Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

Co nepřiznáte ani na mučidlech? Kozorozi jsou impulzivní, Ryby sobecké

/
 • Co tajíte?
  Co tajíte? (shutterstock)
  5. června 2018 ● 06:00

  Každý z nás tají nějakou tu chybku a horoskopy jsou k nám většinou laskavé a nevytahují naše nectnosti na světlo. Co před ostatními tajíte?

 • 1.

  Beran: Nepřizná chybu

  beran
  beran
  Autor: shutterstock.com
  Beran se nerad podřizuje autoritě. Chce, aby šly věci, podle něj, tvrdohlavě si to vymáhá a pokud není všechno po jeho, vzteká se někdy až dětinsky. Berani jsou velmi impulzivní, a pokud jsou pod tlakem, mohou dělat zbrklá a chybná rozhodnutí, i když si to nechtějí přiznat.

 • 2.

  Býk: Větší materialista, než je ochoten připustit

  býk
  býk
  Autor: shutterstock.com
  Býci bývají tvrdohlaví, za to se ale nestydí. Skrývají však svou touhu po luxusu a umí si ji racionálně zdůvodnit. Jsou to dobří rádci, ale pokud jde o peníze, zeptejte se raději někoho jiného.

 • 3.

  Blíženci: Soudí zbrkle


  blíženci
  blíženci
  Autor: shutterstock.com
  Říká se, že není dobré soudit knihu podle obalu, ale Blíženci se tím neřídí.  Často posuzují lidi podle prvního dojmu, takže se na jejich úsudek, pokud jde o bližní není možné spolehnout.

 • 4.

  Rak: Patlá se v křivdách.

  rak
  rak
  Autor: shutterstock.com
  Rak zcela vystihuje toto náladové znamení. Raci jsou velmi citliví, těžko zvládají, když jim někdo křivdí nebo ubližuje. Raci se snaží působit racionálně, ale uvnitř trpí…  a nezapomínají.

 • 5.

  Lev: Potřebuje pořád krmit ego

  lev
  lev
  Autor: shutterstock.com
  Lvi jsou okázalí, okouzlující lidé, kteří jsou rádi v centru pozornosti. I když ne vždycky nabízejí hvězdnou kvalitu, vyžadují spoustu chvály. Pokud jim řeknete do očí nepříjemnou pravdu, mohou se mstít.

 • 6.

  Panna: Vždy bojuje s vnitřními démony

  panna
  panna
  Autor: shutterstock.com
  Panny jsou známé svou analytickou myslí a perfekcionalismem. Neustále bojují s vnitřními démony, když usilují o nedotknutelný, ideální život a to dokonce i ve chvíli, kdy vypadají spokojeně. Uvnitř zpravidla stejně řeší, jak by věci měly vylepšit.

 • 7.

  Váhy: Touží potěšit

  váhy
  váhy
  Autor: shutterstock.com
  Váhy chtějí pomoci všem, rádi potěší ostatní. Bohužel, spousta lidí jejich dobré vůle zneužije. Váhy se sice pyšní tím, že se o sebe dokážou postarat, ale opak je pravdou. Měly by se naučit říkat ne.

 • 8.

  Štír: Paranoidnější, než jsou ochotni připustit

  štír
  štír
  Autor: shutterstock.com
  Svoje soukromí Štíři žárlivě střeží, o ostatních se ale nestydí shromažďovat drby. Vzhledem k tomu, že jsou sami tajnůstkáři, soudí, že to tak mají i ostatní a tak jsou neuvěřitelně podezíraví vůči komu

 • 9.

  Střelec:Idealista dogmatik

  střelec
  střelec
  Autor: shutterstock.com
  Střelci velice lpí na své pověsti ušlechtilých dobrodruhů. Pokud jim to někdo zpochybní, nebo je usvědčí z pošetilosti, urazí se. Pokud se Střelec domnívá, že má pravdu, není schopen podívat se na věc z jiného úhlu.

 • 10.

  Kozoroh: Víc emocionální, než ukazuje

  kozoroh
  kozoroh
  Autor: shutterstock.com
  Kozorožci jsou známí jako ovládající se a zodpovědní lidé. Působí prakticky a někdy mohou okolí klamat. Ve skutečnosti jsou však vášniví a dovedou jak něžně pečovat, tak se vražedně rozčílit.
  Pod ledovým příkrovem to zkrátka pořád doutná.

 • 11.

  Vodnář: Cizinec mezi lidmi

  vodnář
  vodnář
  Autor: shutterstock.com
  Vodnáři mají často ambice, pokud jde o společenské a politické změny, a často spřádají dalekosáhlé plány. Někdy se cítí nepochopení a trochu si ve svém pocitu výjimečnosti i libují

 • 12.

  Ryby: Hrůza ze závazků

  rak
  rak
  Autor: shutterstock.com
  Ryby rády sní, a do reality se vracejí neochotně. Děsí je, že po nich někdo něco chce, realita se navíc ani zdaleka nerovná jejich barevným plyšovým fantasiím. Nerady to přiznávají, ale v podstatě jsou nezodpovědné a sobecké.

   

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz