Sobota 24. února 2024
Svátek slaví Matěj, zítra Liliana
Zataženo, déšť 8°C

Závislosti podle hvězd: Berani mají sklony k pití, Lvi jsou závislí na penězích

/
 • Závislosti podle horoskopu. Jaká je ta vaše?
  Závislosti podle horoskopu. Jaká je ta vaše? (istock.com)
  11. srpna 2022 ● 06:00

  Každý jsme někdy na něčem závislý. Nebo na někom. A nemusí jít zrovna o závislost na alkoholu nebo drogách. Stačí zdánlivě neškodná závislost a může to znamenat velký problém! K jakým závislostem máte blízko podle zvěrokruhu?

  K jakým závislostem máte blízko podle zvěrokruhu?

 • 1.

  Beran

  Autor: iStock

   

  Berani neumí rozvrhnout své síly. Neustále jedou jako buldozer, přeskakují překážky a ničí všechno na cestě, po které jdou. Pro takový život jsou zapotřebí nervy z oceli. To vede k tomu, že Berani řeší přetlak velmi často alkoholem a popíjením energetických nápojů. Kromě toho jsou Berani závislí na pocitu svobody, ten je pro ně velmi důležitý.

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Letní horoskop 2022: Co vás čeká?  • Videohub

 • 2.

  Býk

  Autor: iStock

   

  Býci milují fyzickou intimitu a také jídlo, které musí i hezky vypadat. Na tom jsou doslova závislí. Velmi často upadají do závislosti na počítačových hrách, nebo dokonce hazardu. Jsou rádi první a potřebují, aby je stále někdo chválil. Na chvále jsou závislí a také na pocitu nadřazenosti.

   

 • 3.

  Blíženci

  Autor: iStock

   

  Blíženci jsou často závislí na alkoholu a lécích, které do sebe ládují poměrně nekontrolovaně. Milují experimenty a změny, jsou rádi v obraze a chtějí vědět vše, co se kolem děje. I proto rádi brouzdají na internetu a sociálních sítích, na nichž bývají velmi často závislí. Bez telefonu s přístupem k internetu by nepřežili zřejmě ani den.

   

   

 • 4.

  Rak

  Autor: iStock

   

  Jejich neřestí, která se stává i závislostí, je strach ze samoty a z toho, že je jejich partner opustí. Nesnášejí loučení a rozchody, takže se dost často stávají závislými na vztazích – a to někdy až přehnaně. Potřebují lásku a pocit, že je jim někdo nablízku.

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Úplňky v roce 2022 a na co si dát během nich obzvlášť pozor • Videohub

 • 5.

  Lev

  Autor: iStock

   

  Spousta Lvů zneužívá alkohol a cigarety, aniž by se báli následků. Mají ovšem i jinou závislost – a to na nakupování. Záleží jim na postavení a potřebují být sami se sebou spokojení. Chtějí být prostě vždy nejlepší, to je jejich hlavní droga. Peníze jsou jejich další závislost. 

   

 • 6.

  Panna

  Autor: iStock

   

  Panny jsou poměrně složité bytosti. Mezi jejich závislosti patří sklony k přejídání, kouření, lhostejnost a touha najít jednoduché řešení. Ovšem možná nejstrašnější závislostí Panny je touha po životě bez problémů. Panny trpí, pokud dojde k náhlým změnám v zaměstnání či v osobním životě. Panny jsou taky závislé na věcech, které si samy koupily, takže pozor, až k nim půjdete na návštěvu, abyste něco nerozbili.

   

 • 7.

  Váhy

  Autor: iStock

   

  Váhy rády kouří a popíjejí alkohol, pokud je jejich život až moc fajn, nebo naopak moc špatný. Jsou závislé na lásce, a to nejen duchovní, ale i fyzické. Jsou také závislé na svých koníčkách – což je pravděpodobně jediná pozitivní závislost napříč všemi znameními zvěrokruhu.

   

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky: Co nás čeká v létě? Kdo potká svou spřízněnou duši? • Videohub

 • 8.

  Štír

  Autor: iStock

   

  Štíři jsou závislí na své nezávislosti. Nikdy si ji nenechají vzít. Nenávidí, když se někdo snaží je řídit a organizovat jim život. I Štíři se rádi napijí, ale na rozdíl od jiných moc dobře vědí, kdy přestat. Štíři taky milují sex, proto si pečlivě vybírají životní partnery. Jakmile je najdou, je to super a sex se stane jejich další závislostí.

   

 • 9.

  Střelec

  Autor: iStock

   

  Střelci často podlehnou alkoholu a taky dost kouří. Mají rádi hazard a chtějí velmi často zvítězit. Mají v sobě silného konkurenčního ducha a jsou závislí na ambiciózních cílech, které si neustále dávají. A kterých velmi často dokážou dosáhnout. Milují taky peníze, ale ne z hlediska jejich hromadění, ale z hlediska výdělků. Oni totiž rádi pracují a potřebují neustále něco vymýšlet.

   

 • 10.

  Kozoroh

  Autor: iStock

   

  Kozorozi pečlivě skrývají své slabosti a zlozvyky. Mají tendenci dosahovat vyšších cílů a jsou ochotni za to zaplatit téměř vše, co mají. Jde o jedno z nejatraktivnějších znamení zvěrokruhu, ovšem jen oni sami moc dobře vědí, že jejich největší závislostí jsou peníze. A to tak silnou, že pro vás nehnou ani prstem, dokud jim nezaplatíte.

   

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Čínský horoskop 2022 - Obecná předpověď • Videohub

 • 11.

  Vodnář

  Autor: iStock

   

  Internet a počítače – to jsou závislosti Vodnářů. Tihle lidé vydrží sedět v bytě celé dny i týdny, když je nějaká hra zaujme. Vodnáři milují svět, v němž jsou silnější, lepší a schopnější. Zástupci tohoto znamení milují nebezpečné sporty a jsou závislí na vzrušení. Z nějakého zvláštního důvodu jsou také často kuřáci.

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Čínský horoskop 2022: Finance • Videohub

 • 12.

  Ryby

  Autor: iStock

   

  Mezi Rybami je velké množství alkoholiků. Proč, to není jasné, ale tento typ závislosti je mezi Rybami velmi populární. Možná kvůli tomu, že jsou Ryby citlivé a hned podlehnou myšlence, že je nikdo nemá rád. Jsou závislé na ostatních lidech a přátelích a velmi často musí s touhle závislostí bojovat, aby je nepohltila docela.

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz