Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 8°C

Znamení, která žijí okamžikem...

/
 • Zažívat nadšení a nezatěžovat se zítřkem...tahle znamení to umějí.
  Zažívat nadšení a nezatěžovat se zítřkem...tahle znamení to umějí. (Shutterstock)
  7. června 2021 ● 06:00

  Většina z nás tráví život přemýšlením o budoucnosti a rozebírání minulosti.Často ale zapomínáme užívat si přítomný okamžik a vážit si ho. Život v přítomnosti vás nejen učiní šťastnými, ale budete si také víc vážit života, snadno zapomenete na minulost a nebudete se panicky obávat budoucnosti.

 • 1.

  Beran

  Beran
  Berani jsou spontánní lidé. Jsou to živí, odvážní, riskující a smělí lidé. Jsou připraveni přijmout jakoukoli výzvu a nepřemýšlejí tolik o výsledku, protože rádi žijí okamžikem.

 • 2.

  Lev

  Lev
  Lvi vždy rádi žijí okamžikem jen proto, že díky tomu na sebe strhávají veškerou pozornost ostatních. Chtějí lidi inspirovat a povzbuzovat je, aby se v každém okamžiku snažili být lepší. Chtějí žít okamžikem, protože věří, že se dokážou vypořádat s každou těžkou situací.

 • 3.

  Střelec

  Střelec
  Střelci jsou lidé, kteří téměř nepřemýšlejí o své minulosti nebo budoucnosti. Žijí okamžikem, užívají si ho a jdou dál. Neradi ztrácejí čas nějakými pouhými věcmi, spíše chtějí dělat něco plodného, co žije v daném okamžiku.

 • 4.

  Štír

  Štír
  Štíři jsou cílevědomí lidé, kteří se soustředí výhradně na svůj cíl a budou tvrdě pracovat, aby ho dosáhli. A nikdy se nezastaví, dokud nedosáhnou toho, co chtějí. Proto vždy žijí okamžikem, aby mohli tvrdě pracovat, a nepřemýšlejí o výsledku. Věří totiž pouze v boj o úspěch.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz