Přivolejte si z vesmíru, po čem toužíte. Čtyři způsoby, jak na to! | Horoskopy Blesk.cz
Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 15°C

Přivolejte si z vesmíru, po čem toužíte. Čtyři způsoby, jak na to!

/
 • (iStock)
  24. ledna 2018 ● 06:00

  Život je plný rozhodujících voleb a složitých situací, v nichž hledáme správné odpovědi. A někdy ani Google nepomůže. Co tedy dělat? Máte-li pocit, že se věci komplikují, nebo si přejete, aby se něco opravdu splnilo, spojte se s něčím mnohem silnějším, než je Google – s vesmírem. Ten vám poskytne pomoc, když to nejvíc potřebujete.

 • 1.

  Tohle je dobré vědět: Vnější život zrcadlí vnitřní

  Je to prý snadné a tvrdí to většina duchovních mistrů, kteří se ezoterikou zabývají. Do vesmíru si prostě pošlete správné přání a ono se k vám vrátí. Naopak když budete negativní a budete vysílat to negativní, nikdy se vám nic nesplní, natož aby vám vesmír pomohl. Musíte totiž vycházet z toho, že vnější život zrcadlí vnitřní, takže se dá říct, že všechno, co vás potká, je odrazem vašeho nitra. Jak vyslat svá přání? Zkuste následující čtyři způsoby. 

 • 2.

  Požádejte vesmír o konkrétní znamení

  Stojíte-li před nějakou důležitou volbou nebo rozhodnutím, dovolte vesmíru, aby vám dal sám znamení, které hledáte. Každý z nás má svůj vlastní způsob propojení s vesmírem, takže se nebojte požádat o konkrétní znamení v jazyce, kterému rozumíte. Například pokud kupujete nový byt nebo dům, požádejte vesmír, aby vás správně navedl tím, že vám pošle signál v podobě čísla nebo květiny. Dávejte na všechny signály dobrý pozor.

   

 • 3.

  Buďte aktivní a své přání napište

  Napište vesmíru dopis, ve kterém ho požádáte o to, co si přejete. Jakmile totiž slova zhmotníte prostřednictvím dopisu a vizualizujete si svoje přání, mnohem rychleji se vám splní. Než uděláte nějaký krok, napište si to, buďte kreativní a dopis ilustrujte nebo si do něj nalepte příslušný obrázek, který představuje vaše přání či sen. Nezapomeňte předem vesmíru poděkovat za pomoc.

 • 4.

  Procvičujte vědomí

  Jen těžko navážete kontakt s vesmírem, pokud budete neustále zahledění do svého mobilního telefonu nebo budete zírat do obrazovky počítače. Čím víc budete v přítomném okamžiku, tím lépe pro vás a podaří se vám rychleji přivolat to, co si přejete. Pokud je vaše mysl zatížená myšlenkami na minulost a chyby, kterých jste se dopustila, nemůžete žít naplno v přítomnosti.

 • 5.

  Věnujte pozornost toku času

  Každý den mějte na paměti, jestli čas proudí přirozeně. Pokud vše proudí, víte, že jste na správné cestě. Jakmile se ale na každém kroku objevují překážky, věnujte jim pozornost a postupujte opatrně. Předpokládejme, že se chystáte na pracovní pohovor. Těšíte se na něj a tu práci byste chtěli. Ovšem přece jen vám něco říká, že si nejste jistí. Pokud uvíznete v zácpě, telefon se vybije nebo si těsně před pohovorem vylijete na košili kávu, vesmír vám říká, že ta práce pro vás není vhodná.

  Co všechno vás čeká v novém roce podle jednotlivých znamení? Podívejte se na VIDEO, v němž vám odpoví astroložka Martina Boháčová:

  Video
  Velký horoskop na rok 2018: Jak to vidí astroložka Martina Boháčová • Adam Balažovič/BPŽ

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz