Úterý 16. července 2024
Svátek slaví Luboš, zítra Martina
Polojasno 31°C

Komu můžete věřit? Berani vás potopí, Vodnáři rádi pomlouvají

/
 • Kdo vás za zády pomlouvá? Možná Lev.
  Kdo vás za zády pomlouvá? Možná Lev. (profimedia)
  23. května 2017 ● 09:00

  Na koho je spoleh a kdo vám klidně vrazí kudlu do zad? Nejste si jisti? Zjistěte, v jakém znamení jsou lidé ve vašem okolí narození a jejich znamení vám mnohé napoví. 

 • 1.

  Beran

  beran
  beran
  Autor: shutterstock.com
  Beran velmi těžko snáší úspěch ostatních. Tváří v tvář se jeví jako velmi společenský a chápavý, za zády však od něj můžete čekat i to, co by vás ani ve snu nenapadlo.

 • 2.

  Býk

  býk
  býk
  Autor: shutterstock.com
  Býk neřeší. Většinou ho ani nenapadne někoho pomlouvat a už vůbec ne chystat na někoho pasti. Pokud ho někdo zklame, zachová chladnou hlavu, nemstí se.

 • 3.

  Blíženci

  blíženci
  blíženci
  Autor: shutterstock.com
  Lidé narození ve znamení Blíženců spoléhají v životě nejvíce kamarády kolem sebe.  Jsou na nich přímo závislí, a proto si nedovolí někomu vrazit dýku do zad. Snaží se se všemi dobře vycházet, protože jejich pomoc mohou potřebovat.

 • 4.

  Rak

  rak
  rak
  Autor: shutterstock.com
  Toto vodní znamení je pořádně vynalézavé, ovšem jen pokud jde o něj samého. Raci si lidi příliš nepřipouští k tělu, nenavazují zbytečně silná emoční pouta. Snaží se vyhýbat konfliktům a proto ani nic za zády druhých neřeší.

 • 5.

  Lev

  lev
  lev
  Autor: shutterstock.com
  Lev se snaží mít vždy vše pod kontrolou. Nikomu nevěří, jen sám sobě. Je výborný manipulátor, aniž by si to sám uvědomoval. I proto je schopen za zády říkat každému něco jiného. Pokud si myslíte, že o vás nikdy nemluvil ve špatném, moc na to nespoléhejte.

 • 6.

  Panna

  panna
  panna
  Autor: shutterstock.com
  Panna může na někoho působit jako prosťáček, ale nebojte se, není to tak. Právě naopak, toto znamení patří mezi ta nejsoběstačnější. Stačí mu úzký okruh lidí, na které se může spolehnout a více nepotřebuje. Proto se ke svým přátelům nechová špatně.

 • 7.

  Váhy

  váhy
  váhy
  Autor: shutterstock.com
  Velmi přátelští lidé. Málokdy se stane, že jim leží někdo v žaludku. Pokud ano, musí jít o pořádnou podpásovku nebo velké nedorozumění. Váhy jsou přátelské, ale ve vztahových otázkách si na ně dávejte pozor. Někdy neříkají celou pravdu.

 • 8.

  Štír

  štír
  štír
  Autor: shutterstock.com
  Štír někdy neumí rozeznat realitu od svých představ. Tato iluze mu komplikuje vztahy s lidmi. Ti mu totiž nejdříve uvěří, pak zjistí, že to, co říká, není zcela pravda. Těžko si získává důvěru zpět.

 • 9.

  Střelec

  střelec
  střelec
  Autor: shutterstock.com
  Pohodář, který si jde vlastní cestou. Střelci jsou nejraději, když nemusí nic řešit. Kde je problém, odtud se potichu vypaří. Vyvolává to v nich úzkost, takže se můžete spolehnout, že mezi lháře rozhodně nepatří.

 • 10.

  Kozoroh

  kozoroh
  kozoroh
  Autor: shutterstock.com
  Kozoroh se naučil říkat pravdu, i když někdy se mu tato vlastnost nevyplácí. Pro něj je to ale stále lepší, než mluvit o někom za jeho zády.

 • 11.

  Vodnář

  vodnář
  vodnář
  Autor: shutterstock.com
  Vodnář se někdy stará více o druhé než o sebe. Snadno sklouznou k tomu, aby se starali o soukromí cizích lidí a tak o nich přirozeně klevetí.
 • 12.

  Ryby

  ryby
  ryby
  Autor: shutterstock.com
  Toto znamení je velmi přecitlivělé. Neustále si na něco stěžuje a má pocit křivdy. Ryby vždy někoho zneužijí, aby je litoval. Podle jeho slov by pak byli všichni z jeho okolí zlí. Názor si tedy raději udělejte sami. 

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz