Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno, déšť 26°C

Velký horoskop na listopad: Kdo udělá díru do světa a kdo se zamiluje do špatného člověka?

/
 • Co vás čeká v listopadu?
  Co vás čeká v listopadu? (istockphoto.com)
  27. října 2022 ● 06:00

  Pro která znamení bude předposlední měsíc roku úspěšný na poli lásky? Kdo si musí dávat pozor na úrazy nebo movité ztráty? Na co se můžete těšit, a čeho se naopak vyvarovat, to si přečtěte v horoskopu na měsíc listopad!

 • 1.

  Beran

  Beran

  Předposlední měsíc roku nabízí zrozencům Berana báječný vývoj v milostném životě i pracovní sféře. Štastný sextil Marsu vám dolévá zdravé sebevědomí, díky němuž se snáze seznamujete. Především kolem 10. můžete objevit někoho, s kým byste rádi zašli na skleničku. Sdílíte stejné názory i smysl pro humor. Kariéra stoupá díky bravurnímu uvažování. Máte nápady, se kterými můžete udělat díru do světa.

   

  Tip na video: Na co mají talent jednotlivá znamení?

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop: Na co mají talent jednotlivá znamení? • Videohub

 • 2.

  Býk

  Býk

  Merkur v nepěkném postavení s Uranem ovlivňuje listopadové dění víc, než by se hodilo. Zadaní jsou ke svému partnerovi velice kritičtí a do toho je okouzlí jiný protějšek. Nevěry byste ale začali brzy litovat! Kvůli citovému rozkolísání riskujete dlouhodobě budovaný vztah. Ani pracovní sféra nenabízí prostor k oddechu. Nadřízení nemají pochopení pro vaše inovace. Raději se držte zajetých postupů.

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci

  Ačkoli je listopad pro Blížence poměrně náročným měsícem, vyjdou ze všech jeho zkoušek vítězně. Klíčovým tématem jsou mezilidské vztahy, kde vás někdo blízký může nepříjemně překvapit. Nesmutněte pro člověka, který s vámi nehrál férovou hru. Uvolní místo někomu lepšímu. V zaměstnání vládne chaos a původní plány berou za své. Zároveň je kvůli zátěžovému postavení Merkuru ztížená profesní komunikace.

   

 • 4.

  Rak

  Rak

  Zrozenci Raka se mohou v nadcházejících týdnech těšit na podzimní romantiku. Díky Venuši vás v první polovině listopadu nemine záplava vášnivých zážitků. Nezadané pozve na rande citlivý protějšek, kterému ale trvá, než se v novém vztahu otevře. Také pracovní sféra nabízí velký rozmach. Svědomitě plníte zadané úkoly a výzvy přijímáte s nadšením. Největší motivací je pro vás vidina peněz navíc.

   

 • 5.

  Lev

  Lev

  Nezadaní zrozenci Lva se v listopadu zamilují do špatného člověka. Vaše city nejsou opětované, ale nechcete se vzdát tak snadno. Až ve druhé polovině přestanete marnit čas a začnete si užívat. Podle Venuše se objeví někdo, kdo je pro vás vhodnější! Také v zaměstnání se do 17. listopadu objevují četné překážky. Pracujete ve spěchu a úkoly po sobě nekontrolujete. A předělávání chyb vás zdržuje.

   

 • 6.

  Panna

  Panna

  Slibně rozjetý program vyžaduje od zrozenců Panny rozumné hospodaření s psychickými i fyzickými silami. Okolo 10. dokonce hrozí zranění. Sklízíte slova chvály a co si usmyslíte, toho dosáhnete. Od 17. vám může docházet drive. Ve vztazích máte šťastnou ruku v první polovině měsíce. Lehce se seznamujete. I když z toho nemusí být láska jako trám, zůstanete kamarády. Každý podobný kontakt se hodí.

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy

  Milé Váhy, listopad je pro vás symbolem pracovního úspěchu! Merkur přináší spoustu báječných příležitostí k rozmachu, takže můžete před Vánoci příjemně rozmnožit domácí rozpočet. Pokud jde o finance, jste rozhodní. Jako byste měli nos na výhodné investice. I milostný život září superlativy. Pozitivní sextil Venuše až do 16. listopadu usnadňuje seznamování a přivádí vám do života zajímavé tváře.

   

 • 8.

  Štír

  Štír

  Ačkoliv listopad nezačne nejvlídněji, vězte, že se dočkáte šťastného konce. Milostný život je díky hvězdám v rozkvětu, komplikuje jej pouze váš stud. Do 15. listopadu byste měli žít společensky a mít oči dokořán. U opačného pohlaví budete bodovat. V zaměstnání budete potřebovat trpělivost i nadhled. Plány se mění každou chvíli, místo jasného harmonogramu vládne chaos. Nevzdávejte se, uspějete!

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec

  Zadaní Střelci se v nadcházejících týdnech musí obrnit trpělivostí. Nejste zvědaví na neustálé stížnosti a podivné poznámky z partnerovy strany. Atmosféra houstne hlavně kolem 11. listopadu. Ani v zaměstnání není situace dvakrát přívětivá. Nelíbí se vám nespravedlivé odměňování a ani komunikace v kolektivu není moc přátelská. Velký pozor je potřeba dát na peníze, o které se vás někdo pokusí obrat.

   

 • 10.

  Kozoroh

  Kozoroh

  Pracovní sféra nabízí zrozencům Kozoroha možnost tučnější výplaty i zajímavé kariéry. Merkur je v první polovině měsíce ve vynikajícím sextilu s vaším znamením a otevírá nové příležitosti. Ať se týkají služební cesty, dalšího vzdělávání nebo rozjezdu vlastního podniku, nenechte si je upláchnout. Ani milostný život nepokulhává. Obklopují vás pozitivně nabité tváře, jejichž kouzlu jde snadno podlehnout.

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář

  Na začátku listopadu byste potřebovali dolít sebevědomí. Na svět hledíte skepticky a nezadaní Vodnáři propadají obavám, že nikoho vhodného už nepotkají. Ale Venuše vás už brzy přesvědčí o opaku. Od 16. listopadu rostou šance na seznámení s lukrativním protějškem. V zaměstnání jsou pro listopad charakteristické rychlé starty. Snadno se nadchnete pro nějaké novoty, ale vaše odhodlání dlouho nevydrží.

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby

  Milé Ryby, v čerstvém vztahu se snažte stát nohama na zemi a vnímat postřehy svého okolí. V první dekádě jste ze svého objevu nadšení, ale později tento první dojem přehodnotíte. Dokonce to může vést k náhlému rozchodu. Do 16. listopadu vás v práci i obchodních záležitostech vede intuice. Umíte si poradit s mnoha problémy. Poté se události zadrhnou a vám nezbývá, než v sobě najít více trpělivosti.

   

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz