Neděle 19. května 2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Oblačno, bouřka 20°C

Stydlíni horoskopu: Tato tři znamení jsou extrémně plachá

/
 • Stydíte se ostatních?
  Stydíte se ostatních? (profimedia)
  9. září 2021 ● 06:00

  Podle astrologie existují 3 znamení zvěrokruhu, která jsou bolestně plachá a být odvážný nebo agresivní pro ně není přirozené. Podívejte se na tato znamení zvěrokruhu níže.

 • 1.

  Rak

  ...
  Raci nejsou příliš otevření. Dlouho jim trvá, než se otevřou, a mohou působit podivínsky nebo odměřeně. Jsou introvertní a stydliví, a proto mají problémy s navazováním přátelství a dlouhodobých vztahů.

 • 2.

  Štír

  ...
  Není žádným tajemstvím, že Štíři jsou jedním z nejzáhadnějších znamení zvěrokruhu. Jsou označováni za tajemné, protože se stydí říkat, co mají na srdci, a své názory si nechávají pro sebe. Rádi pozorují lidi a pro sebe je hodnotí, místo aby celý den žvanili.

 • 3.

  Ryby

  ...
  Lidé narození ve znamení Ryb žijí ve svém vlastním světě. Protože mají jedinečný pohled na věci, nesnadno se s lidmi sžívají a rádi se drží stranou. Cítí se nesví při sdílení svých pocitů s ostatními a jsou rezervovaní a tiší.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz