychlovkou při prvním sexu je pro Ryby nepředstavitelné

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz