Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C

10 kouzel jako ochrana před lidmi, kteří vám škodí nebo chtějí odlákat partnera!

/
 • (Shutterstock)
  11. listopadu 2016 ● 06:00

  Nemusíte sedět se založenýma rukama a pasivně přijímat bezpráví. Naučte se používat magii na svou ochranu. Bílá magie není nebezpečná. Když je vaše srdce čisté, nikdy nehrozí, že byste dělali něco proti karmickému zákonu. A jak na to? Ileana Abrevová z Austrálie provozuje duchovní praxi, pořádá workshopy zaměřené na magii a spirituální záležitosti. Její jednoduchá kouzla vám pomohou, jak se dostat z problémů.

 • 1.

  Bílá magie neubližuje, ale pomáhá

  Podle čarodějky Ileany Abrevové fungují tahle kouzla na kohokoli, třeba na vašeho šéfa, tchyni nebo souseda. Lze je použít i na objekty a negativní mocnosti, kterých se chcete zbavit. Tahle metoda prý zastaví negativní energii přímo za letu. Ta pak zamrzne, ztratí směr i záměr a spadne pomalu na zem. Slouží i jako varovný signál pro ty, kteří k vám záměrně posílají negativní energii. Důležité je, abyste dodrželi rituály a zároveň zůstali pozitivně naladěni.

  Nikdy si neříkejte: Funguje to už? Místo toho řekněte: Funguje to! Cítím to. Kouzla jsou pouze prostředky, jak se soustředit na pomoc přirozených energií, které zhmotní vaše potřeby. A ještě něco čarodějka Ileana radí: Před každým kouzlem si shromážděte všechna fakta. Pokud nemáte jistotu, neměli byste vyřknout konkrétní jméno!

 • 2.

  Uzly lásky

  ...

  Nedá vám někdo pokoj? Na kousek provazu uvažte sedm uzlů. Pak je vhodné „obléknout“ růžovou svíčku i provaz levandulovým esenciálním olejem. Svíčku zapalte a vizualizujte si pokoj a mír pro osobu, která s vámi chce bojovat. Dotyčný vás pak nechá na pokoji.

 • 3.

  Zamkněte je

  ...

  Přivažte modrou mašli na klíč od vašeho bytu – ten uzamkne všechny nezvané energie, které se snaží dostat k vám domů.

 • 4.

  Červené prádlo naruby

  ...

  Potřebujete se ochránit před lidmi, kteří k vám vysílají negativní energii? Nebo před lidmi, kteří by chtěli zničit váš milostný život? Oblékněte si naruby červené spodní prádlo!

 • 5.

  Nepředvídatelné události

  ...

  Nikdy nezůstávejte bez ochrany před situacemi, které nemůžete předem odhadnout. Svažte proto modrou, červenou a bílou stužku dohromady a noste ji pořád u sebe.

 • 6.

  Proti pomluvám

  ...

  Šíří někdo pomluvy, které se týkají vás a vaší rodiny? Vezměte černou svíčku a vryjte do ní jméno osoby, která pomlouvá. Svíčku pak dejte do mrazničky a pomluvy brzo přestanou.

 • 7.

  Už žádný protivný šéf

  ...

  Napište jméno šéfa na kousek papíru a ten polijte medem. Několik dní si papíru nevšímejte a uvidíte, jaké změny nastanou. V případě potřeby opakujte. Chování šéfa se změní k lepšímu!

 • 8.

  Problémový kolega

  ...

  Smíchejte půl čajové lžičky drceného či mletého římského kmínu se lžičkou suché anděliky. Směsí pak posypte pracovní prostor kolegy. Vizualizujte si přitom, že dotyčný kolega už s vámi i ostatními vychází dobře nebo že si našel novou práci.

 • 9.

  Kouzlo proti zlu

  ...

  V úterý si kupte dvanáct větších chilli papriček. Do každé z nich vetřete ricinový olej a pak si umyjte ruce. V noci vyjděte ven, sedněte si třeba na balkon nebo zahradu, z papriček si udělejte kolem sebe kruh. Pak přes sebe přehoďte modrou látku (nebo modré prostěradlo) a vizualizujte si, jak všechno zlé mizí a vaše duše je ochráněná.

 • 10.

  Nech mého partnera na pokoji!

  ...

  Pokouší se vám někdo odlákat milovanou osobu? Napište její jméno na velký kus papíru. Na něj nasypte trochu vilínu a hnědý nerafinovaný cukr a papír sbalte. Převažte ho červenou stužkou a schovejte pod postel milované osoby – udržíte tím ruce nenechavé chobotnice z dosahu vaší lásky.

 • 11.

  Proti škodícím lidem

  ...

  Smíchejte rozdrcený rozmarýn se dvěma kapkami majoránkového esenciálního oleje, až se vytvoří pasta. Tu pak vetřete do růžové svíčky. Do ní vryjte jméno člověka, který škodí každému, s kým přijde do styku, a jehož negativní působení chcete zastavit.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz