Beran – Zimolez

Berani mají ve svém znamení květinu zimolez, která signalizuje, že přirozeně přitahují ostatní svým osobním kouzlem a dobrým srdcem. Vždy se snažíte dělat to, co má smysl. Máte spoustu přátel a obchodních partnerů. A stejně jako včely nemůžou odolat nástraze zimolezu ani lidé kolem vás nemohou odolat vaší energii. Jste asertivní a přirození vůdci. Máte spoustu odhodlání, nebojíte se výzev a vždy se snažíte nalézt inovativní řešení problému.

 

 

Býk – Mák

Pokud máte ve svém znamení mák, milujete v životě jemné a krásné věci a rádi je sdílíte s ostatními lidmi. Máte cit pro design, dobré oko pro detaily a talent pro rozmisťování věcí. Milujete potěšení, rádi dáváte i přijímáte. Vychutnáváte si bezpečí a pohodlí. Jste ale také velmi odolní stejně jako mák a můžete také vyvolat bouři kvůli své tvrdohlavosti.

Blíženci – Levandule

K Blížencům pasuje levandule. Rádi sdílíte nápady s ostatními lidmi a učíte se novým věcem. Hodně mluvíte a vaše projevy bývají dlouhé. Vždycky se zdá, že máte nějakou múzu, která vás inspiruje. Jste také úžasně produktivní, tvůrčí a máte aktivní mysl, která nezahálí. Někdy vás sice rozptyluje více věcí naráz, ale stejně jako levandule šíříte krásu a vůni široko daleko.

 

Rak – Paznehtík (acanthus)

Tahle nepříliš známá rostlina patří Rakům. Její akantové listy jsou stejně citlivé jako Raci. Jste vnímaví a máte silně vyvinutou intuici, pokud jde o srdce. Často moc dobře víte, co se v druhých lidech děje, i když oni sami o svých pocitech nemluví. Jste srdeční, soucitní a také máte léčitelské schopnosti. Milujete bezpečný domácí život a jste rádi obklopeni rodinou a přáteli. Ti vám taky pomáhají, abyste zůstali pevně na zemi.

Lev – Slunečnice

Lvi stejně jako slunečnice projasňují tmu. Slunečnice jsou teplé, otevřené a přirozené vůdkyně. Nikdy nepochybujete o tom, že jste dokonalou bytostí, nebojíte se výzev a víte, jak se dostat na vrchol. Máte tendenci být středem pozornosti – úplně stejně jako rozkvetlá slunečnice. Ostatní se na vás rádi a často obracejí, abyste jim poradili. Jste milující, věrní a velkorysí.

 

 

Panna – Svlačec

Lidé, kteří mají ve znamení zvěrokruhu svlačec, jsou přemýšliví. Mají tendenci nejprve pořádně plánovat, teprve pak jednat. Jste zdatní organizátoři a velmi pozorní. Máte dobré oko pro detail a skvěle umíte analyzovat situaci. Rádi pomáháte lidem a často přitom využíváte svoje organizační schopnosti. Svlačec kvete krásně tam, kde je vysazen – stejně jako Panny, které jsou rády tam, kde je čisto a uklizeno.

Váhy – Růže

Jste-li růže podle znamení zvěrokruhu, jste pravdiví ve všech oblastech. Máte jedinečnou schopnost vidět i skryté významy ve věcech a situacích a odhalit skutečnou pravdu. Přitahuje vás filozofie, poezie a umění. Protože dokážete vidět krásu a pravdu ve všem, co je kolem vás, netolerujete nespravedlnost ani krutost. Jste nejšťastnější, když jste s přáteli a rodinou nebo když se můžete procházet přírodou.

Štír – Chryzantéma

Máte rádi upřímnost a překvapení. Když je situace nezdravá, rádi přijedete a vyčistíte vzduch, abyste nepříjemnou situaci vyléčili. Máte tendenci být velmi emotivně zainteresovaní, jste ale také velmi intuitivní a pomáháte druhým identifikovat oblasti, v nichž potřebují něco zlepšit, aby mohli emocionálně růst. Jste aktivní a nesnášíte nudu.

 

 

Střelec – Narcis

Střelci mají ve svém znamení narcis. Jste přímí, důvěryhodní a upřímní. Jste také přirozeně moudří a obvykle máte hodně štěstí ve všem, co děláte. I když jste silní, jste také citliví, ale tuhle citlivost moc s ostatními nesdílíte. Máte velkou představivost a každý den, který přijde, si umíte pořádně užít.

Kozoroh – Karafiát

Vy máte ve svém znamení karafiáty, takže jste zdatní, zejména pokud jde o pořádek a uspořádání různých záležitostí. Umíte skvěle přesvědčit ostatní o svém názoru. Jste přirození vůdci a všichni se snaží, aby si to s vámi nerozházeli. Vaše odhodlanost z vás dělá silnou osobnost. Nebojíte se tvrdé práce a trváte na tom, aby i ostatní pracovali stejně tvrdě.

 

 

Vodnář – Orchidej

Orchidej je jedinečná a zvláštní a stejně jako ona, i vy jste takoví. Zvědaví, vynalézaví a jedineční. Přesně víte, odkud a kam kráčíte. Ostatní lidi přitahujete svou excentrickou povahou a jiným pohledem na svět. Máte silné sociální cítění a milujete tajemství. Vaším cílem je vždy dokončit úkol, který začnete a díky kterému nastolíte pořádek ve vašem životě.

Ryby – Leknín

Leknín neznamená leklý. To ani náhodou. Naopak jste vnímaví a přemýšliví. Vodu potřebují všechny květiny, ale jen vy máte ve svém znamení rostlinu, která dokonce na vodě žije. To zdůrazňuje vaše intuitivní schopnosti. Umíte absorbovat myšlenky, které jsou kolem vás, ale také pocity ostatních lidí, což může být někdy vyčerpávající. Vždy se ale dokážete dostat zpátky na zem a dosáhnout harmonie.