Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 19°C

Simon

Simon

 

Už jako malé dítě jsem míval občas vnuknutí, která jsem si tehdy nedokázal vysvětlit. V období dospívání jsem se naučil vykládat karty a tento koníček je mi nejen velkou vášní, ale stal se i mým povoláním, ve kterém mohu využívat svých více než dvacetiletých zkušeností.

Jako své první karty jsem používal jednoduché žolíkové karty, dnes jsou již velmi chatrné a používám je pouze při závažných dotazech. Dárkem jsem o něco později dostal Tarotové karty, které mi pomáhají vidět situaci v širším světle. Vždy záleží na otázce klienta, pak vykládám karty, které se mi pro danou situaci zdají nejvhodnější. Mimo jiné i Lenormand a Cikánské karty. I - Ťing používám na přání zákazníka.

Mé odpovědi na vaše dotazy jsou konkrétní a přesné a obsahují i časové údaje. Dokážu se dobře přenést do klientovy situace a tak mu pomoci citlivě najít odpovědi na otázky, které ho trápí. Hlavní témata mého poradenství jsou láska, zdraví, povolání a finance. Vždy zachovávám diskrétnost, proto mám svou klientelu mezi soudci, lékaři i politiky. Můžete se na mne obrátit i v záležitostech, které jsou brány jako tabu. Především ženy jsou s mým výkladem partnerských vztahů velmi spokojeny, jejich situaci vidím nejen jako kartář, ale dokáži ji posoudit i jako muž. Nemusíte mít obavy z neznámého, zavolejte mi, jsem tu přece pro vás! Tel: 906707080 ! Kartář Simon.

Hodnocení

Chcete i Vy napsat hodnocení k rozhovoru, který jsme spolu vedli? Budu velmi ráda!

Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz