Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Sex podle zvěrokruhu: Ryby jsou smyslné, Raci milují orální sex

/
 • (Shutterstock)
  4. března 2017 ● 06:00

  I když čtete horoskopy jen pro zábavu, možná budete valit oči, až se začtete do sexuální astrologické kompatibility. Víte, že skvělý sex můžete mít i v závislosti na tom, v jakém znamení se narodil váš partner? S kým vám to tedy bude klapat a kde budou lítat jiskry jak šílené?

 • 1.

  Beran (21. 3. – 19. 4.)

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

   

  Berani jsou asertivní a taky agresivní a doslova si vychutnávají akt pohlavního dobývání. Mají sklon být spíše pronásledovatelem než tím, kdo následuje. Pokud toužíte po okamžitém uspokojení a nelíbí se vám emocionální hrátky, pak si k sobě zvolte Berana.

   

  Nejlepší sexuální partner: Lev, Váhy, Blíženci, Štír

 • 2.

  Býk (20. 4. – 20. 5.)

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

   

  Býci milují smyslnost, touží víc po stimulaci než po vzrušení. Důležité jsou pro ně vůně, zvuky a dotyky. Neradi plýtvají energií, takže jakákoli akce, kterou přispějete do sexuálního aktu, přispěje k zážitku.

   

  Nejlepší sexuální partner: Štír, Rak, Panna, Kozoroh

   

   

   

   

   

   

   

   

 • 3.

  Blíženci (21. 5.- 21. 6.)

   

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

   

  Blíženci jsou pohodlní a nekonfliktní, pokud jde o sexualitu. Mají odvahu provozovat sex na nejméně pravděpodobných místech a nestydí se o něm ani mluvit. Jsou dobří ve flirtu a rádi se milují s vtipnými partnery. S Blíženci budete v jednom velkém sexuálním experimentu.

   

  Nejlepší sexuální partner: Beran, Blíženci, Střelec, Vodnář

   

   

   

   

   

   

 • 4.

  Rak (22. 6. – 22. 7.)

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

   

  Váš přístup k milování je kreativní a smyslný, ale ten druhý vás musí oslovit. Raci jsou intuitivní a snadno vycítí, co jejich partner chce. Pro vás je sex milující a žádostivý a vaše láska k jídlu vede často k zálibě orální stimulace jakéhokoli druhu.

   

  Nejlepší sexuální partner: Býk, Lev, Kozoroh, Ryby

   

   

   

   

   

   

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky na rok 2017 podle astroložky Martiny Boháčové • 

   

 • 5.

  Lev (23. 7. – 22. 8.)

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

   

  Lvi jsou známí pro konzistentní a silný sexuální apetit a můžete se s nimi spolehnout na jejich šarm a chemii, které vás budou přitahovat. Milují dávat potěšení a potěšení také rádi přijímají. Jako milovníci jsou vášniví a pozorní, přesto vyžadují často potvrzení svých sexuálních schopností. Milují předehru a svádění a záda jsou jejich největší erotogenní zóna.

   

  Nejlepší sexuální partner: Štír, Beran, Střelec, Lev

   

   

   

   

   

   

 • 6.

  Panna (23. 8. – 22. 9.)

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

   

  I když to vypadá, že jsou Panny tiché vody, nejsou až tak cudné. Ve skutečnosti je tohle znamení velmi sexuální a smyslné. Můžete je ochutnávat a dotýkat se všech možných míst a využít tyto činnosti k předehře. Masáž milují a zvýší jejich vzrušení. Nepotřebují hodně zvuků, ale můžete si s nimi vychutnat skutečně poctivé a dobře provedené milování.

   

  Nejlepší sexuální partner: Býk, Váhy, Ryby, Kozoroh

 • 7.

  Váhy (23. 9. – 22. 10.)

   

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Váhy jsou často považovány za nejvíce rafinované ze všech znamení zvěrokruhu, s výbornou chutí a jemnou citlivostí. Není divu, sex s Váhami zahrnuje i duševní stimulaci a slovní předehru. Vhodný partner dokáže spojit vášeň s flirtováním, a máte-li rádi sugestivní prvky, jako jsou třeba spodní prádlo a hudba, určitě je s Váhami využijete.

   

  Nejlepší sexuální partner: Beran, Blíženci, Lev, Střelec

   

   

   

   

   

 • 8.

  Štír (23. 10. – 21. 11.)

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

   

  Štíři mají pověst vášnivých, žádostivých a velkých sexuálních milovníků. Se Štírem si zažijete hodně dramat a vzrušení a často se s nimi budete oddávat scénářům, které zahrnují moc a kontrolu. Silná sexuální touha a silné emoce – to vše dá vašemu sexu úžasný nádech.

   

  Nejlepší sexuální partner: Býk, Lev, Štír, Ryby

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • 9.

  Střelec (22. 11. – 21. 12.)

   

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Střelci jsou známí jako proutníci, jsou okouzlující, laskaví a pozorní, zejména v ložnici. Ale mají tendenci se brzo nudit, takže je nutná i neustálá spontánnost ve vašem sexuálním životě. Střelci bývají neuvěřitelně koketní a možná i promiskuitní a v této kombinaci jsou otevření k dobrodružství a ke zkoušení nových věcí.

   

  Nejlepší sexuální partner: Lev, Beran, Blíženci, Vodnář

   

   

   

   

   

   

 • 10.

  Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

   

  Stejně jako Štír i Kozoroh má pověst jednoho z nejvíce sexuálních znamení, ale zároveň je také velmi smyslný. Nebere nic příliš komplikovaně, má silné libido a nejvíce erotogenních míst má na nohou, zejména kolena jsou citlivá. Rádi se dvoří a svádí a bývají pyšní na svoji sexuální výdrž.

   

  Nejlepší sexuální partner: Rak, Býk, Kozoroh, Panna

   

   

   

   

   

 • 11.

  Vodnář (20. 1. – 18. 2.)

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

   

  Vodnáři jsou obecně považováni za intelektuály a idealisty, kteří se často nechávají ovlivnit. Mohou si tedy vychutnat okamžiky svádění, nesnáší však, když jsou ovládáni zcela. Pod povrchem jsou Vodnáři nadšení a nápadití milenci a sex je pro ně nejen fyzický akt, ale také akt mentálního sblížení.

   

  Nejlepší sexuální partner: Blíženci, Vodnář, Střelec, Panna

   

   

   

   

   

   

 • 12.

  Ryby (19. 2. – 20. 3.)

   

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Ryby jsou známé pro jejich schopnost vyjít se všemi typy lidí a nemají potíž přilákat k sobě houf obdivovatelů, aniž by musely být agresivní. V posteli jsou romantické, smyslné a hravé a jejich oduševnělá stránka oceňuje nápadité sexuální techniky. Zaměřují se více na to, aby potěšily svého partnera, než aby samy zažily rozkoš.

   

  Nejlepší sexuální partner: Štír, Rak, Panna, Váhy

   

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz