Pondělí 22. dubna 2024
Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch
Oblačno 7°C

Horoskop astroložky Daniely Hannah: Na co se připravit před adventem

/
 • Pozor na černou Lunu, varuje astroložka Daniela.
  Pozor na černou Lunu, varuje astroložka Daniela. (archiv)
  7. listopadu 2016 ● 14:00

  Říjnové novoluní bude ovlivnňovat i prvních čtrnáct dní v listopadu. Černá Luna vstupuje do hry a pořádně zamíchá kartami a přinese osudové situace do našeho života. Světlo a temnota se dostanou do přímého kontaktu. Slunce a Černá Luna budou v konjunkci, ve spojení celou první polovinu listopadu. Venuše se Saturnem zkomplikuje naše lásky, penízky a jiné hodnoty. 

 • 1.

  BERAN

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru, toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu. Pro Berany ukazuje, kudy se vydat v oblasti peněz a majetku, které vlastní s další osobou nebo bankou. Černá Luna bude dohlížet, aby každý dostal „co po právu jeho jest“.
   

  Čeká je podepisování listin a dohod týkajících se finančních transakcí. Úřední dokumenty a smlouvy. 9/11/2016 se přesune Mars, planeta aktivity, do znamení Vodnáře. Berani začnou pracovat na svých snech. Chodit do společnosti, kde mohou potkat důležité osoby pro budoucnost. Prosinec naznačí a otevře životní a pracovní cestu  Beranů.
   

  14/11/2016 nastane úplněk v Býku. Beranům vnese jasno do oblasti peněz. Dokončí osudové záležitosti související s majetkem. Slunce se v první polovině listopadu nachází u Černé Luny a v době úplňku utvoří konjunkci. Přinese osudové rozhodnutí v tématu peníze. Může nám ukázat karmickou cestu nebo svést z této cesty. Rozhodujte opatrně a s rozumem.
   

  29/11/2016 přichází novoluní ve Střelci. Beranům otevře téma cizina a zahraničí, vzdělávání, písemnosti související s úřady a soudy. Pluto spolu s Venuší aktivuje pracovní  situaci, která přinese životní posun.

   

 • 2.

  BÝK

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru, toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu. Býkům přinese nové spolupracovníky a partnery, dohodnou nová pravidla v práci, ve vztazích a v životě. Venuše přebíhá přes Saturn v tématu peníze a majetek, který mají ve vlastnictví s další osobou nebo bankou. Černá Luna asistuje při novoluní. Rozhodnutí, která Býci učiní, mohou vést dvěma směry, a to buď  tím správným, nebo takovým, který z cesty svede. Proto by měli svá rozhodnutí zvážit. Mars, planeta aktivity, se přesune 9/11/2016 do Vodnáře. Býci budou maximálně zaměstnáni v souvislosti s prací, nezastaví se.
   

  14/11/2016 proběhne nejdůležitější úplněk tohoto roku, úplněk ve vlastním znamení. Zde Býci dořeší a vnesou jasno do vztahových záležitostí. Vztahy, smlouvy a dohody se ukončí a vytvářejí nebo řeší pod Černou Lunou, která se pohybuje první polovinu listopadu u Slunce.
   

  29/11/2016 přichází novoluní ve Střelci. Pro Býky se otevírá cesta k majetku a financím. Při novoluní zde Saturn a Merkur vnesou pořádek do tématu peníze. Býky čeká dohoda o penězích a majetku, měli by si dát toto téma do pořádku. Pluto spolu s Venuší přinese osudové rozhodnutí související se vzděláním, úřední záležitostí, cizinou a zahraničím.

   

 • 3.

  BLÍŽENCI

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru, toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu. Blížencům novoluní otevírá novou spolupráci. Při tomto seskupení planet asistuje Merkur a přidá se i Černá Luna. Blíženci by měli myslet na své zdraví a nastartovat ozdravnou kůru, udělat něco pro své zdraví nebo pro zdraví a péči osoby v okolí. Venuše přebíhá přes karmický Saturn v tématu pracovní a partnerské vztahy, smluvní vztahy, dohody a smlouvy. Blíženci by si měli udělat pořádek ve všech smluvních ujednáních. Od 9/11/2016 se planeta aktivity přesune do Vodnáře, a tak zaktivuje téma úřady a soudy, rozšiřování vědomostí a vše co souvisí s cizinou a zahraničím.
   

  Úplněk  14/11/2016 otevírá brány do psychiky Blíženců, kdy si musí ujasnit některé situace. V této době je dobré řešit zdraví, preventivní prohlídky a pracovat se svou psychickou stránkou. Měli by se opatrovat a hýčkat jako každým rokem touto dobou až do dalšího úplňku, kdy je nutné si vyjasnit vztahy. Při úplňku bude asistovat Černá Luna, kdy může vnést temnotu a chmury do života Blíženců.
   

  Novoluní ve Střelci 29/11/2016 otevírá téma vztahy, smlouvy a dohody. Blížence čekají nová smluvní ujednání, noví pracovní partneři. Mohou očekávat písemné úřední dokumenty, nové smlouvy. Budou si vymiňovat nová pravidla ve vztazích. Venuše, která v době novoluní přebíhá přes karmické Pluto, přinese důležité situace spojené s majetkem a penězi. Blíženci by mohli dostat přidáno, vylepšit své finanční poměry.

   

 • 4.

  RAK

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru, toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu. Raky čeká velmi plodné období, kdy budou vytvářet, tvořit a plodit. Otevírají se nové projekty, přichází noví partneři, spolupracovníci. U novoluní asistuje Merkur a přidá se i Černá Luna.   Merkur dá vše do pohybu a Černá Luna přináší osudové, karmické situace.

  9/11/2016 přechází Mars, planeta aktivity, do Vodnáře. Rakům aktivuje téma sex, peníze a okultní vědy.

  14/11/2016 úplněk ukončí a vnese jasno do přátel. Uzavře se určité společenství. Slunce spolu s Černou Lunou a Lunou v opozici se propojí se světlem a temnotou. Otevírají se  karmická přátelství, Raci jsou velmi intuitivní, v této době mohou najít svá tajemství. Zjistí, zda lidé kolem nich jsou přátelé či nepřátelé.

  29/11/2016 novoluní otevře cestu ke zdraví, které si musí dát do pořádku. Začít žít zdravě. Na Raky čeká nová spolupráce, nový projekt, dostanou zprávu týkající se nového kolegy, důležité osoby. Venuše přechází přes karmické Pluto. Aktivuje zde důležitého pracovního partnera nebo spolupracovníka.

   

 • 5.

  LEV

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru, toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu. Pro Lvy má toto novoluní zásadní význam pro téma domov, rodina a zázemí. Vydají se po nové cestě. Při tomto novoluní asistuje Černá Luna, takže tato cesta je osudová, dávno naplánovaná. Černá Luna odhaluje tajemství, zátěže z minulých životů a provází nás celým tímto životem, abychom prožili a odžili si určité situace. Venuše s karmickým Saturnem se pohybuje tématem děti, partneři a tvorba. Zde bude Saturn udělovat lekce spojené s láskou, penězi a hodnotami, vše ve vztahu s dětmi a partnery. Mars se přesune do Vodnáře a Lvi budou zařizovat a vyřizovat. Téma vztahy a smluvní ujednání. Mars zde zaktivoval partnerské a pracovní vztahy.
   

  14/11/2016 úplněk v Býku ukončí a uzavře situaci v práci a pracovní oblasti. Vnese jasno do oblasti související s prací. Při úplňku se pohybuje vedle Slunce Černá Luna a energie se propojí, Světlo a temnota.  Toto jsou zásadní osudové situace.
   

  29/11/2016 novoluní ve Střelci přináší novou cestu spojenou s dětmi, partnery a spolupracovníky a kolegy. Saturn s Merkurem vnese pořádek do této oblasti. Vše se dá do pohybu. Venuše s Plutem bude aktivovat touhu vypadat skvěle, mnoho Lvů vylepší svůj vzhled.

   

 • 6.

  PANNA

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru, toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu. Při tomto novoluní byl přítomen Merkur a Černá Luna. Téma pro Panny jsou úřední záležitosti, dopravní prostředek, sourozenci a vzdělávání a učení. Novoluní otevře novou cestu, ovšem Černá Luna může přinést jisté potíže, proto je důležité rozmýšlet, co se podepisuje nebo dohodne. Venuše se Saturnem v oblasti domova, zázemí a rodiny přinese životní zkoušku spojenou s penězi, hodnotami a láskami. Je třeba toto téma dát do pořádku. Mars se přesune do Vodnáře 9/11/2016 a Panny budou řešit své zdraví nebo zdraví osoby blízké a budou aktivní ve spolupráci a péči o druhé.
   

  14/11/2016 úplněk v Býku Pannám ukončí úřední záležitosti spojené s psaním, podepisováním a vyjednáváním. Dořeší auto nebo jiný dopravní prostředek. Slunce se propojí s Černou Lunou proti bílé Luně a tím otevře bránu do minulých životů. Vytáhne na povrch karmické, osudové situace k dořešení. Komunikace, psané a mluvené slovo, úřady a úřední jednání, rozšiřování vědomostí.
   

  30/11/2016 proběhne novoluní ve Střelci. Pro Panny se odstartuje vše spojené s bydlením, domovem, zázemím a rodinou. Při novoluní se propojí Slunce, Luna a Saturn s Merkurem. Panny si dají do pořádku, vše co souvisí s bydlením. Přes karmické Pluto přebíhá Venuše v tématu děti, tvorba, pracovní a životní partneři. Zde planety příznivě zapůsobí, zlepší a zkvalitní situace související s partnery a potomky.

   

 • 7.

  VÁHY

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru, toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu. Při tomto novoluní byl přítomen Merkur a Černá Luna. Váhám  toto novoluní otevřelo cestu k majetku, získání prestiže a penězům. Merkur přináší myšlenky, dává do pohybu téma financí, Černá Luna může přinést do života problém vztahový spojený právě s penězi. Venuše přechází přes Saturn, přichází životní zkouška spojená se sourozenci a úřady ve vztahu k penězům. Váhy si musí dát do pořádku auto a jiný dopravní prostředek. 9/11/2016 se Mars přesune do tématu děti a partneři. Aktivuje se téma potomků, pracovních a životních partnerů.
   

  Úplněk 14/11/2016 uzavře a vnese jasno do oblasti majetku. Dořeší se peníze, které vlastní spolu s další osobou nebo bankou. Slunce v době úplňku přebíhá přes Černou Lunu a bude přesně naproti bílé Luně. Zde budou Váhy svádět boj dobra a temnoty. Co je dobře a co špatně si musí zodpovědět každý sám.
   

  Novoluní 29/11/2016 proběhne ve Střelci. Zde se spolu setkají Slunce, Luna, Saturn a Merkur. Novoluní otevře cestu ke vzdělání, zlepšení úředních záležitostí. Auto a dopravní prostředek, cesty, sourozenci – v těchto tématech si musí Váhy udělat pořádek.

   

 • 8.

  ŠTÍR

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru, toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu. Při tomto novoluní se spojily Slunce, Luna, Merkur a Černá Luna ve vlastním znamení. Štíry čeká nová životní cesta, nové projekty, ovšem díky Černé Luně může jít také o sejití z té správné cesty. Budu mít na výběr z dvou cest, jedna vede do slepé uličky a ta druhá ukazuje správnou cestu. V novoluní s asistencí Merkuru se bude jednat o psaném nebo mluveném slově. Dohodu či podpis. Saturn spolu s Venuší požaduje po Štírech  zavést pořádek v tématu peníze a majetek, a tak si polepší ve finančních záležitostech.   Mars aktivuje oblast domov, zázemí, bydlení, rodina a ženy v rodině.
   

  14/11/2016 nastane úplněk v Býku. V tuto dobu se Slunce s Černou Lunou postaví proti bíle Luně. Štíři dokončí, dořeší a vnesou jasno do tématu vztahy, smlouvy a dohody. Zde ukončí všechny smlouvy, dohody a pravidla, která je nutné nastavit. Slunce aktivuje bránu do minulých životů a odkryje dořešení situací, které jsou uloženy v každém z nás hluboko na nevědomé úrovni.
   

  29/11/2016 proběhne novoluní ve Střelci. Při novoluní se setkají Slunce, Luna, Merkur a karmický Saturn, společně přinesou osudovou zkoušku související s penězi a majetkem. Novoluní nasměruje Štíry na zlepšení finančních záležitostí, zvýšení prestiže, uvědomění si své vlastní hodnoty.  Zde toto téma dostane řád a vnese pořádek. Oblast peněz je to, na čem mají dlouhodobě pracovat.

   

 • 9.

  STŘELEC

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru, toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu. Při tomto novoluní se spojily Slunce, Luna, Merkur a Černá Luna. Střelci budou přemýšlet, jak dál v životě. Celý listopad budou přemítat, co ukončí, kudy se budou ubírat. V této době se pohrouží sami do sebe. Pro Střelce je toto období velmi náročné, mohou se objevit pomluvy, odtajnit některé informace, které byly dobře uklizeny před ostatními. Tajní nepřátelé mohou začít znepříjemňovat Střelcům život. Díky Venuši, která přebíhá přes Saturn, si srovnají své hodnoty. Mars, který se 9/10/2016 přesune do Vodnáře, aktivuje pohyb, tedy auto, dopravní prostředky, cesty, komunikaci, úřední záležitosti a také téma vzdělávání a učení něčeho nového.
   

  Úplněk 14/11/2016 ukončí a vnese jasno do tématu spolupráce, nemoci a zdraví, péče o druhé. Slunce s Černou Lunou se postaví do opozice s Lunou. Půjde o velmi náročný úplněk.
   

  Merkur se posunuje Střelcem, Střelci budou v jednom kole. Čeká je podepisování a psaní, komunikování, cestování a ježdění. O Střelcích celý měsíc uslyšíme a uvidíme je všude.
   

  Novoluní 29/11/2016 otevírá novou životní cestu, nové projekty a nasměruje Střelce správným směrem. Střelci si mají dlouhodobě dát do pořádku svůj život. Zde díky spojení několika planet se jim to jistě podaří. Saturn s Merkurem přinese nejednu životní zkoušku, kdy si urovnají životní situace. Pluto spolu s Venuší ovlivní důležité rozhodnutí v tématu majetku a financí. Zlepší a zpříjemní si vydělávání peněz.

   

 • 10.

  KOZOROH

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru, toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu. Toto novoluní odkrývá určitou společnost, skupinu lidí, přátele, kam směřují i Kozorozi. Splnit si své sny.  Při tomto novoluní se spojily Slunce, Luna, Merkur a Černá Luna, která odemyká bránu do minulých životů pro ty, kteří nezvládli toto téma a nyní je možnost dosáhnout svého cíle. Mars, který se dne 9/11/2016 přesune do Vodnáře, aktivuje finanční oblast.
   

  14/11/2016 nastane úplněk, který ukončí oblast související s dětmi, partnery a spolupracovníky. Slunce s Černou Lunou se dostanou do opozice vůči sobě. Je potřeba cosi ukončit a Kozorozi váhají. Veškeré učiněné změny jsou do budoucna příznivé.
   

  Novoluní 29/11/2016 přináší životní rozhodnutí, srovnání priorit a hodnot. Kozorozi začnou přemýšlet, co ukončí ve svém životě, kudy se budou ubírat. Musí si urovnat své myšlenky. Prosinec bude velmi náročný na psychiku a zdravotní stav. Konec roku 2016 nasměruje Kozorohy na nové projekty, novou životní cestu. Dostanou silný impuls na novou roční cestu.

   

 • 11.

  VODNÁŘ

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru, toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu téma práce, kariéra a životní nasměrování.  Při tomto novoluní se spojily Slunce, Luna, Merkur a Černá Luna. Otevřela se brána do nevědomí, do minulých životů. Vodnáři dostanou informace, které v minulosti nezvládli a nyní budou mít možnost opravit svou karmu, osud, karmickou zátěž. 9/11/2016 se Mars přesune do znamení Vodnáře a zaktivuje jim život. Vodnáři se nezastaví celé dva měsíce.
   

  Úplněk 14/11/2016 ukončí téma domov, rodina a zázemí. Uzavřou a vnesou jasno do oblasti žen v rodině. Slunce s Černou Lunou se postaví proti sobě do opozice. Práce na jedné straně a rodina na té druhé na misce vah. Kam se přikloní, je na každém z nás. Vodnáři si musí utřídit své přátelé a dát si do pořádku osoby kolem sebe.
   

  Novoluní 29/11/2016  přeje nový přátelům, společenství, do jaké společnosti budou Vodnáři směřovat. Novoluní je nasměruje k novým cílům a úspěchu. Saturn s Merkurem přinese životní zkušenost v oblasti přátelství. Do života jim vstoupí starší, vážená osoba, která jim bude přínosem.

   

 • 12.

  RYBY

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Koncem října proběhlo novoluní ve Štíru, toto postavení planet ovlivní prvních čtrnáct dní v listopadu. Toto novoluní nasměruje Rybičky na cestu ke svému srdci a duši. Otevírá se téma cizina a zahraničí, vzdělávání, úřady a úřední jednání. Zboří se veškeré hranice a omezení.  Při tomto novoluní se spojily Slunce, Luna, Merkur a Černá Luna. Ryby mají možnost vyřešit si hříchy z minulosti, které se jim naskládaly jako karmické zátěže. Mars se přesune do Vodnáře a aktivuje téma ukončení všeho nevyhovujícího, otevírá téma minulé životy, ale také aktivuje skryté nepřátele a pomluvy. S tím vším si musí Rybičky poradit. Dlouhodobý problém mohou být peníze a majetek, kterému nyní vládne Uran s Ceres. Ryby dostávají v tomto tématu zabrat, ovšem jakékoli snažení bude odměněno.
   

  14/11/2016 v čase úplňku se ukončí a uzavřou oblasti: úřady, dokumenty, veškeré písemnosti, auto nebo dopravní prostředek. Uzavře se vše, co souvisí se vzděláváním. Merkur ovlivňuje myšlenky, komunikaci v tématu práce a kariéra, toto si mají dát Ryby dlouhodobě do pořádku.
   

  29/11/2016 nastává důležité novoluní, které odstartuje novou pracovní aktivitu, posune Ryby v kariérní oblasti. Spolu se Saturnem a Merkurem přichází životní zkouška v oblasti práce. Je nutné si pohlídat úřední záležitosti, smlouvy. Pluto s Venuší dává možnost splnit si své sny, dostat se do společnosti, mezi lidi, kam chtějí Rybičky patřit.

   

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz