Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Předvedou vám hysterický záchvat: Tato tři znamení k tomu mají sklony

/
 • Propadáte záchvatům vzteku?
  Propadáte záchvatům vzteku? (shutterstock.com)
  14. září 2021 ● 06:00

  Když se jim něco nedaří, zuří, křičí a trucují. Propadají záchvatům vzteku. Podle astrologie jsou 3 taková znamení zvěrokruh. Zajímá vás, která to jsou?

 • 1.

  Panny

  Panna
  Není žádným tajemstvím, že Panny jsou perfekcionisté. Ztrácejí nervy, když věci nejdou podle jejich představ, a chtějí, aby všechno bylo dokonalé. Mají smysl pro detail a jsou  podrážděné, když s nimi lidé nespolupracují.

 • 2.

  Lev

  Lev
  Lvi věří, že si zaslouží to nejlepší. Mají tendenci být hlavním hrdinou svého života a chtějí, aby všichni kladli jejich potřeby na první místo. Nejsou z těch, kteří dělají kompromisy nebo se přizpůsobují, a proto se mohou snadno rozčílit, když vše není po jejich.

 • 3.

  Střelec

  Střelec
  Ačkoli Střelci působí docela pohodově, i oni mají své zábrany. Střelci mají svou vlastní definici zábavy a dobrodružství a nejsou ochotni ji měnit podle toho, jak se to někomu jinému hodí. Pravděpodobně budou zuřit, když jim někdo bude vnucovat své názory a nutit je, aby své definice měnili, nebo jim zkazí zábavu.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz