Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

Která znamení se v lásce osudově přitahují?

/
 • Kdo se nejlépe snese se Lvem? Vodnář.
  Kdo se nejlépe snese se Lvem? Vodnář. (profimedia)
  3. dubna 2017 ● 09:00

  S někým si prostě sedneme, zatímco s jiným si nevoníme. Čím to je? Svou roli hrají i znamení. Kdo je vaším ideálním partnerem či partnerkou? 

 • 1.

  Beran

  beran
  beran
  Autor: Shutterstock.com
  Máte sklony jít hlavou proti zdi a v lásce jste velmi vášniví. Po boku klidného a rozvážného partnera ve znamení Vah se váš život dostane do příjemné rovnováhy.

 • 2.

  Býk

  býk
  býk
  Autor: Shutterstock.com
  Jste praktičtí, ale občas o věcech zbytečně mnoho přemýšlíte. Upřímný a spolehlivý Štír pomůže rozproudit vzduch, doslova do vás vlije energii a přinutí jednat.

 • 3.

  Blíženci

  blíženci
  blíženci
  Autor: Shutterstock.com
  Nikdy není úplně jasné, kterou ze svých tváří se chystáte ukázat. Střelec vás však neustále inspiruje k tomu, abyste se otevřely a ukázali mu vaši osobnost v celé své kráse.

 • 4.

  Rak

  rak
  rak
  Autor: Shutterstock.com
  Pod vaším pevným krunýřem se ukrývá citlivá duše. Záleží vám na tom, abyste partnerovi mohli důvěřovat a ve vztahu si potrpíte na dlouhé rozhovory. Vaším ideálním partnerem může být Kozoroh.

 • 5.

  Lev

  lev
  lev
  Autor: Shutterstock.com
  Jste skuteční vůdci a narodili jste se proto, abyste žili ve světle reflektorů. S tím si dokáže poradit jen chytrý Vodnář. Nechybí mu odvaha protiřečit vám a jasně říci svůj názor.

 • 6.

  Panna

  panna
  panna
  Autor: Shutterstock.com
  Analýzy, pořádek, dlouhé přemýšlení a smysl pro realitu. To jste vy. Ryby vnesou do vašeho života vzrušující rozmanitost.))

 • 7.

  Váhy

  váhy
  váhy
  Autor: Shutterstock.com
  Nesnášíte samotu a neustálá přítomnost lidí, které máte rádi, je pro vás důležitější než cokoliv jiného. Po boku společenského Berana budete opravdu šťastní!

 • 8.

  Štír

  štír
  štír
  Autor: Shutterstock.com
  Jste vášniví a kreativní, takže potřebujete trpělivého člověka, kterému můžete důvěřovat. Býk má otevřené srdce a může se z něj stát fantastický partner - přesně takový, o jakém tajně sníte!

 • 9.

  Střelec

  střelec
  střelec
  Autor: Shutterstock.com
  Vaší zvědavé, extrovertní, filozofické duši velmi prospěje přítomnost Blížence, který střídá nálady jedna radost a vždy vás něčím prekvapí.11obrázkov ve fot

 • 10.

  Kozoroh

  kozoroh
  kozoroh
  Autor: Shutterstock.com
  Život berete velmi vážně a tvrdě pracujete na svém štěstí a pohodlí. Takový silný postoj dokáže nejlépe tlumit a obrušovat Rak, který se otevře pouze vám.

 • 11.

  Vodnář

  vodnář
  vodnář
  Autor: Shutterstock.com
  Vaši neuvěřitelnou duševní energii dokáže zkrotit a zároveň podpořit pouze silný Lev, a to tak, že vám zároveň pomůže splnit vaše sny.

 • 12.

  Ryby

  ryby
  ryby
  Autor: Shutterstock.com
  Ukrývá se ve vás kreativní duše se silnou intuicí. Dokážete nezištně milovat. Praktická Panna vám pomůže, abyste alespoň 1 nohou zůstaly stát pevně na zemi a zároveň se necítili omezováni.

Autor: neo

Klíčová
slova

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz