Neděle 19. května 2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Oblačno, bouřka 20°C

Tajemství křištálové koule: Co v ní uvidíte?

/
 • ...
  ... (profimedia.cz)
  11. července 2019 ● 13:01

  Křišťálová koule je symbolem magie, tajemství, jasnozření. Může posloužit i vám? Určitě ano, stačí jen vědět jak.

 • 1.

  Jakou kouli koupit?

  Staňte se vědmou a odhalte svou budoucnost ve skleněné kouli
  Staňte se vědmou a odhalte svou budoucnost ve skleněné kouli
  Autor: Shutterstock.com

  Křišťálové koule použitelného průměru bývají dost drahé a to většinou nejde o koule čiré. Použitelným průměrem myslím rozpětí tak od 4 do 6 cm, menší je příliš titěrná, větší zas příliš těžká. Podle čirosti křišťálu a váhy počítejte s investicí okolo dvou, tří tisíc, já obdivovala v jednom obchodě kouli, která byla zcela čirá, průměru tak 10 cm a stála pěkných kulatých čtyřicet tisíc. Ano, to už je náčiní pro lépe situované magiky, ale vězte, že magické operace můžete stejně dobře provádět i s kouskem méně exkluzivním.

 • 2.

  Ochočte si kouli

  ...
  ...
  Autor: archiv

  O výběru vhodných „partnerů“ už řeč šla, jen mějte na paměti, že než si kouli „ochočíte“, trvá to dost dlouho a sáhnout vedle se tedy nevyplácí v žádném směru. Nenechte si rozhodně nic vnutit, v klidu si všechno rozmyslete, křišťály si pořádně osahejte, beze studu se třeba několikrát zajděte na svou vyvolenou „pomocnici“ podívat. Ta „pravá“ křišťálová koule by na vás měla působit zářivě, čistě, nikdy si neberte takovou, při jejímž dotyku máte nepříjemný, mastný nebo nečistý pocit.

  Pomůže nám koule poodhalit roušku budoucnosti? Nepomůže. Upozorňuju dychtivé, že práce s koulí je ponejvíce meditační a slibuje spíš vhledy do vlastního nitra, než spektakulární děje utěšeně se míhající v kouli. Pokud na jasnovidnosti netrváte, můžete směle stisknout oblý kus křišťálu v dlani a přijmout, co vám nabízí.

  Máte tedy svou křišťálovou kouli patřičně očištěnou v roztoku vody s mořskou solí, nabitou slunečním světlem, měsíc dorůstá, nebo je úplněk (to je nejvhodnější období k podobné operaci).

  Další zásady, které by měly být dodrženy, jsou: Světlo musí zůstat za vašimi zády, aby se v kouli nezrcadlil žádný odraz. Pokud držíme kouli v ruce, položíme mezi kouli a dlaň černou látku z přírodního materiálu. No a samozřejmě, k meditaci nepřicházíme s plným žaludkem, opilí nebo pod vlivem omamných látek, naopak, čím více se dokážeme uklidnit a uvolnit, tím lepší bude výsledek.

 • 3.

  Symboly, které můžete v kouli vidět

  ...
  ...
  Autor: archiv

  Lebka - podvědomí nás konfrontuje s vlastní smrtelností a strachem ze smrti


  Klíč - tajemství, problém, který se snažíte vyřešit

  Rakev - nebojte se, většinou to znamená ukončení něčeho, co stejně odumírá, může jít o vztah, i projekt, nebo pocit

  Květiny - radost, naděje

  Mračna - ta uvidíte v kouli často, pokud by to byly opravdu mraky, znamenají starosti, jinak ale spíš nedostatečné soustředění

  Loď - cesta, ale také vývoj

  Voda - i vodní toky, moře, řeka představují sílu podvědomí, osudové působení, něco, co je mimo naši vůli

  Medvěd, vlk, lev, zkrátka predátor - potlačená agresse a sexualita 

  Dům - domov, domácí záležitosti

  Věže - vliv společnosti, zákony, soudy

  Myši, krysy, pavouci - malé starosti, odkládané věci, které vám nahánějí strach

  Hora - snaha o dosažení cíle

  Had - ohrožení, které jen tušíme 

  Nože, kosy, meče - zranění a bolesti, často emocionálního původu

  Kříž - špatné znamení, bolestný konec něčeho

  Pokud se vám ukazují známé tváře, či známá místa, znamená to, že rekapitulujete a děláte si pořádek ve svých pocitech. Dávejte pozor na to, s jakými symboly se pojí. 

  Při práci s křišťálovou koulí mějte stále na paměti, že je jen „plátnem“ na které promítáte své podvědomí a ty „pravé“ obrazy se tvoří ve vašem mozku. Koule sama o sobě orákulem není.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz