„Každá žena je čarodějka, jen se musí se svou magickou silou naučit zacházet,“ řekla mi Marcela Košanová, než mi svůj magický rituál prozradila, a já to hned vyzkoušela. Chtěla jsem si odčarovat problémy se synem a přičarovat velkou lásku. A výsledek? Syn pracuje, má krásného kluka a milující ženu a já jsem se nejen zamilovala, ale i vdala a jsem se svým mužem a velkou rodinou neskutečně šťastná.

Rituál na splnění přání: Jak na to?

Třeba tento rituál od Marcely Košanové, která je patrně nejznámější českou čarodějnicí, zafunguje i u vás. Připravte si vše potřebné a otestujte svoje magické schopnosti – níže najdete všechny informace, které k tomu potřebujete.

Připravte si:

hořící oheň
tužku a papír
černou a červenou stužku

Jak postupovat?

- Nejprve si pořádně promyslete, co chcete, a naopak čeho se potřebujete zbavit. Dejte si pozor na svá přání, protože mají tendenci se plnit.

- Na jeden papírek si napište, čeho se chcete zbavit, a ten převažte černou mašlí.

- Na druhý sepište své přání. Ale pozor, buďte při jeho formulaci naprosto přesná. Ozdobte ho červenou mašlí.

- Zapalte si oheň nebo dojděte někam, kde už hoří. Během dnešní filipojakubské noci by to neměl být problém.

- Obejděte oheň ve směru hodinových ručiček, v duchu poproste vyšší síly, aby vás zbavily věcí, které vám ničí život, a hoďte do plamenů papírek s černou mašlí.

- Pak obejděte ohniště ještě jednou, tentokrát proti směru hodinových ručiček, poproste o splnění přání a hoďte do ohně papírek s červenou mašlí.

- Teď už jen můžete čekat na chvíli, kdy se vám přání začne plnit. Někdy to jde hned, jindy si musíte chvíli počkat. Ale přání se nakonec splní téměř vždy.

VIDEO: Podívejte se na ukázku z filmu Kladivo na čarodějnice. Víte, kde se film natáčel? Na zámku ve Velkých Losinách.

Video
Na zámku ve Velkých Losinách se natáčel film Kladivo na čarodějnice • CzechTourism