Beran: Chicago, Illinois

Berani jsou rádi venku a potřebují k životu vzrušení a dobrodružství. Zvládnou spoustu úkolů a projektů najednou bez ohledu na to, zda je dokončí. Potřebují žít ve městě, které je živé, energické, ale kde je taky dostatek zeleně. Chicago je velké město a zároveň je v něm příroda – ideální pro Berany, aby sem utekli.

Býk: Westport, Connecticut

Býkům vládne Venuše, takže je pro ně velmi důležitá krása stejně jako stabilita. Býci raději vlastní, než si něco pronajímají, chtějí mít pevně zakotvený život a moc se nehýbat. Mají rádi luxus i peníze, takže musí být blízko velkých měst, kde je obvykle vyšší životní standard a vyšší příjmy. Westoport není nijak obrovský, ale leží jen hodinu od New Yorku.

 

Blíženci: Londýn, Anglie

Blížence ovládá Merkur, takže mají velký zájem o učení a komunikaci. Vzdělání je pro ně důležité, proto chtějí být ve městech, kde je hodně muzeí a galerií. Jsou kreativní a mají rádi elektroniku. Proto musí žít tam, kde se pořád něco děje. Londýn má zvídavým Blížencům hodně co nabídnout.

Rak: Charleston, Jižní Karolína

Raci jsou rodinné typy a umí skvěle hospodařit s penězi. Nejdůležitější je pro ně ale bezpečí, a to emocionální i finanční. Mají rádi krásné domy, ale zároveň jsou velmi opatrní na svoje soukromí. Charleston je ideální město pro Raky.

Lev: Ibiza, Španělsko

Lev chce být prostě nejlepší ze všech. Ovládá ho totiž Slunce, takže potřebuje neustále zářit. Lvi jsou velmi sebevědomí, umí se bavit, takže velmi často spojují práci a potěšení. Jsou štědří a chtějí, aby si užívali i jejich přátelé. Ibiza je perfektní místo pro Lva.

 

Panna: Stockholm, Švédsko

Panny milují pořádek a je pro ně důležitá rovnováha. Proto potřebují místo, kde je dostatek přírody, kde není moc hluku a kde je čisto. Ovšem potřebují také komunitu lidí, která je na tom podobně jako ony. Stockholm, známý svou efektivitou, je ideálním místem pro Panny.

Váhy: Praha, Česká republika

Váhy potřebují hodně harmonie a energie. Jsou kreativní a často sbírají umělecké předměty, zajímají se o divadlo, balet a galerie. Zajímat je tedy bude každé město s kulturní historií a kde nebude vysoká kriminalita. Praha je jedno z nejbezpečnějších měst na světě a zároveň nabízí množství kulturních památek, které Váhy rády prozkoumají.

Štír: Tokio, Japonsko

Tokio je jedno z nejmodernějších měst na světě, ideální pro hvězdy typu Štírů. Štíři jsou velmi intenzivní a rádi zkoušejí nové věci. Jsou raději v jádru dění než v zákulisí. Proto je pro ně vhodné právě bouřlivé Tokio.

 

Střelec: Jeruzalém, Izrael

Jeruzalém vzrušuje svou filozofií a dobrodružnou stránkou. Střelci rádi cestují, navíc jsou to velmi duchovně založení lidé, kteří milují místa s historií a tajemstvím. Mají svobodného ducha, který jim dovoluje žít jednoduše a prostě. Třeba právě v Jeruzalémě.

Kozoroh: Berlín, Německo

Berlín je perfektní město, kde může Kozoroh žít stylově bez toho, aniž by musel vykrást banku. Kozorozi milují práci a tradice, které jsou pro ně velmi důležité. Potřebují osobní prostor a taky kvalitu. Proto by měli žít v prosperujícím městě, kde se ctí hodnoty.

 

Vodnář: Austin, Texas

Austin je tak trochu podivuhodný. Hodí se tedy pro Vodnáře, kteří jsou také trochu „divní“. Nesledují trendy, neradi se řídi pravidly a nesnášejí, když jim někdo říká, co mohou nebo nemohou dělat. Vodnáři jsou také dobročinní, aktivní ve svých komunitách a rádi pomáhají druhým.

Ryby: Salzburg, Rakousko

Mozartovo město a město hudby je plné romantiky podobně jako Ryby. Proto je perfektním místem právě pro ně. Ryby jsou totiž velmi intuitivní a citlivé, nemají rády disharmonii. Nemohly by žít ve městě s vysokou kriminalitou, takže Salzburg je pro ně ideální. V něm můžou zapomenout na strasti a problémy, kráčet po krásných ulicích, v nichž se kombinuje moderní design se starým kouzlem. A samozřejmě je kolem spousta vody, což je pro Ryby nezbytné.