Neděle 19. května 2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Oblačno, déšť 19°C

Počasí podle horoskopu: Lvi milují slunce, Štíři deštivou noc

/
 • Přijímáte počasí, tak jak přijde, nebo trpíte?
  Přijímáte počasí, tak jak přijde, nebo trpíte? (istock.com)
  10. března 2022 ● 06:00

  Počasi ovlivňuje naši náladu víc, než si uvědomujeme. A to, v jakém počasí se cítíme dobře, za ovlivňuje znamení horoskopu.  A co vy, máte raději vedro, nebo mráz?

 • 1.

  Beran

  beran
  beran
  Autor: shutterstock.com
  Berany počasí prostě a jednoduše nezajímá. Ignorují ho a klidně běhají v dešti v kraťasech. Nejraději mají počasí „tak akorát“, protože to není nutné nějak zvlášť řešit, ale nerozhodí je ani extrémy.

 • 2.

  Býk

  býk
  býk
  Autor: shutterstock.com
  Býci nemají rádi ani velká vedra, ani velký mráz, ale déšť jim nevadí, zabaví se v teple domova, a klidně si zalezou s čajem či sklenkou vína pod deku.  Nejraději mají jaro a babí léto.

   

 • 3.

  Blíženec

  blíženci
  blíženci
  Autor: shutterstock.com
  Blíženci jsou neodhadnutelní. Někdy touží po tropech, někdy po závějích, a vžycky můžou být rozladění, když jim to nevyjde. Na druhou stranu, o den později už to může být úplně jinak.

   

 • 4.

  Rak

  rak
  rak
  Autor: shutterstock.com
  Nesnášejí vedro. Obecně reagují na počasí dost citlivě, ale vedro jim vadí ze všeho nejvíc, jsou bez energie. Často také mívají problémy s tlakem.

 • 5.

  Lev

  lev
  lev
  Autor: shutterstock.com
  Lvi mají rádi teplo, slunce je nabíjí, dokážou se vyhřívat na slunci, i když mají často dost citlivou pleť. Nenávidí déšť, ale bouřku si dokážou vychutnat.

 • 6.

  Panna

  panna
  panna
  Autor: shutterstock.com
  Panny nemají striktní preference, co se počasí týče. Snesou vedro i zimu, pečlivě se oblečou a připraví na všechny eventuality. Vadí jim velké bouřky, vichřice a všechno, co nedokážou mít pod kontrolou

 • 7.

  Váhy

  váhy
  váhy
  Autor: shutterstock.com
  Váhy si počasí do jisté míry idealizují. Básní o zimě na horách, o jaru v lese, i o létě u řeky, ale když je dostihne realita, už to tak slavné není. Nejraději mají léto, ale nesmí ho být moc.

 • 8.

  Štír

  štír
  štír
  Autor: shutterstock.com
  Štíři nemají rádi horko, mnohem snáz snesnou zatažené pochmurno, které vybízí ke čtení okultních knih, nebo k návštěvě baru. Léto si užívají hlavně v noci a jejich nejoblíbenějším obdobím je melancholický podzim.

   

 • 9.

  Střelec


  střelec
  střelec
  Autor: shutterstock.com
  Pro Střelce je hezky, když se dá jít ven. Nejsou v tom ale příliš nároční a jít ven jsou ochotni v podstatě kdykoli. Nevadí jim bundy ani pláštěnky, s nadšením vyrazí na tůru i za nepříznivého počasí. Těžké je to pro jejich průvodce, kteří takoví nadšenci být nemusí.

   

 • 10.

  Kozoroh

  kozoroh
  kozoroh
  Autor: shutterstock.com
  Kozorozi nemají rádi změny počasí. Jsou ochotni žít někde, kde je pořád teplo, nebo pořád zima a přizpůsobit se tomu stavu. Jsou poměrně odolní, a jediné, co je rozhodí, je nejistota. Proto pečlivě sledují předpovědi počasí.

 • 11.

  Vodnář

  vodnář
  vodnář
  Autor: shutterstock.com
  Vodáře počasí buď baví, nebo nebaví. Nezáleží na to, jak právě je, když mají tu správnou náladu. Někdy se sveřepě oblékají navzdory počasí, někdy s ním souzní.

   

 • 12.

  Ryby

  ryby
  ryby
  Autor: shutterstock.com
  Ryby špatně snášejí velké horko i velkou zimu a ideálním obdobím pro ně je podzim nebo jaro. Déšť jim nevadí, dávají přednost chladnějšímu počasí, ale když dlouho nevidí slunce, má to zhoubný vliv na jejich náladu.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz