1.

Jste jedničky  v životě i v lásce. Chcete být nejlepší, nejobdivovanější a nejmilovanější. Ze všeho nejvíc potřebujete nezávislost. Jste rychlý, dynamický, snadno něco začnete, ale dotáhnout věci do konce od vás vyžaduje sebezapření. Hledáte lásku na celý život.

2.

Jste laskavý, trpělivý, s každým dobře vycházíte. Co se týče citů, jste neobyčejně křehký a zranitelný. Potřebujete společnost. Pokud se hluboce zamilujete, moc toho nenamluvíte, ale držíte se v blízkosti partnera.

3.

Necháte se snadno unést nadšením, reagujete otevřeně a spontánně. Jste plný nápadů, dokážete rychle myslet, jste originální a někdy až nepříjemně upřímný. Děláte několik věcí najednou. V lásce jste nejistý.

4.

Jste praktický, zodpovědný a pracovitý. To vám ale nebrání vrhat se do nejistých milostných dobrodružství. Pokud je váš zájem motivován jen sexuální přitažlivostí, nemůžete očekávat, že se vyvine hluboký a trvalý vztah.

5.

Jste energický, odvážný a zásadový. Přitahuje vás vše nové a zábavné. Ve vztahu potřebujete dostatek prostoru. O lásce raději mluvíte, čtete nebo píšete, jak byste ji realizovali. Od partnera očekáváte věrnost - tělesnou i duševní.

6.

Pro vás jsou důležité vztahy všeho druhu. Bez lásky nedokážete žít. Jste laskavý, citlivý, potřebujete harmonii. V milostném vztahu jste ohleduplný a laskavý partner.

7.

Láska je váš věčný problém. Je pro vás nepředstavitelné milovat někoho, kdo je méně inteligentní než jste vy, někoho netolerantního ne nekompatibilního. Máte potřebu vyzkoušet si vše na vlastní kůži. Jste extrovert, rychle se rozhodujete a jednáte.

8.

Chcete lásku, která bude strhující, vášnivá, prudká a dodá vašemu životu nový rozměr.  Chcete se usadit, mít rodinu, ale představa, že zůstanete celý život s jedním člověkem, se vám velmi nelíbí. Jste inteligentní, bystrý, máte smysl pro logiku, předpoklady pro podnikání, psaní a vědeckou práci.

9.

Nenavazuje vztahy, které jsou nebezpečné a někdy nezákonné. Měli byste se více starat o svou pověst a nehledat sexuální uspokojení s partnerem, který je vázán jinde. Jinak jste spolehlivý, přemýšlivý, zodpovědný, zvyklý trávit hodiny o samotě.

10.

Přitahují vás silní a nezávislí partneři. Jste inteligentní a myslí vám to velmi rychle. Do vztahu vnášíte stabilitu, jste pracovitý a zásadový a nepodléháte náladám.

11.

Jste citliví, intuitivní snílci. Je velmi těžké od vás dostat přímou odpověď, i co se citů týče. Jednoduše nevíte. Potrpíte si na klid a mír, zejména v milostném vztahu, který je pro vás jednou z největších hodnot.

12.

Budete mít úspěch ve všem, co začnete. Jste činorodý, profesionální schopný, bystrý a velmi dobře vycházíte s ostatními. Máte smysl pro rodinu, jste otevřený, přátelský a vtipný.

13.

Jste nadaný v mnoha různých směrech. V milostném vztahu jste otevřený, věrný a odpovědný. V dětství jste měli problémy s rodiči.

14.

Rozhodně nemáte rádi, když vám někdo říká, jak a co máte dělat. Jste prchlivý, těžko zapomínáte na křivdy. Potřebujete klidné domácí prostředí s lidmi, kteří vás povzbuzují a oceňují. Lásku potřebujete, ale milujete změnu. K tomu, abyste se usadili, musíte znát někoho opravdu mimořádného.

15.

Milujete dobrodružství, přírodu a soukromí. Máte předpoklady k tvůrčí činnosti. Domov a rodina pro vás hodně znamená.

16.

Máte jasno v tom, co je správné a co špatné, ve vztahu neradi děláte kompromisy. Špatně snášíte strnulý přístup. Jste exhibicionisté. Tento den se rodí bojovnice za ženská práva, reformátoři a sociální pracovníci.

17.

Jste zdatný, pracovitý, výkonný a bystrý. Milostný vztah je pro vás velmi důležitý, protože jeho prostřednictvím získáte rovnováhu. Jste ochoten zamilovat se na první pohled. Je na vás něco, co vás činí přitažlivým a sex vás zajímá mnohem víc, než si připustíte.

18.

Nerad zveřejňujete soukromé záležitosti. Nesnášíte kritiku i přesto, že své okolí dost přísně posuzujete. Pokud jde o lásku a manželství, jste velmi vybíravý. Chcete najít toho jediného a správného člověka. I když je kariéra pro vás velmi důležitá, soukromého života nehodláte vzdát.

19.

Jste chápavý, moudrý, trpělivý, oddaný a pomáháte ostatním. Pro své blízké byste dokázali i zabít. Vaše láska je sluneční a radostná a ve vašem životě znamená velmi mnoho. Ale možná, že vás dokáže zaujmout jen několik lidí, které v životě potkáte. Přesto byste se rádi usadili a žili v manželství.

20.

Potřebujete klid, harmonii, spolupráci a lásku. Milujete něžně a pomalu. Máte kultivované způsoby a dokážete být velmi přátelský. Dáte se snadno přesvědčit a ovládnout aktivním a dominantním partnerem.

21.

Jste společensky založený a ostatním je s vámi dobře. V lásce jste ohleduplný, intuitivní, něžný a milující. Důležité je, abyste si ujasnili a formulovali, co vlastně od partnera požadujete a neponechávaly věci náhodě.

 22.

Jste ambiciózní člověk, který chce pouze dvě věci. Skvělou kariéru a spokojený milostný život. Váš partner musí být nejen schopný, pohotový a v lásce obětavý, ale měl by respektovat vaši cestu ke kariéře.

 23.

Máte rádi něžné projevy lásky a berete je, jako krásnou a příjemnou součást života. Manželský život, ve kterém by se váš partner projevil jako hlupák nebo surovec, by pro vás znamenal zklamání, se kterým byste se nedokázali vyrovnat.

24.

Jste nejkamarádštější, nejpečlivější a nejochotněji lidé. Byl jste stvořen pro lásku a možná, že vám to už hodně lidí potvrdilo. Okouzlují vás milostné románky. Jinak jste silný a vytrvalý.

25.

Vaše povaha je trochu komplikovaná. V mládí se můžete lásce záměrně vyhýbat a obracet se ke svému bohatému vnitřnímu životu, který vám nemůže přinést zklamání. Jste velmi citlivý a nešetrnost druhých se vás dotkne snadněji, než by se zdálo.

26.

Máte šanci stát se politiky, úspěšnými podnikateli, vědci nebo spisovateli. Líbí se vám milostné dobrodružství i sex. V manželství se můžete cítit omezený a závazky vám budou nepříjemné.

27.

 Vyhýbáte se povrchním vztahům. Jste duchovně založený, přitahují vás alternativní životní styly. Jste konzervativní. Milostné vztahy jsou pro vás obzvláště důležité.

28.

Snažíte se být milý na všechny, kteří vám projevují svou přízeň. Můžete vypadat jako lehkomyslný nebo nestálý, ale pravda t je taková, že toužíte po hlubokém citovém vztahu na celý život. Jste velmi inteligentní a rád studujete. Špatně snášíte stres.

29.

Je dost těžké vás potěšit a vyhovět vám. Často zkoušíte a trápíte příslušníky opačného pohlaví, abyste zjistili, jací ve skutečnosti jsou. Milostné vztahy míváte dost nepřehledné. Můžete mít problémy s alkoholem.

30.

Působíte dojmem vyrovnané sebejistotu, to vám umožňuje vybruslit z každé situace. Netrpíte průměrnost. V milostném vztahu si především potrpíte na konverzaci.

31.

Nerad ztrácíte čas s těmi, co nevědí, co si s životem počít. Svých přátel se dokážete zastat. Nesnášíte lež. Vaše požadavky a nároky v milostném vztahu jsou maximální. Chcete  buď všechno, nebo nic.