Neděle 19. května 2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Oblačno, bouřka 20°C

Velký horoskop lásky 2018: Lvi si užijí spoustu flirtu, Panny najdou lásku

/
 • (iStock.cz)
  23. prosince 2017 ● 06:00

  Rok 2018 vztahům přímo nahrává, a pokud jste stále sami, budete mít příležitost prožít nečekanou lásku. Jestli naopak prožíváte vztah plný hádek a nepochopení, přečtěte si, zdali má smysl se trápit.

 • 1.

  Beran

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  Temperament Beranů vám dodá sílu rozjíždět nové vztahy, kterou pocítíte zejména v únoru a v prosinci. Nepouštějte se ale do různých dvojitých her. Vztahově se vám naopak nebude dařit v květnu a srpnu.

 • 2.

  Býk

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  Milostný život nebude v roce 2018 v hlavní roli, na nedostatek podnětů si ale nebudete stěžovat. Nejromantičtějším měsícem bude pro Býky duben. Býci narození od 2. do 21.5. vzplanou citem k cizinci či cizince.

 • 3.

  Blíženci

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  I v tomto roce váš milostný život připomíná procházku po provazolezeckém laně. Na přelomu dubna a května potkáte někoho, kdo vás osloví. Stagnace a neúspěchy v lásce pocítí Blíženci v červenci a listopadu.

 • 4.

  Rak

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  Jupiter vás v roce 2018 oblaží zábavou romantiky, nových seznámení a toužebného jiskření. Na přelomu května a června se Raci setkají s někým přitažlivým. Lehký útlum milostného života zažijete v listopadu.

 • 5.

  Lev

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  Přelom ledna a února sice ještě není pro milostné jiskření tolik výrazný, ovšem v březnu nastává boom nových známostí a flirtů. Totéž se zopakuje v listopadu. Naopak duben a září přinese Lvům menší útlum.

 • 6.

  Panna

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  V roce 2018 pro vás bude láska naprosto stěžejním tématem. Již od začátku ledna se bude Pannám v tomto směru dařit, vrcholem pak bude duben a červenec. Méně příznivé měsíce tentokrát jsou únor a květen.

 • 7.

  Váhy

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  Hvězdy doporučují, abyste pořádaly večírky nebo oslavy s přáteli a garantují vám, že se zcela určitě zaskvějete ve společnosti, zejména v srpnu a listopadu. Méně úspěšný bude březen a konec května. Hvězdy doporučují, abyste pořádaly večírky nebo oslavy s přáteli a garantují vám, že se zcela určitě zaskvějete ve společnosti, zejména v srpnu a listopadu. Méně úspěšný bude pro Váhy březen a konec května.

 • 8.

  Štír

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  V  lednu budou Štíři obdařeni velkou přitažlivostí. Využijte ji! Kromě ledna bude vaším šťastným měsícem i září. Pro lásku je pro vás nepříznivý duben a také první polovina srpna.

 • 9.

  Střelec

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  V únoru a 1. polovině března se vaše atraktivita dostane na maximum, proto se toho snažte využít a zapůsobte svou originalitou. Menší útlum zažijí Štřelci v květnu, ale v listopadu přijde vrchol romantiky.

 • 10.

  Kozoroh

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  Od června se vytratí vaše opatrnost a odměřenost a budete hledat více romantiky a intimity. Jestliže hledáte trvalé pouto, máte v roce 2018 velkou šanci. Nepříznivé měsíce pro Kozorohy budou březen a listopad.

 • 11.

  Vodnář

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  V roce 2018 se ocitnete pod vlivem romantických tužeb. Pokud jste ve fungujícím vztahu, snažte se ho nezničit chatováním na seznamkách a nahodilými flirtíky. Zkouškou pro Vodnáře bude přelom června a července.

 • 12.

  Ryby

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  Mars Rybám už v lednu otvírá období pro milostné hrátky, kdy se mohou uskutečnit vaše fantazie. Pokud jste stále single, máte velkou šanci, že narazíte na velmi přitažlivý a eroticky založený protějšek.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz