Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 9°C

Smějí se i na pohřbu: 4 znamení zvěrokruhu, která nedokážou zůstat vážná

/
 • Smějete se i v nevhodných situacích?
  Smějete se i v nevhodných situacích? (istock.com)
  30. srpna 2021 ● 06:00

  Někteří lidé nedokážou být vážní ani v těžkých situacích. Berou věci na lehkou váhu, což ovlivňuje i jejich vztahy. Kromě toho se někdy smějí i tehdy, když by neměli.

 • 1.

  Blíženci

  Blíženci
  Jsou duší večírků. Rádi se stále baví a oddávají se různým vzrušujícím aktivitám. Často však nedokážou ovládnout svou impulzivní povahu a smějí se. Nikdy to však nedělají proto, aby někomu ublížili.

 • 2.

  Váhy

  Váhy
  Váhy jsou vysoce sofistikovaní lidé, kteří mají rádi elegantní věci. Zároveň však nesnesou přílišné drama a neradi řeší příliš obtížné věci.  Smíchem se snaží přehlušit strach a zakrýt pochybnosti.

 • 3.

  Váhy

  Ryby
  Jsou to snílci, takže se většinou zabývají vlastními myšlenkami a představami, zatímco ostatní se zabývají vážnými věcmi. Snění, nebo bizarní představy je tak mohou často nevědomky rozesmát. Dosáhly by ovšem lepších výsledku, kdyby byly soustředěné.

 • 4.

  Střelec

  Střelec
  Jsou to samozřejmě nejzábavnější lidé ze všech a netrápí je materiální věci. Stále plánují objevitelské mise.  Divoké nápady a plány  je mohu rozesmát v jakékoli situaci.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz