Sobota 27. listopadu 2021
Svátek slaví Xenie, zítra René
Oblačno, déšť se sněhem 2°C

Velký horoskop na listopad: Koho čeká nevídaná zábava a kdo si bude koledovat o vyhazov?

/
 • Co vás čeká v listopadu?
  Co vás čeká v listopadu? (istockphoto.com)
  28. října 2021 ● 06:00

  Pro která znamení bude předposlední měsíc roku úspěšný na poli lásky? Kdo si musí dávat pozor na úrazy nebo movité ztráty? Na co se můžete těšit, a čeho se naopak vyvarovat, to si přečtěte v horoskopu na měsíc listopad!

 • 1.

  Beran

  Beran

  Zkraje listopadu se štěstí usměje na platonicky zamilované Berany a nabídne četné možnosti k seznámení. Od 5. 11. ale kvadratura Venuše způsobí, že se v žádné náruči neohřejete moc dlouho. Užíváte si randění bez závazků. V práci se snažíte získat lepší finanční ohodnocení, nadřízený ale potřebuje vidět, že si ho opravdu zasloužíte. Od 24. 11. jste ve skvělé pracovní kondici, překypujete nápady.

   

 • 2.

  Býk

  Býk

  Negativní opozice Marsu s Uranem ovlivňuje po celý měsíc dění na pracovní půdě. Snažte se o větší nadhled a nereagujte přehnaně na každou poznámku, kterou nadřízený utrousí. Mohli byste si vykoledovat dokonce vyhazov. Udělejte si pořádek v dokumentech a nepodceňujte jednání s úřady. Čemu se naopak výjimečně daří, to je láska. Venuše slibuje několik zajímavých setkání, ze kterých načerpáte energii.

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci

  Díky trigonu Jupiteru vzkvétají přátelské vazby. První část měsíce přináší dny plné zábavy a nadšení. Také pracovní sféra vyniká, jste aktivní a houževnatí v plnění vysněných cílů. Zlom nastane 24. listopadu, kdy kvůli Merkuru ztrácíte pozornost. Můžete udělat pár přešlapů, kvůli nimž bude nutné začít budovat kariéru zase pěkně od začátku. Po celý listopad vás láká i vzdělávání a rozvoj sebe sama.

   

 • 4.

  Rak

  Rak

  Jedenáctý měsíc roku přináší potěšující zprávu pro nezadané Raky. Venuše vám totiž do cesty přivede sympatického člověka, který k sobě hledá někoho speciálního. A vy splňujete jeho požadavky! Kromě toho je vaším úkolem lépe zacházet s financemi. Opozice Venuše ukazuje na četné ztráty a zbytečné utrácení. I když se vám v kariéře daří a podáváte výjimečné výkony, na odměnu si musíte počkat.

   

 • 5.

  Lev

  Lev

  Listopadový start bude náročný po pracovní stránce. Až do 24. 11. je na vás vytvářen velký tlak, bojujete s nespokojeností nadřízených i neustálými změnami. Teprve na konci měsíce v sobě najdete odhodlání ukázat, jaké jsou vaše možnosti! Milostný život je zatěžkaný žárlivostí, vyloučena není ani platonická láska. Zkuste se nad rozbouřené emoce povznést a věřte, že závěr měsíce pohladí i vaši duši.

   

 • 6.

  Panna

  Panna

  Plodné období přichází v pracovní sféře, kde podáváte skvělé výkony. Jako by vás šestý smysl dokázal uchránit před chybami a navedl vás na správnou cestu. Povinnosti zvládáte v předstihu a ani další nálož úkolů vás nezastaví. Milostný život je zpočátku zatížený nervozitou. Potkáváte samé protějšky, ze kterých nekouká nic perspektivního. Okolo 5. 11. ale budete mít při výběru partnera šťastnou ruku.

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy

  Milé Váhy, společenské naladění vás v listopadu vábí mezi lidi. Dopřejte si kulturní život a využívejte pozvání od přátel i příbuzných. Singles koketují hned s několika protějšky najednou. Tím byste mohli ztratit naději na známost s člověkem, který za to stojí. V zaměstnání pozor na liknavost. Necháváte úkoly na poslední chvíli a následně se dostáváte do časového presu. To nevěstí nic dobrého.

   

 • 8.

  Štír

  Štír

  V první polovině měsíce hledají Štíři způsob, jak se popasovat s nepříjemnostmi v pracovním i milostném životě. V partnerství vsadíte na upřímnost. Když se vás polovička straní nebo vám nevěnuje dost času, nebudete čekat na zázrak. V zaměstnání si dejte pozor na výbuchy vzteku. Křikem ani nátlakem nic nezměníte. Kolegiální vazby je třeba řešit s větší vlídností. Tehdy vám ostatní budou naslouchat.

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec

  Milí Střelci, cítíte neodolatelnou touhu roztáhnout křídla a vyrazit za poznáním. Láká vás cestování, ale obzory si rozšiřujete i v zaměstnání a milostném životě. Merkur vytvářející příjemný sextil s Jupiterem pomáhá přátelským vztahům. Získáte cenné kontakty a radujete se z přízně opačného pohlaví. V rodině děláte čistku mezi tvářemi, jimž můžete věřit. Na všechny příbuzné bohužel není spolehnutí.

   

 • 10.

  Kozoroh

  Kozoroh

  S blížícím se koncem roku se do života zrozenců ve znamení Kozoroha vrací elán. Podzimní konstelace zapůsobí pozitivně na milostný život. Platonicky zamilovaní mohou zjistit, že jejich idol po nich také pokukuje! Šťastné okamžiky slibuje i oblast práce. Blahodárný sextil Merkuru ukazuje, že udělat kariérní skok je hračka. V novém zaměstnání si uděláte dobré jméno. Pokud dostanete nabídku k povýšení, zvažte ji.

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář

  Nezadaní Vodnáři by si měli dát od hledání drahé polovičky pauzu. Nepříznivá kvadratura Marsu přináší do života spíš nespolehlivé jedince. Ani pracovní sféra vám na náladě nepřidá. Připadáte si unavení a pocit vyhoření vás mnohdy přivede až k myšlence na podání výpovědi. Snažte se o větší nadhled. V poslední dekádě se dočkáte motivujících slov a také vidina finanční odměny vám vrátí vítr do plachet.

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby

  Jedenáctý měsíc je fantastický pro kariéru Ryb. Podáváte skvělé výkony a vidina blížícího se konce roku vás motivuje ke zrychlení. Chcete mít čistý stůl a klidný adventní čas. Do 23. 11. můžete za svou dřinu získat sladkou odměnu. Poté se mohou vyskytnout potíže, za něž budete odpovědní. Celý listopad je ztělesněním lásky. Singles by měli při hledání nové známosti vsadit na svůj smysl pro humor.

   

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz