Sobota 24. února 2024
Svátek slaví Matěj, zítra Liliana
Zataženo, déšť 8°C

5 znamení, která mají nejsilnější intuici

/
 • Dokážete vycítit, že něco "nesedí"?
  Dokážete vycítit, že něco "nesedí"? (Profimedia)
  10. června 2021 ● 09:51

  Když jsou lidé intuitivní, dokážou vycítit nebo pochopit situaci bez jakéhokoli vědomého důvodu. A většinou mají pravdu. Zde je tedy 5 nejintuitivnějších znamení zvěrokruhu v astrologickém horoskopu. Patříte mez ně?

 • 1.

  Rak

  Rak
  Raci jsou na prvním místě seznamu. Jsou to vysoce intuitivní lidé, kteří dokážou něco vycítit instinktivně bez jakéhokoli uvažování. Lidé si s nimi rádi povídají, protože Raci dokážou pochopit emoce druhých bez jakéhokoli vysvětlování.

 • 2.

  Ryby

  Ryby
  Po Racích to budou vždycky Ryby, které jsou skutečně intuitivní. Většinou se řídí svou intuicí, když tvoří. Naslouchají jí a vzniká něco neobvyklého. Ke své inspiraci tedy vlastně nepotřebují žádné vnější zdroje. Jsou to citliví lidé, kteří svou kreativitu získávají z hlubokých myšlenek.

 • 3.

  Štír

  Štír
  Štíři jsou jako detektor lži. Pokud před nimi něco tajíte, stejně to vycítí a poznají, že lžete. Před Štíry je tedy díky jejich intuici nemožné něco skrýt. Jsou sebevědomí a je těžké je oklamat.

 • 4.

  Váhy

  Váhy
  Váhy jsou intuitivní a vždy si uvědomují, co se kolem nich děje. Všimnou si složitosti situace a snaží se chránit. A díky svému pozitivnímu přístupu k životu dokážou zůstat optimistické i při vnímání důsledků situace.

 • 5.

  Kozoroh

  Kozoroh
  Kozorozi jsou pečliví. Než udělají krok dopředu a naslouchají své intuici, aby se vyhnuli jakýmkoli problémům a pastem. Dokážou vycítit, kdy si s nimi lidé zahrávají.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz