Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

Kdo ze zvěrokruhu nesnese, aby ho druzí ignorovali a přehlíželi? Jsou to tato znamení!

/
 • (iStock)
  9. července 2021 ● 06:00

  Nesnášíte, když vás lidé ignorují nebo vás odsouvají na vedlejší kolej? Je pravděpodobné, že patříte k jednomu z těchto čtyř znamení zvěrokruhu, kteří jsou na přehlížení doslova alergičtí.

  Někomu nevadí ani trochu, když je někdo ignoruje a odsouvá na vedlejší kolej. Chápou, že ten druhý to možná nedělá záměrně, ale že má třeba moc práce nebo je zaneprázdněn něčím důležitějším. Nemůžeme neustále každou minutu věnovat ostatním pozornost, někdy to jednoduše nejde. Na druhou stranu existují lidé, kteří nesnesou ignorování a neustále touží po pozornosti.

 • 1.

  Lev

  Lev

   

  Není žádným překvapením, že na tomto seznamu je úplně vpředu Lev! Lev touží po tom, aby se na něj upíraly všechny oči. Cokoli dělají, dělají pro efekt a pro pozornost. Nezajímá je, zda je ta pozornost pozitivní či negativní, hlavní je, že je nikdo neignoruje. Udělají cokoli, aby k sobě přilákali lidi a chtějí být vždy v centru pozornosti.

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Lev • Videohub

 • 2.

  Beran

  Beran

   

  Lidé narození ve znamení Berana chtějí, aby si je ostatní vážili a oslavovali jejich úspěchy. Jistě, jsou ctižádostiví a odhodlaní a v životě chtějí být vždy ti nejlepší. Ovšem chtějí také, aby je někdo při tom viděl, slyšel a nahlas o jejich úspěších hovořil na veřejnosti.

   

   

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Beran • Videohub

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci

   

  Blíženci jsou sociální motýli. Chtějí, aby s nimi pořád někdo byl. Nesnáší myšlenku, že jsou sami nebo že by měli dělat věci, které by zůstaly bez povšimnutí. Chtějí společnost druhých a touží, aby je lidé obklopovali a bezpodmínečně milovali. A udělají pro to cokoli, včetně postování svých „dobrých skutků“ na sociálních sítích.

   

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Blíženec • Videohub

 • 4.

  Štír

  Štír

   

  Štíři si o sobě myslí, že vždy převyšují ostatní. Věří tedy, že by k nim lidé měli automaticky vzhlížet a adorovat je. Chtějí, aby lidi zaujala a fascinovala jejich tajuplná osobnost a aura, kterou kolem sebe podvědomě šíří. Je tedy pochopitelné, že z tohoto důvodu nesnášejí, když je někdo ignoruje nebo s nimi zachází jako s ostatními smrtelníky.

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Štír • Videohub

   

   

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Letní horoskop pro jednotlivá znamení od astroložky Boháčové • Videohub

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz