Neděle 20. září 2020
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš
Polojasno 22°C

5 signálů, které prozradí, že jste potkali někoho z minulého života

/
 • (Profimedia)
  21. června 2017 ● 06:00

  Už jste někdy zažili ten pocit, že člověka, kterého jste předtím nikdy neviděli, znáte odjakživa? Možná je to někdo, kdo vás ve vašem minulém životě silně ovlivnil. Teorie o spřízněných duších tvrdí, že tyhle duše se hledají v každém životě, a když se najdou, jsou k sobě přitahovány zvláštní silou. No schválně, nezažili jste už někdy něco podobného?

 • 1.

  Cítíte okamžité spojení nebo odpudivost

   

  Když přemýšlíme o lidech z minulých životů, často nás napadnou přátelé, příbuzní nebo lidé, které jsme milovali. Ano, pokud náhodou v současném životě potkáte bývalou lásku z minulého života, můžete mít pocit, že toho člověka znáte jako své boty. Budete cítit emoce, které nedokážete identifikovat, a také okamžité spojení. Ovšem funguje to i naopak. Pokud potkáte někoho, ke komu téměř okamžitě cítíte negativní pocity nebo jehož blízkost vás doslova odpuzuje, i to může být znamením, že jste se v minulém životě už někdy potkali.

   

 • 2.

  Vaše spojení je téměř telepatické

   

  Nemusí to vůbec znamenat, že si posíláte vzájemné duševní zprávy. Je to spíše o tom, že když o vás ten druhý mluví a vy to nevíte, začnou vás „svědit uši“ – a obráceně. Můžete se ve stejný čas podívat na hodinky, i když jste každý na druhém konci města, můžete na konkrétní osobu myslet a za pár sekund od ní dostanete esemesku. Nebo s tím člověkem někde jste a najednou přesně víte, co řekne za pár sekund. Ano, stává se to a je to spojení, které se dá jen těžko vysvětlit, ovšem ještě těžší je odmítnout, že to skutečně existuje.

   

 • 3.

  Vidíte to v jeho očích

   

  Už se vám někdy stalo, že jste se na někoho dívali jako smyslů zbavení a byli doslova hypnotizováni jeho pohledem? Díváte se do jeho očí a máte konečně pocit, že vás někdo chápe? Setkání s tímto člověkem vám připadá jako návrat domů? Nebo naopak – cítíte se nepříjemně, jako byste museli zaplnit prázdné místo. Pokud vám oči připadají známé, může to být právě kvůli tomu, že jste se už potkali v minulém životě. Jestli se vám to někdy stane, věnujte tomu pozornost. Někteří lidé věří, že oči se nemění, i když procházíte z jednoho života do druhého, a dovolují nám, abychom rozpoznali své duchovní společníky a spřízněné duše.

 • 4.

  Máte stejné vzpomínky

   

  Nevíte jak a proč, ale oba sdílíte stejné vzpomínky na minulé životy. Můžete si vzpomenout na to, že jste žili na stejném místě, že jste měli stejné zaměstnání nebo že jste se potkali někde během cest v cizí zemi. Právě toto může být znamení, že jste se s danou osobou v minulém životě setkali a sdíleli s ní stejné situace a osudy.

   

 • 5.

  Čas v společnosti toho druhého nehraje roli

  Dalším signálem, že jste se už s dotyčnou osobou setkali v minulém životě, může být to, že pokud spolu jste, zapomínáte na čas. Zdá se, jako byste chtěli dohonit to, co jste v minulém životě nestihli. Setkání v přítomnosti pak může vypadat, jako byste se rozešli před pěti hodinami, nikoli před sto lety. Cítíte se sladění a spojení, ztrácíte pojem o čase, prostoru a realitě.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Eva

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz