Orgasmus podle znamení: Panny jsou multiorgasmické, Kozorozi dominantní

/
 • Orgasmus je okno do světa rozkoše.
  Orgasmus je okno do světa rozkoše. (shutterstock)
  17. října 2017 ● 11:04

  Orgasmus je korunou sexu, svatým grálem, o který v posteli každý z nás usiluje. Jak ho prožívají jednotlivá znamení?

 • 1.

  Beran

  ..
  Výdrž v posteli mají dostatečnou. Dokáží si počkat na vyvrcholení, ale partner se musí snažit. Ano, Berani jsou sexuálně nároční a vyžadují vhodnou techniku i tělesné přednosti, ale když to přijde, tak jsou neskutečně šťastní a uspokojeni.

 • 2.

  Býk

  ..
  Jsou to egoisté, proto nejsnáz dosáhnou orgasmu, když šéfují. Například nahoře, kde to režírují vše sami od první chvíle. A proč? Protože pouze když mají věci ve svých rukou, cítí se uvolněně. Proto i orgasmus je pak pro ně nejkrásnější právě v takovém provedení.

   

 • 3.

  Býk

  ..
  Jejich orgasmy se rozhodně nepodobají jako vejce vejci. Rozpolcená osobnost často přispívá k tomu, že Blíženec má chutě na různé změny v sexu a pokud i ne různých milenců, tak různé postupy při milování. Orgasmus prožívá každý jednou jinak. Tak se jim to líbí nejvíce.

 • 4.

  Rak

  ..
  Orgasmus prožívají vnitřně. Potřebují ho procítit i na psychické i fyzické úrovni. Nejsou plaší, ale jejich orgasmus určitě nebudí sousedy. Sex je pro ně citovým zážitkem a zejména muži, co mají Račice, tvrdí, že sex s nimi je jako báseň.

 • 5.

  Lev

  ..
  Paní postele i milování. Jak Lvice máte nejlepší potěšení ze společného orgasmu. Nedosahuje se snadno, ale pro Lvů je celý ten obřad časování, milování, dávání pozor, hlídání, uvolnění se v pravé chvíli, přesně to, co dělá v jejich vnímání ze sexu dobrou věc.

 • 6.

  Panna

  ..
  Má silné, vícenásobné orgasmy. Je to znamení předurčené k jejich dosahování. Velmi ráda přizpůsobí techniku potřebám partnera a nedělá jí problém milovat se podle přání. Sex a orgasmus je pro Pannu blaženost.

 • 7.

  Váhy  ..
  Vše v rovnováze. A nejlepší orgasmus? Když ho s vámi sdílí i partner. Ráda vyjdete vstříc, ale nechcete jen dávat. Potřebujete být občas i sobecká, ale přesně tak to má v posteli fungovat.

 • 8.

  Štír

  ..
  Sex je pro ně hrou a orgasmus výhrou. Jako milenky nejsou tiché, skryté ani nenápadné. Rady si užijí všechno a orgasmus je třešnička na dortu potěšení. Potřebují ho k životu.

 • 9.

  Střelec

  ..
  Orgasmus nemůže čekat, pokud partnera nemiluje. To je základní předpoklad úspěšného vyvrcholení. Na druhé straně je nutné říci, že může na rozkoš zapomenout i při každodenní rutině. Proto na plný potenciál projevení orgasmu potřebuje milujícího a kreativního partnera. A to nebývá vždy jednoduché.

 • 10.

  Kozoroh

  ..
  Orgasmus je pro něj lahůdka, kterou si vychutná jako v submisivní, tak i v dominantní roli. Rád mění polohy a právě to stimuluje lepší dosahování potěšení. Orgasmy zbožňuje především hravé.

 • 11.

  Vodnář

  ..
  Znamením je empatie. Předstírání orgasmu jim příliš nejde, proto to nedělají. Nejdůležitější je mít sex v pohodě, bez napětí a v klidu. Když vidí, že milování těší i partnera, tehdy dosáhnou nejlépe a nejintenzivněji orgasmy. Pokud není v posteli vzájemná empatie, mohou dělat, co chtějí, fungovat to nebude.

 • 12.

  Ryby

  ..
  Orgasmus je jejich silnou stránkou. Na to, aby ho projevily, potřebují sex uspokojivý nejen fyzicky, ale i duševně. Dosáhnout orgasmu rychlovkou při prvním sexu je pro Ryby nepředstavitelné

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Rozárka TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz