Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

Jídla pro vášeň podle zvěrokruhu. Raky rozparádí buchty, Vodnáře šlehačka

/
 • ...
  ... (shutterstock.com)
  17. září 2016 ● 06:00

  Postrádáte ve vztahu vzrušení nebo toužíte po romantice a vášnivých chvilkách? Vybírejte svému partnerovi jídla, která mají afrodiziakální účinky a která vám dodají vzájemné potěšení. Řiďte se podle zvěrokruhu a recept na romantiku už nemusíte hledat.

 • 1.

  Beran

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Vy prostě milujete pikantní jídla! Koření stimuluje výrobu endorfinů a zvyšuje hladinu adrenalinu v těle, Berani orientovaní na boj nebo útěk prostě milují potraviny, které je pořádně rozehřejí. Jenom ty jim dodají palivo pro vášnivé chvilky.

 • 2.

  Býk

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Býci jsou pevně svázaní se zemí a je jasné, že mají rádi zeleninové saláty, a to na všechny možné způsoby. K tomu nějaký chutný dresink a jsou na vrcholu blaha. Ovšem pro zvýšení vášně a romantiky doporučují hvězdy, aby si Býci dopřáli i nějaký sladký dezert.

 • 3.

  Blíženci

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Lidé narození v tomto znamení milují všechny možné potraviny, hlavně když vyzkoušejí různé chutě. Nemají trpělivost něco složitého vytvářet a vařit, takže ocení, když dostanou jednu, dvě kuchařky, podle kterých se naučí vařit rychlá a kreativní jídla.

 • 4.

  Rak

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Koláče, vdolky, čerstvě upečené buchty, které ještě voní a jsou horké! Mňam. Když tohle Raci dostanou, budou na vrcholu blaha a budou vrnět štěstím. V tento okamžik si můžete být jistí, že jejich zájem o vás vyletí o tisíc procent nahoru.

 • 5.

  Lev

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Milují oheň a dramata, takže i jídla, která je rozpálí, musí „hořet“. Milují divadelní představení a rádi experimentují, takže show, v jejíž hlavní roli je sushi, bude naprosto ideální start pro erotické a vášnivé chvilky.

 • 6.

  Panna

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Lidé narození ve znamení Panny mají rády zdravá jídla a chtějí být v kondici. Potrpí si na to, jak jídlo vypadá, takže jedí i očima. Chcete je rozparádit? Pak jim připravte večeři, kterou krásně nazdobíte. Pro Panny je prezentace na prvním místě.

 • 7.

  Váhy

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Váhy mají rády vyváženou stravu, učí se prostřednictvím svých vztahů, a obnovují tak rovnováhu ve svém životě. Hledají rovnocenného partnera, se kterým se dobře nají, a je jedno, čeho.

 • 8.

  Štír

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Štíři milují vzrušení, jejich obdiv tedy získáte jídlem, které je překvapí a pozitivně naladí. Kalorie nevadí, ani to, jestli je jídlo trošku nezdravé. Když jim bude chutnat, můžete jim pak nabídnout, aby si ty nadbytečné kalorie odpracovali…

 • 9.

  Střelec

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Střelci je znamení, které prostě zbožňuje slova „víc, většina, mnoho“. Je jasné, že pokud v nich chcete probudit vášeň, pak jim rozhodně ani omylem nenabízejte dietní jídla. Budou si myslet, že jste se zbláznili a že s vámi není žádná legrace.

 • 10.

  Kozoroh

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Kozorozi rádi a hodně cestují, takže ochutnávají i nejrůznější národní jídla. Je rozpumpujete tím, že jim nenabídnete ani nic sladkého, ani nic moc slaného, pikantního či kalorického – prostě jim připravíte něco „normálního“. Čím jednodušší jídlo, tím větší šance, že v nich vykřesáte spoustu vášně.

 • 11.

  Vodnář

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Vodnáři bývají velmi výstřední, milující experimenty. Kupte šlehačku a použijte ji, pokud plánujete nějaké laškování. Se šlehačkou v jakékoli podobě neuděláte chybu – ať už ji dáte na palačinku, do zmrzlinového poháru nebo na Vodnářovo nahé tělo.

 • 12.

  Ryby

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Ryby milují jemné jídlo, které není moc těžké a nezpůsobí jim zažívací obtíže. Máte-li vedle sebe tedy Rybu, myslete na to a k večeři jí raději připravte krevetový salát nebo uvařte dobrou polévku. Budete se divit, co to s tímhle vodním znamením udělá!

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz