Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

4 znamení zvěrokruhu, která chtějí partnera jen pro sebe

/
 • Chcete, aby měli či jen pro vás?
  Chcete, aby měli či jen pro vás? (istock.com)
  13. září 2021 ● 06:00

  Někteří lidé nejsou příliš nadšeni představou, že stráví zbytek života s jednou osobou. Mají pocit, že je toho tolik, co je třeba udělat, tolik lidí, které chějí poznat, a tolik věcí, kterých je třeba dosáhnout, že zavázat se jedné osobě jim připadá jako zbytečný nápad. Na druhou stranu existují lidé, kteří myšlenku monogamie milují.Touží po vztazích, v nichž jsou se svým partnerem výluční, a chtějí lásku, která je opravdová, bezpodmínečná a čistá.

 • 1.

  Lev

  Lev
  Lvi jsou vůči svým milovaným velmi majetničtí. Nesnesou pomyšlení, že by se o ně měli s někým dělit, a chtějí veškerou lásku a pozornost jen pro sebe. Pozor, jak mají přísná kritéria pro partnera sobě občasné „uklouznutí“ klidně tolerují.

 • 2.

  Panna

  Panna
  Panny jsou ze staré školy. Nechápou zcela pojem polygamie a věří v zamilovanost na celý život. Jsou to romantické, oddané a tradiční bytosti.

 • 3.

  Panna

  Štír
  Štíři chtějí od svých milovanýchnerozdělenou pozornost. Nesnášejí myšlenku, že by se o ně měli s někým dělit, a jsou pro monogamii. Stejně jako Panny jsou také srdcem ze staré školy a dávají přednost věrnosti.

 • 4.

  Střelec

  Střelec
  Střelci, bez ohledu na to, jak pohodově mohou působit, jsou vůči svým milovaným extrémně majetničtí. Věří, že se mají zavázat jedné osobě na celý život, a neradi se o ni s někým dělí. Mají ovšem velké množství přátel, a nemají problém milovanou

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz