Středa 28. února 2024
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír
Oblačno 12°C

Sveďte ho podle zvěrokruhu! Na Býky musíte pomalu, Střelci ocení humor

/
 • (iStock)
  26. ledna 2018 ● 06:00

  Toužíte po muži, který se vám líbí? Nasaďte do boje všechny svoje ženské zbraně a svádějte ho podle slunečního znamení, v němž se ten druhý narodil. Budete mít mnohem větší šanci, že ho skutečně lapíte.

 • 1.

  Beran

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Berani jsou odvážní a agresivní, ale potřebují taky komplimenty. Tihle lidé potřebují slyšet, že jsou ty nejúžasnější bytosti v místnosti, v níž se nacházejí. Pokud jste narazila na Berana a chcete ho získat, nebojte se s ním diskutovat a hádat, rozrušené debaty fungují na Berany jako afrodiziakum.

 • 2.

  Býk

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Na Býka to chce pomalu a stabilně, bez nějakých zvláštních výkyvů. Tihle lidé si vztahy vychutnávají a nesnášejí fráze. Ujistěte se, že na první rande vezmete Býkovi něco, čím mu dáte najevo, že vám na něm záleží. Býci totiž milují dárky. Tohle znamení je totiž citlivé na smyslové podněty. Býci taky milují humor, takže vtipy jsou taky povoleny. • 3.

  Blíženci

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Nejrychlejší cestou do ložnice Blíženců je mozek. Zeptejte se Blížence na to, co čte, protože většina Blíženců ráda diskutuje o intelektuálních záležitostech. Máte-li nějaké speciální znalosti o nějakém oboru, nezapomeňte to prodat. Lidé, kteří se narodili ve znamení Blíženců, jsou divoce přitahování odborníky a chytrými lidmi – a čím tajemnější je obor vašeho zájmu, tím lépe.

   

 • 4.

  Rak

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Tyhle osoby jsou notoricky jemné a citlivé, takže pokud je chcete svádět, ukažte jim svou citlivou stránku. Vyjadřujte zájem o charitativní organizace, zejména o děti. Raci tajně milují vše, co souvisí s rodinou, takže skvělým nápadem je i pozvání na domácí večeři. Zapalte svíčky, pusťte hudbu – Raci reagují na romantickou atmosféru. Chcete ho políbit? Nejprve se zeptejte, zda můžete, abyste je nevylekala.


 • 5.

  Lev

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Jestli chcete svádět Lva, zaměřte se na tohle znamení jako na laser. Pozorně sledujte, jak se oblékají, co jedí a jak se chovají. Pak mu dopřejte to nejlepší z toho všeho, ať už je to rezervovaný stůl v nejúžasnější restauraci ve městě nebo na nejkrásnějším místě na piknik. Pak pohlaďte Lva po hřívě a on bude mít radost. Nezapomeňte ho během předehry pochválit, budete ho mít v kapse.

 • 6.

  Panna

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Čistota je ctnost, pokud vidíte Pannu. Ujistěte se, že vaše oblečení je vyprané a že nevypadáte rozcuchaně a neupraveně. To Panny podvědomě nesnášejí. Nic se nelíbí Panně víc než vůně francouzského mýdla. Určitě pomůže, když požádáte Pannu, aby vám pomohla s organizací vašeho rande – Panny rády organizují. Tím si je získáte.

   

 • 7.

  Váhy

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Jestli chcete svádět sofistikované Váhy, nejlepší je vzít si na pomoc ducha Gary Granta či Audrey Hepburnové. Ano, tohle znamení vyžaduje velký styl – šampaňské a večerní šaty, nikoli pivo a hokejovou šálu. Váhy milují hudbu, takže nejvhodnější způsob svádění je vzít je na koncert.

 • 8.

  Štír

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Může být trochu náročné svádět Štíra, protože Štíři dávají jen stěží najevo to, co si myslí. Předvídat jeho reakce je tedy velmi náročné. Dobrý první krok? Vezměte Štíra do tmavého kina a vezměte ho zlehka za ruku. Potom nechte své tělo dělat všechno to, po čem touží.

 • 9.

  Střelec

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Střelci velmi často překvapí humorem. Chcete-li je tedy získat, dopřejte jim pár vtipů, pošlete pár legračních e-mailů a budete mít větší šance. Vyhlídka milování v přírodě Střelce taky vzrušuje, takže pozvání někam ven určitě nebude na škodu. Specifickými oblastmi znamení Střelce jsou boky a stehna, takže se jich v rámci svého svádění dotkněte nebo je pohlaďte.

   

 • 10.

  Kozoroh

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Důstojný Kozoroh může být poněkud náročnější na to, abyste ho svedla, ovšem stojí to za to. Je to takový oheň pod krunýřem, jeho zdánlivé chladné chování se projevuje i v případě, že o vás stojí. Jakmile ho ale přesvědčíte, vybuchne jako ohňostroj. Proto ho musíte svádět opatrně, pomalu, postupně. Začněte kratším polibkem a teprve na další schůzce přidejte na intenzitě. Tohle znamení ví, že na ty nejlepší věci v životě stojí za to počkat.

 • 11.

  Vodnář

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Získat Vodnáře může být těžký oříšek, zvláště když se jedná o to, jak ho dostat do postele. Jestli chcete svádět Vodnáře, zkuste nekonvenční přístup. Můžete si třeba vymyslet, že provádíte výzkum pro nějakou sexuální kliniku a potřebujete pomoct s experimentem. Prohlašujte, že i když vlastně o sex nestojíte, jste ochotni podstoupit oběť ve jménu přátelství. Čím netradičnější bude váš způsob svádění, tím více Vodnáře budete přitahovat.

 • 12.

  Ryby

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Jestli chcete svádět Ryby, pak se musíte vypravit do jiného světa. Vyzvěte svou vybranou Rybu, abyste si společně prohlédli akvárium v zoo nebo zašli do mořského světa. Jakmile uvidíte, že Ryby v akci začnou atmosféru vstřebávat, můžete začít se svými sváděcími manévry. Rychlý polibek na krk může vyvolat plameny touhy i ze strany Ryb.

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz