Sobota 25. května 2024
Svátek slaví Viola, zítra Filip
Oblačno, bouřka 21°C

5 nejnevypočitatelnějších znamení zvěrokruhu: Nikdy nevíte, co zas provedou

/
 • Vždycky dokážou překvapit...
  Vždycky dokážou překvapit... (profimedia)
  13. srpna 2020 ● 10:00

  Nejsou nudní, ale také na ně není spoleh, alespoň podle astrologů. Spontánní a vzrušující, inspirativní, ale někdy jdou pořádně na nervy. Víte, která znamení to jsou?

 • 1.

  1. Vodnář

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  Vodnáři nedodržují žádná pravidla, dokonce ani svoje vlastní. Nedají si nic diktovat, a myslí si, že jejich řešení je to nejlepší, minimálně v tomto okamžiku. Žijí tady a teď, někdy však nedomýšlí, co způsobí.

 • 2.

  2. Blíženci

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  Blíženci nenávidí plánování a vyhýbají se mu. Obvykle toho chtějí stihnout spoustu, ale může se stát, že na půlku věcí zapomenou.
  Řídí se spíš instinktem a rychle mění záměry. Jejich výhodou je, že se podřídí vedení.

 • 3.

  3. Střelec

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

   

  Střelci milují změny a cesty. Právě když si myslíte, že jste je pochopili, dělají něco zcela nečekaného. Střelci jsou chameleoni: přizpůsobují se jejich okolí a lidem kolem sebe.

 • 4.

  4. Beran

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  Berani jsou spíš než nespolehliví prostě impulzivní, vrhají se do všeho po hlavě. Milují riziko a často prostě nedomyslí důsledky. Hlavním motorem je pro ně adrenalin.

 • 5.

  5. Ryby

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  Nedokážou žít jako ostatní, všechno dělají po svém, často úplně naopak, proto mají někdy i střety se zákonem.  Ryby jsou kreativní a vidí věci vlastní specifickou perspektivou, a proto jsou tak zajímavé a nepředvídatelné.

   

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz