Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Oblačno, bouřka 20°C

Horoskop z tajemné Indie: Méš, Mithuha nebo Makara?

/
 • Poznejte svou osobnost podle dávného horoskopu.
  Poznejte svou osobnost podle dávného horoskopu. (profimedia)
  23. května 2019 ● 10:00

  Indie vždycky okouzlovala krásou svých žen, ale také filozofií a mystikou a indický astrologický systém je starý už pět tisíc let. Chcete vědět, kým jste podle indického horoskopu?

 • 1.

  Mesha / Méš - 21. března – 20. dubna

  Indický symbol: beran / kozel

   

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  Charakteristickým znakem tohoto znamení je pevná vůle, síla, touha po dobrodružství, vládnutí.  Méš si pěvně stojí za svým rozhodnutím, s druhým jedná přímočaře bez oklik, ale zároveň láskyplně, čímž v druhém budí důvěru. Hlídá si své území a jen tak někoho do něj nepustí.

   

 • 2.

  Vrishabva / Vršabha - 21. dubna – 21. května

  Indický symbol: býk

   

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  Vršabha se snaží celý život naslouchat svému vnitřnímu já, porozumět životu, učit sebe i ostatní. Vše se snaží řešit v klidu, nemá však rád jakékoli změny. Ve svém životě potká někoho, kdo mu hodně zasáhne do jeho ega a způsobí tím naprostý rozpad představy o něm samém.

   

 • 3.

  Mithuna - 22. května – 21. června

  Indický symbol: dvojice / intimní spojení

   

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  Lidé narozeni ve znamení Mithuna jsou předurčení k lásce. K životu potřebují vztahy, důvěru, blízkost partnera, rodiny. Jsou laskaví a otevření, velmi těžce snáší samotu. Občas jsou ve své lásce k druhému až zaslepeni a snadno se pak stanou obětí citového vydírání.

   

 • 4.

  Karkata - 22. června – 22. července

  Indický symbol: krab

   

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  Karkata celý život hledá svou vnitřní sílu, své vnitřní já. Malé sebevědomí, strach z budoucnosti, ze změn jsou příznačnými charakteristickými rysy tohoto znamení. Často dává na slova druhých a nevěří, že se sám dokáže správně rozhodnout.  Ve svém životě potřebuje někoho, kdo mu pomůže nalézt jeho vnitřní já.

   

 • 5.

  Sinha - 23. července – 22. srpna

  Indický symbol: lev

   

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  Svoboda, radost, dobrodružství – to je to, co Sinha ke svému životu potřebuje. Sinha se nerad přizpůsobuje a odmítá jakékoli autority, což mu občas pěkně zkomplikuje život. Na druhou stranu umí naplno využít své nadání a osobní kvality, proto jsou mu také jeho výstřelky zejména v zaměstnání tolerovány.

   

 • 6.

  Kanya / Kanjá - 23. srpna – 22. září

  Indický symbol: mladá dívka / panna

   

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  Lidé narozeni ve znamení Kanya touží celý život po jistotě, po pocitu zajištění a zabezpečení, to vidí zejména v trvalém a pevném soužití s rodinou či partnerem. A tomu podřizují vše. Měli by však občas svou energii směřovat i jinam, dát tomu druhému svobodu a najít si čas sami pro sebe.

   

 • 7.

  Tulá - 23. září – 23. říjen

  Indický symbol: rovnováha / váhy 

   

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  Hlavními charakteristickými znaky tohoto podzimního znamení jsou vytrvalost, rovnováha, soustředěnost. Tulá má ve všem řád a na okolí působí velmi klidným dojmem, což dokáže přenést i na okolí. Když však nastane v něčem zmatek, vše není, tak jak má být, znamená to pro toto znamení úplné vyvedení z rovnováhy a velké rozrušení může přejít až v paniku.

   

 • 8.

  Vrischika / Vrščika - 24. říjen – 22. listopad

  Indický symbol: štír 

   

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  Vrščika a změna jsou dvě věci, které jdou k sobě. Nuda a stereotyp ho ubíjí, a proto se jim snaží za každou cenu vyhnout. Stále se snaží vymýšlet něco nového, což může být pro jeho nejbližší okolí někdy dost náročné.

   

 • 9.

  Dhanus - 23. listopad – 21. prosinec

  Indický symbol: luk

   

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  Znamení Dhanus je zobrazováno jako luk – nástroj, kterým se vrhají věci do vzduchu. A přesně takový Dhanus je. U něj nikdy nevíte, co se mu honí v hlavě a jakou věc zase vystřelí, rozhodně se s ním nenudíte. I když to tak možná nevypadá, je spíše uzavřené povahy a své pocity si nechává hlavně pro sebe.

   

 • 10.

  Makara - 22. prosinec – 20. leden

  Indický symbol: krokodýl / žralok   

   

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  Strach ze ztráty svobody, moudrost, ale i pýcha. Tak lze charakterizovat zimní znamení Makara. Makara v sobě ukrývá velký tvořivý potenciál, a pokud se mu ho podaří probudit, rád si vychutná svůj úspěch. Jeho velká houževnatost a trpělivost jsou pověstné. Na to, co opravdu chce, si umí počkat hodně dlouho.

   

 • 11.

  Kumbha - 21. leden – 20. únor

  Indický symbol: hrnec / džbán

   

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  V dalším zimním znamení,  Kumbha, se mísí inteligence, sebedůvěra, ale také schopnost sebepoznání. Kumbha dokáže uskutečňovat své vize, ví, co od sebe může očekávat a nenechá se ničím ani nikým ovlivňovat. Na druhou stranu se rád nechává inspirovat.

   

 • 12.

  Mína - 21. únor – 20. březen

  Indický symbol: ryby

   

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  Mína je mimořádně citlivé, intuitivní znamení, jehož život ovládají hlavně emoce.Emoce, kladné i záporné, v jeho životě ovlivňují vše a jen těžko se jim brání. I když se s nimi snaží bojovat a moc dobře si uvědomuje, jakou moc mají nad jeho rozhodováním a činy, nedokáže je ovládat. Pokud to však dokáže, nic nebrání tomu, aby dosáhl v životě toho, po čem nejvíce touží.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz