Úterý 28. května 2024
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Oblačno, bouřka 21°C

Numerologie rodiny: Co na vás prozradí vaše příjmení?

/
 • Co na vás prozradí vaše rodné příjmení?
  Co na vás prozradí vaše rodné příjmení? (shutterstock.com)
  21. května 2016 ● 06:00

  Rodina vás ovlivní na celý život. A to i z hlediska numerologie. Jaký vliv na vaši osobnost mají vibrace vašeho rodného příjmení? A co si do života přinesete, pokud se rozhodnete jej změnit? Zjistěte, co vám přináší numerologické číslo vašeho příjmení.

 • 1.

  Výpočet

  Zjistit numerologické číslo svého příjmení je podobně snadné jako zjistit své životní číslo. Stačí si jen k jednotlivým písmenům v příjmení přiřadit jejich numerickou hodnotu na základě naší tabulky.

   

  1969491:gallery:true:true

   

  Jednotlivé číslice se pak musí VŠECHNY sečíst dohromady. Například pro jméno "Novák" by se vaše rodinné číslo počítalo jako 5+6+4+1+2 = 18. Dvojciferné číslo je nám ale takříkajíc k ničemu, takže ho zase rozdělíme na dvě jednociferná a sečteme je. Tedy: 1 + 8 = 9. V tomto případě je tedy rodinným číslem devítka.

 • 2.

  Číslo jedna

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Kdo nic neriskuje, nic nezíská. Takto by se dala ve zkratce shrnout filosofie vaší rodiny. Vlastnosti, které se u vás nejvíce cení, jsou energie, odvaha a tvrdá práce. Můžete čekat přednášku od otce a smutné pohledy, či dokonce slzy od maminky, když přinesete ze školy špatné známky. A i když jste to sami nenáviděli, pravděpodobně budete svým dětem dělat totéž. Díky tomu jste člověk, který si umí zorganizovat čas, zná svoje hodnoty a nebojí se výzev.

 • 3.

  Číslo dvě

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Rodinné cennosti u vás nejsou stříbro po babičce nebo dům po pradědečkovi. To, na čem u vás záleží nejvíc, jsou upřímnost, skromnost, schopnost stát nohama pevně na zemi a především loajalita. Máte velmi vyvinutý smysl pro spravedlnost a soucit s ostatními. Jakmile si přisvojíte nějaké zásady, víru nebo životní filosofii, už nikdy z nich neustoupíte. Máte velmi silné rodinné vazby a málo kdy si do rodiny někoho pustíte. Váš partner nebo budoucí partneři vašich dětí to s vámi ze začátku rozhodně nebudou mít jednoduché.

 • 4.

  Číslo tři

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Základním stavebním kamenem vaší rodiny je komunikace, naslouchání a možnost vyjádřit vlastní názor. Pravděpodobně s údivem zjistíte, že až podezřele velké množství členů vaší rodiny pracuje v umělecké, politické nebo mediální sféře. Přestože se většinou vymykáte všem standardům a normám, jste velmi veselí lidé s bystrým úsudkem a přirozenou inteligencí. Občas je ale potřeba si uvědomit, že váš život není jedna dlouhá nekončící party a že se nelze jednoduše "vykecat" z každého problému, který vás potká.

 • 5.

  Číslo čtyři

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Vaše rodina je svými zásadami a hodnotami velmi podobná starým aristokratickým rodům. Tím nejdůležitějším je pro vás totiž osobní důstojnost a zodpovědnost a snad ničeho si na lidech neceníte víc. Okolí vás i na základě toho většinou velmi respektuje a cení si vašich rad. Jako dítě jste pravděpodobně nenáviděli, že si musíte úkoly dělat hned po příchodu ze školy, i když si všichni vaši spolužáci ještě hráli venku, nebo že jste naopak museli na rodinnou procházku, i když venku pršelo. I když jste se ale v pubertě snažili revoltovat a přísahali si, že takoví nikdy nebudete, od svých potomků budete pravděpodobně vyžadovat to stejné.

 • 6.

  Číslo pět

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Jste hotová rodina cestovatelů. Neustále potřebujete poznávat nové kraje, ochutnávat exotická jídla nebo se alespoň zaposlouchat do tradiční hudby, na hony vzdálené té naší. Kdykoliv se nebezpečně přiblížíte každodenní rutině, berete nohy na ramena a vrhnete se do dalšího dobrodružství. Na druhou stranu potřebujete objevovat úplně všechno a nesnášíte, když se lidé baví o něčem, o čem nic nevíte. Je potom jedno, jestli se jedná o jaderný reaktor nebo o to, která z vašich kolegyň je těhotná. Také díky tomu budete pro vaše okolí nejspíš často za drbnu.

 • 7.

  Číslo šest

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Ve vaší rodině s největší pravděpodobností nikdy nezažijete žádné drama. Nehádáte se o peníze nebo názory, nic si nevyčítáte a nekřičíte na sebe. Všechny spory a neshody se u vás řeší v klidu, věcně a u šálku kávy. Co by pro někoho mohla být trochu nuda, je pro vás zenová zahrada uprostřed stresového světa kolem vás. Organizovanost a plnění svých povinností máte v krvi a nikdo vám je nemusí připomínat. Pravděpodobně máte na lednici tabulku, do které si zapisujete, kdy má kdo splnit jaké domácí práce. Na scény nereagujete – práskání dveřmi považujete za nepříjemný zvuk, který nechcete poslouchat, a proto jej okázale ignorujete.

 • 8.

  Číslo sedm

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Jestli je o někom vůbec možné říct, že je kreativní, pak je to vaše rodina. Jste volnomyšlenkářští, nezávislí, nonkonformní a potrpíte si na styl a originalitu. Už vaše prababička byla pravděpodobně feministka a váš bratr byl zřejmě jediný, kdo na základní škole nepodlehl vlně pogů a pokemonů.
  Musíte být za každou cenu originální a raději byste umřeli, než abyste splynuli s davem. Přesto rozhodně nejste povrchní a máte velmi stabilní osobnost. Cesta, kterou se vydáte, vás nakonec vždy zdárně dovede k cíli, i kdyby byla sebevíc trnitá.

 • 9.

  Číslo osm

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  I když vám to pravděpodobně nikdo nemusí říkat, jste rodina perfekcionistů. Dokud nejste stoprocentně spokojení s výsledkem, nikdy od práce neodejdete – ať už se připravujete na zkoušky na vysoké, kupujete nové auto nebo pouze grilujete oběd přátelům, ke všemu přistupujete s maximální zodpovědností. I když máte rádi všechno rozplánované do posledního detailu, občas si zahrajete na "rebely" a snažíte se chovat spontánně. Naštěstí vám ale vžitá organizovanost pomáhá vyhnout se obloukem bláznivým nápadům. Pravděpodobně vás také nikdy nečeká finanční nouze nebo existenční problémy.

 • 10.

  Číslo devět

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Pravděpodobně toho zrovna moc nenamluvíte okolo a raději jednáte. alespoň takové jsou rodiny, jejichž číslem je devítka. Neplýtváte energií na zbytečnosti a raději se soustředíte na to, co vás opravdu zajímá. Nejoblíbenější činnost? Jednoznačně čtení knih! V žádném případě ale nejste nudnými patrony. Záleží jen na tom, na co se zrovna zaměříte. Baví vás vaše zaměstnání? Vaše kariéra půjde pravděpodobně strmě nahoru. Jdete s přáteli pařit? Ve vypitých panácích vám nikdo nebude stačit! Ale pozor, snadno by se mohlo stát, že se ponoříte tak hluboko, že se z vás stane workoholik nebo alkoholik.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz