Neděle 25. února 2024
Svátek slaví Liliana, zítra Dorota
Zataženo, déšť 8°C

4 znamení zvěrokruhu, která jsou arogantní a snobská

/
 • Považujete sami sebe za pupek světa?
  Považujete sami sebe za pupek světa? (profimedia)
  16. září 2021 ● 06:00

  Lidé mohou být zlí. Existují lidé, kteří mají pocit, že jsou nadřazení ostatním. Jsou arogantní, snobští, hrubí a zlí. Takoví lidé jsou nejčastěji posedlí sami sebou, až jsou protivní a otravní. Jsou narcističtí, sebestřední a přehnaně sebevědomí. Z astrologického hlediska jsou zde 4 znamení zvěrokruhu, která jsou do sebe až příliš zamilovaná a která jsou sebestředná, snobská a pyšná.

 • 1.

  Lev

  Lev
  Lvi milují sami sebe. Jsou to přehnaně sebevědomí, posedlí a sebestřední lidé, kteří si myslí, že jsou nadřazení všem. Jsou arogantní a zahledění do sebe a věří, že je každý miluje a chce být jako oni.

 • 2.

  Střelec

  Střelec
  Střelci pevně věří, že se svět točí kolem nich. Jsou to ješitné a narcistické bytosti, které na sobě milují všechno od svých předností až po nedostatky. Mají pocit, že kdokoli je potká, zamiluje se do nich díky jejich okouzlující a vtipné osobnosti a chuti do života!

 • 3.

  Střelec

  Býk
  Býci se rádi rozmazlují. Jsou arogantní a snobští, a rádi si čas od času dopřávají. Jsou také velmi ctižádostiví a zahledění do sebe a ostatní se kvůli nim mohou cítit odstrčení na vedlejší kolej, protože mají tendenci upřednostňovat své potřeby před potřebami kohokoli jiného.

 • 4.

  Beran

  Beran
  Lidé narození ve znamení Berana mají tendenci myslet pouze na sebe. Mohou to být, pokud se nekorigují,  necitlivé a protivné bytosti, které jsou sobecké a sebestředné. Nejsou příliš dobří ve čtení emocí, a proto mohou často ignorovat pocity ostatních lidí a působit arogantně a sebestředně.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz