Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Oblačno, bouřka 20°C

Která znamení se ráda mazlí? Těchto šest si na to potrpí

/
 • (iStock)
  26. května 2022 ● 06:00

  Mazlení je skvělý způsob, jak se spojit se svým partnerem i bez sexu. Ovšem ne všichni se rádi mazlí, někteří lidé jsou mazlivější než ostatní. Hodně v tom hraje svou roli i astrologie.

  Některá znamení se spíše emocím vyhýbají, a k tomu patří i mazlení. Jiná ale mazlení vyhledávají a prakticky prosí o to, aby se s nimi někdo mazlil. Mazlení je pro spoustu lidí roztomilé a nemohou bez něj žít. A někdy je to skutečně mnohem lepší než super žhavé sexuální radovánky. Zvláště když toho druhého milujete. Kterých šest znamení patří k největším mazlům?

 • 1.

  Beran

  Beran

  Není divu, že Berani jsou na prvním místě seznamu. Vždy se snaží své partnery překvapit mazlením. Berani jsou nejen fanoušci mazlení, ale jsou v tom taky velcí profíci. Vědí, kam dát ruku, kterého místa se dotknout, takže vám nikdy nic není nepříjemné. Naopak, bude to tak moc příjemné, že nebudete chtít přestat. Berani mají prsty kouzelníka, až vám bude naskakovat husí kůže. A pozor, Beran není jen obyčejný mazel, on je mazel, který se nestydí dávat vám najevo náklonnost i na veřejnosti – v autobuse vás bude držet za paži, bude vás zlehka hladit nebo vás v autě bude držet za ruku či si vám položí hlavu na rameno, když se večer budete dívat na televizi.

   

 • 2.

  Rak

  Rak
  Raci mají rádi nejen mazlení, ale také při tom mazlení rádi vedou hlubokomyslné rozhovory. Rádi mluví o svých pocitech uprostřed mazlení a nikdy necítí stud. Pro Raka je mazlení způsob, jak někoho důvěrně poznat. Jistě, rád s vámi mluví a hledá taky nejzranitelnější část, která ve vás je, ale když je v pohodlné atmosféře, pak se k vám přitulí a je naprosto otevřený. Mazlení je pro něj jakási terapie, při níž se odhaluje, protože ho nerozptylují věci, které by mu v tom bránily (například posílání SMS zpráv apod.). V soukromí je Rak uvolněný a ochotný se otevřít. Rak je navíc velkým fanouškem všeho, co obvykle přichází s mazlením, jako je lechtání, smích, líbání a držení se za ruce. Je to opravdu velký medvídek, který miluje mazlení.

 • 3.

  Lev

  Lev

  Lidé narození v tomto znamení se rádi mazlí kdekoli, klidně při sledování filmu v kině nebo při divadelním představení v divadle. Chtějí prostě vždy ukázat lásku ke svému partnerovi. Lev miluje náklonnost, je fanouškem veřejných dotyků, držení se za ruce, líbání, mazlení a všeho dalšího. Jiní poznávají své potenciální partnery sdílením podrobností o sobě navzájem, Lev poznává lidi prostřednictvím dotyků. Miluje ten pocit, že mu je někdo tak blízký, že se ho může dotknout. Je to také typ člověka, který se po sexu neodtáhne, ale přitulí se. Když se mu nedostává náklonnosti a mazlení od partnera, které potřebuje, může být nevrlý, takže naše rada zní: přitulte se!

   

 • 4.

  Býk

  Býk

  Jazyk lásky Býka je fyzický dotek. Nikdy mu neunikne žádná příležitost mazlit se se svým partnerem. Jsou velmi romantičtí a milující a mazlení považují za milé gesto při projevování lásky. Býk miluje mazlení, protože se tak může dostat do blízkosti toho, koho miluje. Když se chce mazlit, je velmi šikovný nebo šikovnější než jindy. Je to způsob, jak se k někomu přiblížit, a taky způsob, jak projevit náklonnost kromě pouhého líbání nebo držení se za ruce. Navíc se mu líbí fakt, že mazlení je velmi romantické. Dalším důvodem, proč Býk miluje mazlení, je fakt, že je pro něj důležitou součástí předehry. Když to tedy chce Býk rozjet v ložnici, začne se intenzivně mazlit. Proč si myslíte, že tak rád večer zapíná Netflix? Výmluva, aby se přitulil a vykouzlil erotickou atmosféru.

 • 5.

  Váhy

  Váhy

  Něžné Váhy se také rády mazlí. Jejich mírná povaha je vždy impulsem pro partnera, aby je také pomazlil. Váhy mají rády náklonnost, a pokud jí nemají dostatek, budou si myslet, že jste o ně ztratili zájem. Takže pokud jde o mazlení, rády jsou blízko vás, možná zabalené do deky při sledování filmu nebo u knížky, ale připravené na dotyky. Chcete-li prokázat svou náklonnost k Váhám, udělejte to třeba jen malými věcmi, které zahrnují polibky, držení za ruku, roztomilé objetí zezadu – to všechno Váha miluje. Podobná gesta ale nedělejte na veřejnosti, to Váhy nemusí. A taky když nemají náladu, to se jim mazlit moc nechce. Budou se mazlit, když na to budou mít chuť, takže někdy vám budou připadat poněkud odtažité.

   

 • 6.

  Kozoroh

  Kozoroh

  Možná vás překvapí, že je toto znamení zvěrokruhu v seznamu největších mazlíků. Ale Kozorozi jsou skvělí v mazlení, jsou totiž velmi napojení na své partnery a rádi s nimi mají fyzický kontakt. Mají ale rádi kontrolu sami nad sebou, a když se s někým mazlí, opravdu neexistuje způsob, jak nad nimi převzít moc. Pokud jde o sex, můžete být dominantní, ale pokud jde o mazlení, to nikoli. Tady jsou mistři oni a oni taky rozhodují o tom, jak dlouho se budou mazlit. Nečekejte, že to vydrží déle než hodinu. Přemýšlejte o Kozorohovi jako o kočce: když se ho chcete dotknout, dá vám sám vědět. Jinak ho nechte být. Není to tak, že by byl proti náklonnosti, ale raději jen s tím, koho opravdu miluje. Chcete-li se k němu přitulit kdykoli, váš vztah musí být silný a dlouhodobý, jinak to nevyjde.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz