Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Polojasno, bouřka 23°C

Co udělá dobře vaší vagině? Lvice to mají rády nahlas, Váhy potřebují neustálé komplimenty

/
 • Sex podle horoskopu? Proč ne!
  Sex podle horoskopu? Proč ne! (istock.com)
  29. července 2023 ● 06:00

  Každá z nás má své preference, pokud jde o sex. Je to ale úplně jedno, pokud s tím všichni souhlasí. Hvězdy vám mohou napovědět, co vám udělá opravdu dobře. Přečtěte si následující doporučení a vaše vagina vám za to poděkuje.

 • 1.

  Beran

  Autor: iStock
  Vy Beranice máte rády trochu drsnější milování. Potřebujete ho cítit pořádně uvnitř a nechcete, aby se s vámi zacházelo jako s křehkým nádobím. Vůbec se nebráníte experimentům, jako jsou pouta nebo hodně erotické prádlo, důležité je, aby to všechno bylo nabité vysokou energií.

   

   

   

   

   

   

 • 2.

  Býk

  Autor: iStock
  Vy a vaše vagina milujete opravdu vášnivý sex. Jakmile jste s někým v posteli, chcete s ním být skutečně propojená. Patří k tomu i vhodná nálada, jako jsou svíčky, hudba a osvětlení. Sex ve špinavé koupelně nebo v nějakém baru na WC, to fakt není na vrcholu vašich erotických tužeb. Vaše vagina potřebuje, aby se o ni pečovalo.

   

   

   

   

 • 3.

  Blíženci

  Autor: iStock
  Jste v posteli docela divoška a klidně budete zkoušet, cokoli vám partner navrhne. Nebude vám vadit ani švédská trojka nebo návštěva swingers party, protože sex dokážete oddělit od emocí. Sex berete jako zábavu a dobrý trénink.

   

   

   

   

   

 • 4.

  Rak

  Autor: iStock
  Vaše vagina potřebuje předehru, bez ní nikdy nebude spokojená. Vy potřebujete dávat i přijímat. Není vám jedno, co se při milování děje, a potřebujete pěkně nastartovat. Sex je pro vás aktem lásky.

   

   

   

   

   

   

 • 5.

  Lev

  Autor: iStock
  Lvice to mají rády hodně nahlas. Nebudou držet jazyk za zuby, aby náhodou svým hlasitým projevem nevyděsily sousedy. Sexuální extáze je prostě něco, co musí prožít naplno. Sex je pro ně jako umělecká forma a nesnáší, když jim někdo v posteli říká, co a jak mají dělat.

   

   

 • 6.

  Panna

  Autor: iStock
  Skvělý sex Panny stojí na detailech, a když si jejich partner přesně pamatuje to, co se jim líbí, a dělá to. Pak je jejich vagina skutečně nebetyčně šťastná. Pozornost věnovaná detailům je důvodem, proč Panny nevyhledávají milostná dobrodružství na jednu noc – potřebují partnera postupně poznávat a teprve pak pro ně bude sex ještě lepší.

   

   

   

 • 7.

  Váhy

  Autor: iStock
  Váhy v sexu nechtějí spěchat a potřebují slyšet neustálé komplimenty, které zahrnují vyznání, jak úžasné a vášnivé jsou. Dejte Vahám sex, po jakém touží, a ony vám svou přízeň stoprocentně vrátí.

   

   

   

   

   

   

   

 • 8.

  Štír

  Autor: iStock
  Vagina Štírek potřebuje ke štěstí intenzivní a častý sex. Váš sexuální disk je zcela mimo grafy, a jakmile se chystáte s někým milovat, musí to být až na dřeň. Lenost a nuda v posteli pro vás nepřichází v úvahu.

   

   

   

   

   

   

   

 • 9.

  Střelec

  Autor: iStock
  Máte ráda nové a svěží sexuální zážitky. Abyste si to opravdu užila, potřebujete spontánní a nečekaný sex, to se pak teprve rozjedete. K uspokojení vyžadujete dostatek sexuálního napětí, jinak vás to nebaví.

   

   

   

   

   

   

   

 • 10.

  Kozoroh

  Autor: iStock
  Ženy narozené v tomto znamení milují ranní sex. Teprve pak může následovat snídaně a pracovní den. Kozorozi jsou workoholici a ranní milování je pro ně naprosto logickou aktivitou. Pokud sex po ránu nemají, jejich den už za moc nebude stát.

   

   

   

   

   

 • 11.

  Vodnář

  Autor: iStock
  Jste otevřeně smýšlející, takže téměř každý druh sexuálního uspokojení je pro vás dobrý – pokud ho není málo. Vyzkoušíte nové polohy i prostředí, důležité je, abyste zažila skutečné potěšení.

   

   

   

   

   

   

   

   

 • 12.

  Ryby

  Autor: iStock
  Vám se líbí sex, který je tak trochu nadpozemský, i když cokoli v posteli zažijete, pro vás bude krásné, zvláště když uvidíte na obloze hvězdy. V ten okamžik zapomenete na všechny problémy, které máte. Milujete tantrický sex a cokoli, co přinese spojení mysli a těla, a také vícenásobný orgasmus.

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Eva

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz