Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

6 perfektních přátelských dvojic: Kdo je váš "soulmate"?

/
 • Kdo je váš nejlepší přítel?
  Kdo je váš nejlepší přítel? (iStock)
  5. srpna 2021 ● 08:00

  Každé znamení zvěrokruhu má jedinečnou úroveň kompatibility s jiným znamením zvěrokruhu, pokud jde o přátelství a porozumění. Existují dvojice, které jsou pro sebe ideální, pokud jde o přátelství. Kdo je ideálním příelem právě pro vás?

 • 1.

  Beran a Štír

  Štíři jsou svéhlaví lidé, přítel ve znamení Berana jim pomůže stát nohama pevně na zemi a být otevřený novým názorům. Štíři jsou věrní, spolehliví a pečující. Svého věčně zmateného přítele Berana podpoří a v případě potřeby při něm budou stát jako skála.

 • 2.

  Býk a Ryby

  Vždy tu budou jeden pro druhého, umí skvěle udržet tajemství a respektovat hranice toho druhého. Chápou se navzájem jako nikdo jiný a nikdy se nezradí.

 • 3.

  Kozoroh a Blíženci

  S Blíženci je stejně jako s Kozorohy legrace a věří v opravdové, dlouhotrvající přátelství. Oba pevně věří, že s přítelem je třeba trávit volný čas a také věří v celoživotní přátelství stejně cenné, jako pokrevní svazek.

 • 4.

  Lev a Střelec

  Lidé narození ve znamení Střelce a Lva mají obvykle stejný temperament. Oba jsou silní, mají vlastní názor a rádi žijí život naplno. Každý nový den je pro ně výzvou.

 • 5.

  Váhy a Vodnář

  Rádi se baví, užívají si a konzultují své názory na uspořádání společnosti. Jsou to idealisté, tráví hodiny diskusemi a plány,  jeden druhého v ničem neomezují.  

 • 6.

  Rak a Panna


  Rak Pannu uklidňuje, ona jeho zas motivuje. Panny potřebují místo, kde klidně spočinou, a pečlivý, systematický a přitom velmi laskavý Rak jim poskytne péči a do jisté míry jejich průraznost a otevřenost obdivuje.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz