V jakém znamení jste se narodili? Vepř   Tygr   Pes   Opice   Kůň   Krysa   Koza   Kohout   Had   Drak   Buvol   Zajíc

Vepř

Kovový Buvol přinese Vepřům příznivé energie, a jeho sílu tak budou schopni využít k řešení svých problémů. Celý rok 2021 je o hledání nové budoucnosti a je přitom důležité, abyste se zaměřili více sami na sebe. 

Více v článku a videu. Co čeká v roce 2021 Vepře?

Tygr

Rok 2021 vám bude připadat těžký a nudný, protože přirozeností vaší povahy je rychlost a průraznost. Snažte se tento rok být trochu vytrvalejší a trpělivější a nevrhejte se do všeho po hlavě, jak jste zvyklí.

Více v článku a videu. Co čeká v roce 2021 Tygry?

Pes

Čínský nový rok je příznivý, protože energie Buvola jsou vám nakloněny. Přesto byste měli být  obezřetní, protože se bude dít mnoho nového, a jak se říká, starého psa novým kouskům nenaučíš.

Více v článku a videu. Co čeká v roce 2021 Psy?

Opice

Energie roku vám na jednu stranu půjdou na ruku, ale na druhou stranu namíří se i proti vám. Snažte se vytvořit si rovnováhu, abyste co nejvíce potlačili vše negativní. Můžete využít sílu Buvola, který vám bude prorážet cestu. 

Více v článku a videu. Co čeká v roce 2021 Opice?

Kůň

Pro Koně to může být těžký rok, protože mají rádi svobodu a chtějí všechno rychle, což jde proti vládě kovového Buvola. Ten vás bude nutit k dlouhodobějšímu řešení a bude vyžadovat přemýšlení. Je potřeba, abyste se tomu, co chcete, více věnovali.

Více v článku a videu. Co čeká v roce 2021 Koně?

Krysa

Nejsilnější vlastností Krys je to, že umí shánět příležitosti, a tomu by se v tomto roce měly věnovat nejintenzivněji. Hledejte fakta, protože vaše cesta musí mít v roce Buvola pevný základ.

Více v článku a videu. Co čeká v roce 2021 Krysy?

Koza

Veškeré energie kovového Buvola, jež vládnou novému roku, jdou proti energii Kozy. Nezoufejte ještě, i pro vás tu budou zajímavé příležitosti. Na co byste se určitě měli v roce 2021 soustředit?

Více v článku a videu. Co čeká v roce 2021 Kozy?

Kohout

Tento rok by mohl být pro Kohouty relativně úspěšný, pokud se dokážou podívat dostatečně daleko do své budoucnosti. Sledujte, co se kolem vás začíná dít, a snažte se si z toho vybírat, co se vám bude hodit pro cestu ke kýženému cíli.

Více v článku a videu. Co čeká v roce 2021 Kohouty?

Had

Hadi budou mít v tomto roce problém, protože veškeré energie kovového Buvola, jež budou vládnout, jdou proti nim. Nic ale není tak černé, jak se zdá. Co pro vás bude v roce 2021 důležité?

Více v článku a videu. Co čeká v roce 2021 Hady?

Drak

Jako vizionářské znamení si děláte velké cíle a to je nyní dobře. Využijte síly buvolího roku k tomu, vytyčit si je co nejvíce do budoucnosti. Pozor ale, tento rok s sebou pro vás přináší i jistá rizika.

Více v článku a videu. Co čeká v roce 2021 Draky?

Buvol

Tento rok patří vašemu znamení a vystihuje ho ohromná síla a mohutnost. Právě proto, že je to váš rok, bude v něm spousta podpůrných energií, které by vám měly pomoct. Využijte je a snažte se najít si tu nejlepší cestu.

Více v článku a videu. Co čeká v roce 2021 Buvoly?

Zajíc

Buvol bude vyžadovat hodně trpělivosti a to pro živého Zajíce nebude příjemné. Měli byste se zaměřit na svou rodinu a vytvořit si také pevné zázemí pro své pracovní prostředí.

Více v článku a videu. Co čeká v roce 2021 Zajíce?

Video
Čínský rok ve znamení kovového buvola: Nastaví nová pravidla a dodá energii • Martin Mol