Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Podle znamení: Jací jsou muži milenci?

/
 • Vášnivými milenci bývají Berani a Štíři
  Vášnivými milenci bývají Berani a Štíři (Shutterstock.com)
  20. listopadu 2017 ● 08:36

  Ženy samozřejmě zajímá, co jim jejich nové objevy poskytnou v loži. Pokud zjistíte milencovo datum narození, může vám být vodítkem sexuální horoskop. 

 • 1.

  Beran

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  V posteli je impulzivní, netolerantní a o všem chce rozhodovat. Sex ho velmi baví a jde hned na věc. Milování s ním je rychlé, vášnivé a spontánní, ale stejně jako rychle začne, tak i rychle skončí.

  Dlouhé něžné milování od něj nečekejte. Je rád dominantní a rutina ho nudí. Pokud vás plácne po zadku a silně potáhne za vlasy, nebuďte překvapené.

   

 • 2.

  Býk

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  V pubertě neustále myslí na sex, na ženy a jeho silnou ambicí je dostat to ze sebe. Je prakticky neukojitelný. Má velkou výdrž.

  Silně reaguje na vůně a tělesné pachy. Jeho city jsou trvalé a nemá sklony k sexuálním románkům.

   

 • 3.

  Blíženci  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Sex pro něj není až tak důležitý. Spíše ho vzrušuje samotná představa, že by k němu mohlo dojít a jakoby probíhal. Má sklony k promiskuitě. Rád zkoumá a zažívá nové věci, ideálně s různými partnerkami.

   

  Sex s ním bývá rychlý a divoký. Pokud se však rozhodne usadit, dokáže své vášně vůči jiným ženám krotit.

   

 • 4.

  Rak

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Neustále potřebuje být povzbuzován. Rád poučuje, vysvětluje, ale při tom nemá sklony být agresivní dominantní. Nesnáší totiž vulgaritu.

   

  Vyžaduje něhu, smyslné doteky a dlouhé předehry. Je jemný, citlivý a mistr v orálním sexu.

   

 • 5.

  Lev

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Na sexu si velmi zakládá. Neuznává pravidla a nemá rád, když ho někdo chce řídit. Myslí si, že ho chce každá žena a že je nepřekonatelný milenec.

   

  Ve skutečnosti mu jde spíše o jeho vlastní uspokojení jak o to vaše. Pokud mu ale budete lichotit a obdivovat ho, dostanete ho tam, kde chcete.

   

 • 6.

  Panna

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Ženy neloví, více ho vzrušuje, když ony loví jeho. Všechno má naplánované do detailu - od prvního polibku až po orgasmu. Sexu ale nepřikládá velký význam, bere jak ho případnou tělesnou potřebu.

   

 • 7.

  Váhy

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Je pomalý, ale vytrvalý milenec. Ze začátku je nerozhodný a těžko se odhodlává k činu, ale jakmile se rozběhne, je nezastavite

   

  lný. Má rozkoš z toho, z čeho má rozkoš jeho partnerka. Obvykle rád experimentuje. Nesnáší vulgaritu, ale naopak ho vzruší dokonalá krása.

   

 • 8.

  Štír

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Velmi silně ho ovládá sexualita a má prakticky jediný cíl - co nejintenzivnější zážitek a co nejsilnější orgasmus. Zatímco ve vztahu umí být poměrně tolerantní, v posteli má tendenci ovládat a dominovat.

   

  Vzrušuje ho, když může způsobit bolest a smíchat ji s rozkoší. Mívá sklony k perverznosti a nic mu není cizí.

   

 • 9.

  Střelec

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Je velmi přelétavý - v mládí. Jde spíše po povrchu a nepatří mezi nejlepší milence. Dává přednost kvantitě před kvalitou.

   

  Sex s ním bývá rychlý, nikdy ho však neomrzí. Proto mívá i více milostných poměrů najednou.

 • 10.

  Kozoroh

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Sex je pro muže narozeného v tomto znamení stejně důležitý jako jídlo či spánek. Je silně sexuálně zaměřený, ale ani zdaleka není tak krutý jako Štír.

   

  Je vášnivý, smyslný a nesnáší, když se mu cokoliv odpírá. Současně má ale sklony k sadismu, oslovuje ho spojení bolesti a rozkoše.

   

 • 11.

  Vodnář

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  O ženu se zajímá jako o člověka a ne jako o sexuální objekt. Sex s ním je pomalý, nepotrpí si na žádné divoké dovádění. Miluje dlouhé a pestré předehry. Je zvědavý, rád všechno vyzkouší včetně nejnovějších praktik.

   

 • 12.

  Ryby

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock
  Právě on je ten, kdo se nechá ovládat ženami. Proto vyhledává starší a zkušenější ženy. Je rád, když mu partnerka říká, co má dělat. Svou ženu si idealizuje a ochotně udělá vše, co jí na očích vidí.

   

  Inklinuje spíše k tajným vztahům, což ale neznamená, že je promiskuitní.

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz