Úterý 29. září 2020
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Oblačno, déšť 14°C

Nejlepší muž podle znamení! Střelci jsou romantičtí, Ryby vás finančně zabezpečí

/
 • (iStock)
  8. září 2017 ● 06:00

  Určitě byste ráda našla někoho, kdo bude splňovat vaše představy o manželství. Zkuste hledat budoucího manžela podle zvěrokruhu  některá znamení jsou totiž pro manželství vhodnější než jiná. Seřadili jsme je od nejlepších po ty nejhorší. Ovšem jestli se tím budete řídit, je už na vás.

 • 1.

  Beran

  Autor: Profimedia

   

  Tito muži jsou silní a věrní. Své manželky nepodvádějí, protože mají rádi stabilitu a stereotyp. Zřídkakdy ulítnou, a když už, obvykle se vrátí zpět do zajetých kolejí. Pokud si vezmete muže, který se narodil v tomto znamení, získáte v něm chlapa, který vás bude ctít po zbytek vašich dnů. Snadno se s ním komunikuje a najdete v něm nejen partnera, ale taky kamaráda.

   

 • 2.

  Střelec

  Autor: Profimedia

   

  Muž narozený ve znamení Střelce je extrémně romantický a bude dělat všechno pro to, aby vás o tom přesvědčil. Je věrný a roztomilý partner, i když někdy to může přehánět se žárlením. Pokud se Střelec stane vaším manželem, bude vás milovat, ctít a najdete v něm velké srdce a duši. Nikdy nebudete litovat.

 • 3.

  Ryby

  Autor: Profimedia

   

  Partner ve znamení Ryb je vždy působivý, a to na všech úrovních. Muž Ryba bere manželství velmi vážně a ze všeho nejvíc touží rodinu finančně zabezpečit. Zároveň se ale snaží, abyste v něm pokaždé viděla romantického partnera, který vám nosí květiny, uvaří vám večeři nebo vás překvapí v posteli nejlepším orgasmem, jaký jste kdy zažila. Někdy je tenhle muž trošku citlivý, ale to není taková tragédie.

   

 • 4.

  Kozoroh

  Autor: Profimedia

   

  Muži Kozorozi jsou skvělí manželé, kteří se o vás chtějí postarat – finančně i romanticky. Pokud se spolu budete někdy hádat, pak nejspíše jen kvůli penězům. Jinak v nich najdete věrné partnery, o které se nebudete muset bát. Vždy budou mít oči jen pro vás, takže někdy můžou trochu vyšilovat, když jim řeknete, že chcete jít někam sama. V takovém případě je musíte uklidnit.

 • 5.

  Lev

  Autor: Profimedia

   

  Jste-li žena, která se touží po zbytek života se svým partnerem smát, pak si vyberte Lva. Tihle muži se rádi smějí a baví, jsou skvělí partneři, oddaní a podporující. Možná vám bude dělat problém držet s nimi krok, nicméně jeho názory a myšlenky vás ve finále okouzlí stejně tak jako on sám.

   

 • 6.

  Rak

   

  Autor: Profimedia

  Raci jsou dobří manželé, protože jsou zaměřeni na rodinu. Milují rodinnou atmosféru, rodinné sešlosti, oslavy a vše, co souvisí s chodem domácnosti. Mají tendenci být co nejvíc doma, trávit čas s vámi a dětmi a hledají si zábavu a koníčky v rodině. Rádi vaří, uklízejí, opravují – to je prostě jejich hobby. V Rakovi najdete laskavého muže, ale někdy ho budete muset z domu „vykopnout“, abyste měla čas i sama na sebe.

 • 7.

  Blíženci

  Autor: Profimedia

   

  V Blížencích najdete oddané milence, kteří budou i po dvaceti letech manželství neustále vyhledávat erotiku. Blíženci jsou jako manželé tak trochu zázrak přírody, pokud s nimi budete pečlivě zacházet. Mají totiž tendenci být příliš citliví a depresivní, jakmile nevidí, že je ten druhý respektuje. I když vás třeba neopustí, mohou vás opustit po emocionální stránce. Dobře s nimi zacházejte a oni vám to vrátí.

   

 • 8.

  Štír

  Autor: Profimedia

   

  Pokud se chystáte vdát za muže, který se narodil ve znamení Štíra, měla byste vědět, že manželský život s ním bude jako na kolotoči – jednou vášnivý, podruhé chladnější. Muži Štíři dobře vypadají a zpočátku vám dávají spousty svůdných slibů, které ne vždy splní. I když mají rádi sex, nemusíte se bát, že by vám byli nevěrní. Pokud mu v posteli dáte to, po čem touží, obavy můžete odhodit stranou.

 • 9.

  Býk

  Autor: Profimedia

   

  S Býky budete jako manželka dobře chráněná a finančně zajištěná, ale musíte se smířit s tím, že Býk není monogamní znamení. I když se o věrnost snaží (a vážně snaží), jsou často těmi, kdo svého partnera podvedou. Pokud chcete s manželem v tomto znamení vyjít, musíte s ním hlavně komunikovat, protože jedině otevřené jednání vede k cíli.

   

 • 10.

  Panna

  Autor: Profimedia

   

  Muži narození ve znamení Panny mají zpočátku ty nejlepší úmysly splnit vaše sny. To, jestli je během manželství splní, je úplně jiná věc. Panna chce být vždy nejlepší a totéž chce od vás. Neomlouvá vaše chyby ani případné změny na vašem těle nebo duši, takže někdy je až moc kritická. Pokud jste si ho tedy brala a měla velikost číslo 38, a po patnácti letech jste se dostala na velikost 44, je možné, že právě to vaše manželství rozbije. Pravda, je to trochu povrchní, ale Panny už prostě takové jsou.

 • 11.

  Vodnář

  Autor: Profimedia

   

  Manželé Vodnáři jsou snílci a někdy jsou jejich touhy a sny bohužel nereálné a nerealizovatelné. Jakmile se Vodnář ožení, má silnou představu o tom, co by v manželství chtěl, a často chce něco, co vlastně není možné splnit. Kromě toho nejsou moc otevření, pokud jde o komunikaci o manželských otázkách a problémech. Někdy to vypadá, že ztratili sluch, protože dělají, že vás neslyší. Ne, s nimi to lehké nebude.

   

 • 12.

  Váhy

  Autor: Profimedia

   

  Muži Váhy jsou velmi otevření, velmi charismatičtí a taky velmi přitažliví. To znamená, že musíte očekávat, že se o vašeho manžela budou zajímat i jiné ženy. Bohužel, muži narození v tomto znamení jsou tak moc laskaví, že klidně prokážou laskavost cizí ženě, aniž by si uvědomili, že vám to může vadit. Dokonce se s ní i vyspí, když ho o to požádá! Přitom by si tolik přál být věrný a loajální, ale je prostě „až moc hodný“.

   

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz