Úterý 16. dubna 2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf
Oblačno, déšť 10°C

Horoskop na prosinec podle Daniely Hannah

/
 • Astroložka Daniela Hannah
  Astroložka Daniela Hannah (archiv Daniely Hannah)
  27. listopadu 2017 ● 10:00

  Couvající Merkur nás vrací do minulosti. Budeme vzpomínat, vrací se nám situace a osoby z minulosti. Co není dořešené, je nutné dokončit, ovšem trochu jinak, než jsme původně zamýšleli. V době couvajícího Merkuru budou na vás planety tlačit, abyste rozhodli v určité situaci. Veškerá důležitá rozhodnutí nechte na potom, jelikož vše bude jinak. Nic nedomlouvejte, nepodepisujte. Pouze to, co se k vám dostalo z minulosti jako obnovená záležitost. 

 • 1.

  Beran

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Úplněk nastane 3/12/2017. Tento úplněk uzavře situaci s dopravním prostředkem, cestou a cestováním. Vnese jasno do oblasti spojené s úředními záležitostmi, kurzy a vzdělávání. Berani mohou řešit sourozence.

   

  Mars, planeta aktivity, se pohybuje od 9/12/2017 znamením Štíra a koncem prosince se spojí s planetou Jupiter, čímž ji aktivuje. V konjunkci zůstanou ještě skoro celý leden 2018. Co vytvoříte v tomto období, se vám zhodnotí. Mars vyvolá určitou konfrontaci, což způsobí transformaci v životě Beranů. Aktuální téma je o hodnotách, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což vás v důsledku toho může přinutit přehodnotit, pozměnit vaše postoje.  V manželství, partnerských vztazích může také dojít ke sporům ohledně společných financí.

   

  Planety aktivují sexualitu. Sexuální projevy nyní znamenají mnohem víc. Jsou příležitostí k hlubokým prožitkům, transformaci i povznesení se nad běžnou skutečnost. V tomto období probíhá aktivní transformace i proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, ale i možné dluhy. Mars spolu s Jupiterem aktivuje Berany k jakékoli investici, nákupu nebo prodeji.

   

  Novoluní proběhne 18/12/2017. V době novoluní se setkají Slunce, Luna, Saturn, Venuše a Merkur. Pět planet bude v zákrytu a jejich spolupůsobení bude mít velkou sílu. Novoluní je vhodným pro rozšiřování si svých vědomostí, obzoru, a to všemi možnými způsoby od cestování, studia, nebo setkáváním se s lidmi z jiných míst, států atd. Období přinese rozšíření pohledu na život, na intelekt i na Vesmír. Poznávat vše nové a aktivně. Období na jiné úrovni může ale také znamenat nějaké potíže se zákonem – nejspíše to bude seznámení se zákony kvůli obchodu či nějakých každodenních činností. Berani budou otevřenější k poznatkům než kdy jindy. Novoluní je dobré využít pro rozšiřování obzoru, seznámení se s někým důležitým. Mohou se otevřít touhy po vzdělávání, navštívení kurzů a školení, Sluncem jsou aktivována duchovní témata, cesty do zahraničí, cizina, a napojení na zahraničí. Přichází situace související s obchody, zákonem, právem a úřady, úřední záležitosti. Během měsíce se objeví něco, co dá vašemu životu smysl a cíl. Berani budou podepisovat, komunikovat, sepisovat a telefonovat. Pozor na Saturn a Černou Lunu, mohou přinést omezení a těžkosti v pracovní rovině.

 • 2.

  Býk

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Úplněk nastane 3/12/2017. Tento úplněk uzavře situaci spojenou s financemi. Vnese jasno do oblasti peněz a majetku.

   

  Mars, planeta aktivity, se pohybuje od 9/12/2017 Štírem. Mars se spojí koncem prosince s planetou Jupiter a tím ji aktivuje. V konjunkci zůstanou ještě skoro celý leden 2018. Co vytvoříte v tomto období se vám zhodnotí. Býci budou ve svém životě pociťovat vztahové napětí, které mohou využít, pokud budou vědět co dělají. Toto je období neshod, zvlášť s nejbližšími lidmi, a to i s těmi, s nimž musí Býci spolupracovat. Aktivní období je založené na intimnosti v partnerském vztahu. Také nepřátel, lidí, s nimž jsou v přímém konfliktu. Odporovat je také druh konfliktu. Energie Marta je o prosazování sebe samých, což občas přinese nepřátelské vztahy. Mohou trpět i intimní vztahy. Současným problémem bude dělat kompromis nejen v práci, ale i v manželství. Mohou být narušeny i nejlepší vztahy. Pozitivně se dá Mars využít k tomu, aby se potlačené negativní pocity dostaly na světlo a tím dojde k pročištění nahromaděných negativit ve vztazích. Skutečný smysl spočívá ve využití energie k budování vlastních vztahů. Býci by se měli vyhýbat zbytečným sporům v životě i s druhými. Mohou se vyskytnout právní spory, potíže se zákonem. V tomto období se mohou posílit, nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahy. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Mohou se dohodnout nové podmínky, podepsat smlouvy nebo písemnosti.

   

  Novoluní proběhne 18/12/2017. V době novoluní se setkají Slunce, Luna, Saturn, Venuše a Merkur. Pět planet bude v zákrytu a jejich spolupůsobení bude mít velkou sílu.

   

  Ovšem pozor na Saturn a Černou Lunu, mohou přinést omezení a těžkosti s úředními záležitostmi nebo se vzděláváním.

 • 3.

  Blíženci

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Úplněk v Blížencích nastane 3/12/2017. Tento úplněk je důležitý pro osoby narozené ve znamení Blíženců. Úplněk uzavře veškeré vztahové záležitosti,  jako jsou pracovní a partnerské vztahy. Veškeré smlouvy a dohody. Kolem úplňku vyústí problémové situaci. Ukončí nebo se upevní vztahové záležitosti.

   

  Mars, planeta aktivity, se pohybuje od 9/12/2017 Šítrem. Mars se spojí koncem prosince s planetou Jupiter a tím ji aktivuje. V konjunkci zůstanou ještě skoro celý leden 2018. Co vytvoříte v tomto období se vám, zhodnotí. Mars přináší plnění povinností. Pohybuje se v oblasti služby. Vlastní potřeby Blíženci odsunou do pozadí, potřeby druhých budou prioritní. Mohou vyvstat konflikty s nadřízeným, obtíže v práci, konflikty s podřízenými. Mars zde přechází přes oblast zdraví, mohou nastat zdravotní problémy, které se mohou projevit ve formě infekcí, horečky či nehody. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jste slíbili vykonat. Měli byste se věnovat tématům svého zdraví a zdravé výživy. Mars aktivuje zdraví, spolupráci a službu pro někoho, přináším mnoho povinností.

   

  Novoluní proběhne 18/12/2017. V době novoluní se setkají Slunce, Luna, Saturn, Venuše a Merkur. Pět planet bude v zákrytu a jejich spolupůsobení bude mít velkou sílu. Novoluní přináší navazování různé spolupráce s mnoha záměry. V důsledku toho Blíženci pochopí, jak na druhé lidi působí. Totéž se bude týkat i vztahů stávajících. Blíženci by se měli snažit, aby nedělali nic sami, měli by spolupracovat i s jinými, nebo je alespoň požádat o radu. Pocítí harmonii nebo nesnášenlivost ve vztahu k jiným lidem, v partnerství zvláště. Porozumí tomu, jak jej vidí ostatní lidé. Lze očekávat navazování nebo rozvazování spolupráce, vztahů pracovních i partnerských. Blíženci vidí a vnímají partnerské nedostatky u jiného, ale také u sebe. Chápání partnerských vztahů, tedy zda chceme či nechceme žít či pracovat s těmito lidmi nebo partnery. Objeví se řešení úředních záležitostí, podepisování smluv a kontraktů.  Přichází nový způsob práce, nové projekty, nová spolupráce.  Budou se dít věci kolem nové spolupráce, nového kolektivu, začnou platit nové smlouvy a budou se řešit vztahy na mnoha úrovních. Můžete potkat důležité lidi a nebo si konečně někdo všimne vás a něco vám nabídne.

   

  Ovšem pozor na Saturn a Černou Lunu, mohou přinést omezení a těžkosti s penězi nebo sexualitou.

 • 4.

  Rak

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Úplněk nastane 3/12/2017. Tento úplněk přináší období náročné na psychiku. Raci se dozví nepříjemnou zprávu z minulosti, ze které mohou být rozladěni. Na nějaký čas se stáhnou do soukromí, kde budou přemýšlet o svém životě. Úplněk přináší psychické problémy, které se mohou projevit v souvislosti se zdravím. Úplněk přinese povinnosti a mnoho práce. Vztahy budou vypjaté až do příštího úplňku, který vyjasní veškeré pracovní a partnerské záležitosti.

   

  Mars, planeta aktivity, se pohybuje od 9/12/2017 Štírem až do 25/01/2018, kdy se přesune do Střelce. Mars se spojí koncem prosince s planetou Jupiter a tím ji aktivuje. V konjunkci zůstanou ještě skoro celý leden 2018. Co vytvoříte v tomto období, se vám zhodnotí. Období, v němž jde nejvíce o to být sám sebou a ostatním dát najevo, kdo jste. Mars aktivuje soutěživé naladění. Raci mohou očekávat zvýšené milostné touhy, ví, co chtějí a pokusí se to získat. Fyzické milování je důležitější než pouhá romantická setkávání. Mars povzbuzuje sex jako formu sebevyjádření. Jenom sex však nestačí na to, aby přivolal nový milostný vztah. Lze také očekávat nějaké drobné problémy s dětmi. Mars zde aktivoval oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod vlivem Marta vznikne něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem kreativity, dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. V této době dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré období na seznamování se s důležitými lidmi. Vhodné období na cesty. Mars přináší Rakům aktivitu v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity.

   

  Novoluní proběhne 18/12/2017. V době novoluní se setkají Slunce, Luna, Saturn, Venuše a Merkur. Pět planet bude v zákrytu a jejich spolupůsobení bude mít velkou sílu. Novoluní otevírá potřebu podívat se na to, jak zvládat svůj život, své povinnosti a závazky. Slunce aktivuje práci a úkoly, které se musí splnit. Raci by se měli snažit všechny svoje úkoly dotáhnout až do konce. Co slíbili udělat, musí dokončit. Raky potěší, že dělají věci dobře. Slunce otevírá i oblast fyzické kondice, zdraví. Raci budou mít nutkání věnovat se více svému tělu a svému zdraví. Věnovat se otázkám svého zdraví včetně záležitostí zdravé výživy, zdravému životnímu stylu a pohybu.

   

   Ovšem pozor na Saturn a Černou Lunu, mohou přinést omezení a těžkosti ve vztazích.

 • 5.

  Lev


  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Úplněk nastane 3/12/2017. Tento úplněk uzavře působení v nějaké skupině, společenství. Vnese jasno do oblasti přátel a lidí kolem Lvů. Úplněk může přinést rozporuplné okamžiky v určité společnosti.

   

  Mars, planeta aktivity, se pohybuje od 9/12/2017 Štírem až do 25/01/2018, kdy se přesune do Střelce. Mars se spojí koncem prosince s planetou Jupiter a tím ji aktivuje. V konjunkci zůstanou ještě skoro celý leden 2018. Co vytvoříte v tomto období, se vám zhodnotí. Mars spouští podvědomé způsoby chování, reakce související s minulostí. Projeví se ukvapeným, nepřiměřeným jednáním v různých situacích. Lvi by měli upnout pozornost tomu, co dělají. Hrozí malicherné a podrážděné jednání. Mars přinese aktivitu do míst, kde Lvi žijí nebo pracují. Práce na vylepšování místa, kde bydlíte, bytu, domu apod. Je možná domácí hádka. Budou řešit ženy rodu (např. matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá vaše aktivita bude zaměřena především na domov a zabezpečení rodiny. Lvy čeká aktivita spojená s domovem. Budou organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit vše obrazu svému. Veškerá aktivita se nyní dotýká domova a pevného zázemí. Mohou se objevit spory o vlastnictví, půdu či o pozemky. V tomto období mohou řešit své zdraví.

   

  Novoluní proběhne 18/12/2017. V době novoluní se setkají Slunce, Luna, Saturn, Venuše a Merkur. Pět planet bude v zákrytu a jejich spolupůsobení bude mít velkou sílu. Tradice v astrologii popisuje toto období jako nejšťastnější dobu. Novoluní otevírá cestu svobodně se vyjadřovat, projevovat, být sami sebou a prosazovat svoje zájmy. Lvi pocítí větší touhu zabývat se více dětmi, k dětem a rodičům. Tvorbě a plodnosti.  Budou mít chuť něco vytvářet, prezentovat se, vrhnout se do společnosti či milostných dobrodružství či plození. Působením novoluní má vzniknout něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor.  Kreativita, děti, rodinné oslavy, vztahy s lidmi kolem Vás.  Toto je čas zkoušek, přijímacího řízení, období vhodné na lásky nebo rande. Seznámení se s důležitou osobou i cestování. Výborné období na jakékoli cesty. Může přijít nový společník. Dobré období na seznamování se. Pracovně se daří. Slunce přináší plody, touhu se účastnit, ukazovat se. Je to velmi plodné období, kterého je třeba využít.

   

  Pozor na Saturn a Černou Lunu, mohou přinést omezení zdravotní, nebo přinesou mnoho povinností.

 • 6.

  Panna

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Úplněk nastane 3/12/2017. Tento úplněk uzavře situace spojené s pracovní aktivitou. Panny uzavřou jednu životní kapitolu. Uzavřou nebo vnesou jasno do pracovní oblasti.

   

  Mars, planeta aktivity, se pohybuje od 9/12/2017 Štírem až do 25/01/2018, kdy se přesune do Střelce. Mars se spojí koncem prosince s planetou Jupiter a tím ji aktivuje. V konjunkci zůstanou ještě skoro celý leden 2018. Co vytvoříte v tomto období se vám zhodnotí. Panny, počítejte se zvýšeným tempem. Budete pociťovat dostatek energie. Pozor na možné závažnější konflikty se sousedy, příbuznými, druhými lidmi. Namísto konfliktů se dejte s těmito lidmi dohromady. Pozor na sklony se nyní hádat kvůli názorům. Nesouhlasí – li někdo, není to osobní útok. Panny by neměly nutit druhé, aby věřili tomu, v co věří ony. Příliš agresivní marsovská energie je znakem nízkého sebevědomí i nedostatečného pocitu jistoty.  Chcete – li v práci nebo jinde „prodat“ svůj nápad, je pro to vhodná doba. Tranzit Marta je rovněž znakem vysoké mentální energie. Mars působí v oblastech komunikace, cestování. Zvýšená aktivita se týká také úřadů, úředních záležitostí.

   

  Novoluní proběhne 18/12/2017. V době novoluní se setkají Slunce, Luna, Saturn, Venuše a Merkur. Pět planet bude v zákrytu a jejich spolupůsobení bude mít velkou sílu. Novolunní soustřeďujte energii na nejniternější soukromý život a lidi, kteří ovlivňují život Panny. Jde především o rodinu a rodiče. Pocítí touhu být více doma ve svém prostředí. Panny potřebují pocit, že mají důvěrně známé místo, kde se cítí v bezpečí. Novoluní je vhodné období pro aktivity kolem vlastního soukromí. Zamyslet se nad ženami rodu jako jsou matka, sestra nebo babička.

   

  Panny bude zaměstnávat vše kolem domova, bydlení a rodiny. Budou řešit stabilitu a zázemí. Slunce a ostatní planety osvítí domov, ale i tělesnou schránku, jelikož tělo je domovem pro duši. Je nutné hlídat si svou zdravotní stránku.

   

  Ovšem pozor na Saturn a Černou Lunu, mohou přinést omezení a těžkosti s dětmi, nebo partnery.

 • 7.

  Váhy

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Úplněk nastane 3/12/2017. Tento úplněk uzavře úřední situaci. Váhy ukončí oblast vzdělávání. Úplněk vnese jasno do tématu zahraničí nebo cesty do ciziny.

   

  Mars, planeta aktivity, se pohybuje do 9/12/2017 Váhami. Poté se přesune do oblasti financí. Mars se spojí koncem prosince s planetou Jupiter a tím ji aktivuje. V konjunkci zůstanou ještě skoro celý leden 2018. Co vytvoříte v tomto období, se vám zhodnotí. Mars aktivuje peníze, majetek a hodnoty. Přináší sklony se identifikovat s tím, co člověku patří, co má pro nás nějakou hodnotu. Projevovat se může pozitivně i naopak. Váhy zjistí, jaká je jejich cena. Hrozí zde spory o majetek. Mohou mít sklony k nákupům, a to i ne zrovna chytrým. Mars „nutí“ k plýtvání s penězi. 

   

  Novoluní proběhne 18/12/2017. V době novoluní se setkají Slunce, Luna, Saturn, Venuše a Merkur. Pět planet bude v zákrytu a jejich spolupůsobení bude mít velkou sílu. Novoluní přitahuje pozornost k bezprostřednímu okolí a rovněž zintenzivňuje vztahy s přáteli, sousedy, příbuznými i spolupracovníky a lidmi, s nimiž jsou Váhy v každodenním kontaktu.  Období je vhodné, abyste si uvědomili, jak běžné vztahy (pro váš život důležité) zvládáte. Uvědomí si, jak s lidmi kolem jednají, jaké vztahy jsou pro ně důležité. Pozor na běžné jednání, aby se neprojevily nevhodné návyky i skryté vzorce, což může podkopávat efektivitu a schopnost s lidmi komunikovat. V tomto období vrcholí i tempo Vah. Budou aktivnější, ale s pocity neklidu. Toto je příznivé období pro veškeré písemnosti, komunikaci na úřadech, mluvené a psané slovo. Cesty a cestování. Novoluní otevírá téma auta a cest, podepisování smluv a úředních dokumentů. Vzdělávání, kurzy a školení, učení někoho nebo něčeho nového. Touhy po cestování a rozšiřování vědomostí. Téma sourozenců.

   

  Ovšem pozor na Saturn a Černou Lunu, mohou přinést omezení a těžkosti s ženami a domovem.

 • 8.

  Štír

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Úplněk nastane 3/12/2017. Tento úplněk uzavře veškeré finanční záležitosti. Vnese jasno do financí. Půjčky, hypotéky, dluhy a majetek, které Štíři mají s další osobou nebo partnerem či bankou. Do úplňku by měly být zaplaceny veškeré pohledávky.

   

  Mars, planeta aktivity, se pohybuje od 9/12/2017. Mars se spojí koncem prosince s planetou Jupiter a tím ji aktivuje. V konjunkci zůstanou ještě skoro celý leden 2018. Co vytvoříte v tomto období, se vám zhodnotí. Štíři se nezastaví až do 21/12/2017. Toto je obdobím značné aktivity. Štíři budou velmi usilovně pracovat na tom, aby dosáhli toho, co chtějí, mají možnost se prosadit mezi ostatními. Dostanou šanci lidem ukázat, co umí, co je v nich ukryto. Na ostatní mohou udělat velký dojem. Toto je těžké období pro vaše vztahy. Mars působí, na Štíry tak, že budou dominantnější než jindy. Mohou očekávat, že budou více než jindy bojovat za svoje práva. Nikomu nedovolí, aby je o cokoli připravil. Mají plno fyzické energie a také odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu. Měli by si dát velký pozor. Mohou se stát nehody, nebo mohou onemocnět. Nyní dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Mars dodá mnoho energie, díky které  se  zaměří sami na sebe,  na své sebeprosazení. Práce a zase práce. Díky planetě aktivity zvládnou překonávat různé překážky. Tyto energie je potřeba použít tím správným směrem. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Měli by využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem. 

   

  Novoluní proběhne 18/12/2017. V době novoluní se setkají Slunce, Luna, Saturn, Venuše a Merkur. Pět planet bude v zákrytu a jejich spolupůsobení bude mít velkou sílu. Novoluní otevírá cestu k financím, míře hodnoty sami k sobě. Štíři se začnou zabývat svou hodnotou, měli by prozkoumat svůj vztah k životním zdrojům. Novoluní upevňuje finance. Člověk si uvědomuje svou finanční situaci, kterou žije. Buď mu peníze slouží, nebo naopak člověk slouží penězům. Pak je nutné změnit osobní postoj. V tomto období, víc než kdy jindy, budou mít potřebu ovládat svůj život prostřednictvím toho, čeho si cení.

   

  Na psychologické rovině se novoluní může projevovat potřebou prosadit a prosazovat svůj systém hodnot. Obecně je toto období výborné pro finance a zvýšení prestiže osoby. 

  Ovšem pozor na Sat

  urn a Černou Lunu, mohou přinést omezení a těžkosti ve spojení s úřady. 

 • 9.

  Střelec

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Úplněk nastane 3/12/2017. Tento úplněk uzavře vztahové záležitosti. V pracovní a partnerské rovině. Kolem úplňku je dobré řešit smlouvy, nastolit nová pravidla a ujednání. Úplněk vnese jasno do smluv a dohod. Nezapomeňte, že začíná couvat Merkur a že vše bude ještě jinak. Od 3/12/2017 nabírá zpětných chod až do 23/12/2017. Poté se opět rozběhne kupředu a opět se bude posouvat Střelcem ještě začátkem ledna 2018. Couvající Merkur nás vrací do minulosti. Budeme vzpomínat, vrací se nám situace a osoby z minulosti. Co není dořešené je nutné dokončit, ovšem trochu jinak, než jsme původně zamýšleli. V době couvajícího Merkuru na vás budou planety tlačit, abyste rozhodli v určité situaci. Veškerá důležitá rozhodnutí nechte na potom, jelikož vše bude jinak. Nic nedomlouvejte, nepodepisujte. Pouze to, co se k vám dostalo z minulosti jako obnovená záležitost. Stará situace v novém kabátu.

   

  Mars, planeta aktivity, se pohybuje od 9/12/2017 Štírem až do 25/01/2018, kdy se přesune do Střelce. Mars se spojí koncem prosince s planetou Jupiter a tím ji aktivuje. V konjunkci zůstanou ještě skoro celý leden 2018. Co vytvoříte v tomto období, se vám zhodnotí. Mars se pohybuje tématem odstraňování, ukončí se vše, co nemá pokračovat. Většinou ukončí práci, spolupráci nebo nějakou činnost. Mars bude vytahovat na povrch něco důležitého z minulosti. Může aktivovat nepřátelé a také nepříjemné pomluvy. Může to být období frustrace, odříkání, pocit, že Střelci nejsou správně hodnoceni, nemají žádné uznání, jsou neustále někam odstrkováni. Nyní se dostávají na světlo světa staré nevědomé vzorce a začínají působit, aniž by to vůbec tušili. Tyto nevědomé vzorce mají bohužel tendenci podkopávat chování se snahou prosadit se. Mars aktivoval „téma skrytých nepřátel“ a nyní se bude projevovat. Střelci by se měli varovat konfrontace a konfliktům s jinými lidmi. V tomto období je vhodné pracovat v sociálních oblastech služeb, kde mohou pomáhat druhým lidem. Úkolem je nyní odstranit z cesty ego, nedopustit se toho, aby došlo k probuzení kontraproduktivní energie osobnosti Střelce. 

      

  Novoluní ve Střelci proběhne 18/12/2017. V době novoluní se setkají Slunce, Luna, Saturn, Venuše a Merkur. Pět planet bude v zákrytu a jejich spolupůsobení bude mít velkou sílu. Toto novoluní je nejdůležitější období roku 2017. Střelci začnou realizovat své plány. Dostanou šanci obnovit energii, aby jim následně vydržela po celý zbytek roku. Zajímat je budou skutečné potřeby, co potřebují pro vlastní osobní vývoj. Novoluní přináší možnost prosadit se, zapůsobit na druhé. Pozor přitom na bezohlednost až sebestřednost. Období není vhodné pro řešení manželských problémů. Střelcům se začíná měnit život. Přichází nové začátky, nový způsob fungování. Přichází zlepšení kondice a zdravotního stavu.

   

  Ovšem pozor na Saturn a Černou Lunu, mohou přinést omezení a těžkosti v oblasti financí. 

   

  Venuše, planeta lásky a hodnot se pohybuje Střelcem do 24/12/2017. Střelci budou neodolatelní a budou všude slyšet a vidět. Tento pohyb Venuše Střelcem je jednou za rok a proto je dobré vliv Venuše plně využít.

 • 10.

  Kozoroh

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Úplněk nastane 3/12/2017. Tento úplněk ukončí mnoho povinností Kozorohů. Uzavře spolupráci, nebo spojení se spolupracovníkem. Vnese jasno do oblasti zdraví a nemoci. Neměli by se přepínat, a naopak by měli myslet na své zdraví a psychickou pohodu. Pozor na úrazy, zlomeniny a krizové situace.

   

  Mars, planeta aktivity, se pohybuje od 9/12/2017. Mars se spojí koncem prosince s planetou Jupiter a tím ji aktivuje. V konjunkci zůstanou ještě skoro celý leden 2018. Co vytvoříte v tomto období, se vám zhodnotí. V této době by si měli ujasnit svoje skutečné cíle a jít si za nimi. Nyní se energie silně ztotožňuje s budoucností.

   

  Mars aktivuje skupinové vztahy. K naplnění cílů je třeba spolupracovat s druhými. Mohou nastat potíže s přáteli, potřeby Kozorohů se mohou dostávat do rozporu s potřebami všech kolem. Mimořádně vhodná je fyzická aktivita s přáteli. Mars žádá silná osobní uspokojení, a to ve všem, co Kozorozi dělají. Je možné využít konexe a známosti pro své potřeby. Je dobré chodit do společnosti, mezi lidi.  Také může přijít do života důležitá osoba pro budoucnost.

  Novoluní proběhne 18/12/2017. V době novoluní se setkají Slunce, Luna, Saturn, Venuše a Merkur. Pět planet bude v zákrytu a jejich spolupůsobení bude mít velkou sílu. Novoluní otevírá navázání kontaktu se svým podvědomím. Kozorozi zjistí, jak jim život ovládají způsoby, kterých si nejsou vědomi. Všichni vysíláme do vnějšího světa dva druhy signálů. Jedním z nich je ten, o němž si myslíme, že děláme. Druhý – nevědomý – lidem říká, co se skutečně snažíme dělat. Slunce vstoupilo a osvítilo svou energií oblast pomluv, nepřátel, smutku, izolace od okolního světa. Novoluní napojí duši na nevědomí, toužíme po osamocení a klidu v rozjímání. Toto období je vhodné na meditace, a duševní odpočinek. Vyvstává silnější zájem o věci okultní, mystické a tajemné. Člověk třídí myšlenky. Také se mohou dozvědět nějaká tajemství nebo pomluvu. Novoluní otevírá cestu k meditaci a rozjímání. Prosinec a leden je velmi problematická část roku. Kozorozi si musí počkat na své novoluní, které nastane v lednu 2018.

   

  Venuše, planeta lásky a hodnot, se 24/12/2017 přenese do Kozorohu. V této době budou lidé narozeni v tomto znamení neodolatelní a budeme o nich všude slyšet a vidět. Tento pohyb Venuše je jednou za rok, a proto je dobré vliv Venuše plně využít.

   

  Pozor na Saturn a Černou Lunu, protože se pohybují právě v Kozorohu a mou přinést omezení a těžkosti.

 • 11.

  Vodnář

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Úplněk nastane 3/12/2017. Úplněk uzavře téma spojené s tvorbou, dětmi, a partnery. Vnese jasno do oblasti pracovních a životních partnerů. Vodnáři mohou ukončit partnerství.

   

  Mars, planeta aktivity, se pohybuje od 9/12/2017 Štírem až do 25/01/2018, kdy se přesune do Střelce. Mars se spojí koncem prosince s planetou Jupiter a tím ji aktivuje. V konjunkci zůstanou ještě skoro celý leden 2018. Co vytvoříte v tomto období se vám zhodnotí. Nyní se bude aktivovat vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění práce a možný postup v kariéře. Vodnáři budou naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit  nejen v práci, ale i ve společnosti. Zvýší se jejich prestiž. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, přichází doba provádění veškerých reorganizací kolem práce, které budou v budoucnu ku prospěchu. Mars se nachází v oblasti ega, planeta hnací síly ega se tady cítí jako doma.  Mars nabízí množství pozitivní energie, ale bohužel rovněž i problémy, pokud se Vodnáři nebudou ohlížet na potřeby druhých. Mars podporuje ambice něčeho dosáhnout, může vyvolat konflikty s lidmi, kteří mají moc. Patří mezi ně rodiče, zaměstnavatelé, nebo nadřízení či dokonce vládní představitelé. Mohou ohrožovat své spolupracovníky, kteří se cítí v ohrožení snahou se prosadit, prodrat se kupředu. Vodnáři by se měli snažit vše urovnat, jinak jim budou ostatní škodit.

   

  Novoluní proběhne 18/12/2017. V době novoluní se setkají Slunce, Luna, Saturn, Venuše a Merkur. Pět planet bude v zákrytu a jejich spolupůsobení bude mít velkou sílu. Novoluní přináší mnoho přátelských tváří i opravdových blízkých přátel. Nyní jsou pro Vodnáře důležitá přátelství i jiné vztahy.

   

  Díky novoluní přicházejí myšlenky zapojit se do společné činnosti, ať jde o vytvoření nového spolku, nebo prosazování zájmů nějaké aktivní skupiny lidí, nebo zařazení mezi lidi, kam touží patřit. Mají mnoho nápadů a originálních plánů pro společnou věc. Je nutné být sami sebou. Začlenit se do hierarchie skupiny, aniž by narušovali svou integritu. Přichází pozvání do společnosti, doporučuji se společensky angažovat, být vidět. Uvědomit si kam chci patřit, probrat přátelé a nepřátele. Pohybovat se mezi přáteli, se kterými chtějí být, pracovat a trávit svůj čas. Toto je období, ve kterém můžete využít své dobré konexe a přátele ke svým záměrům. Využít přátelství. Ovšem pozor na Saturn a Černou Lunu. Pomluvy a nepřátelé mohou přinést omezení a těžkosti.

 • 12.

  Ryby

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Úplněk nastane 3/12/2017. Tento úplněk uzavře téma domova, rodiny a zázemí. Ukončí se situace s ženou v rodině. Kdo řešil zdraví, zde úplněk vnese jasno do problému souvisejícímu s nemocí.

   

  Mars, planeta aktivity, se pohybuje od 9/12/2017 Štírem až do 25/01/2018, kdy se přesune do Střelce. Mars se spojí koncem prosince s planetou Jupiter a tím ji aktivuje. V konjunkci zůstanou ještě skoro celý leden 2018. Co vytvoříte v tomto období, se vám zhodnotí. Díky působením Marta Ryby odvedou více tvořivé intelektuální práce, pokusí se druhým sdělovat zkušenosti a pohled na svět. Pozor ale na přílišné vnucování svých názorů druhým. Svoji energii Ryby vloží do rozvoje svého myšlení i mysli. Hledajíc zážitky se jim rozšíří obzory a otevřou se nové rozměry skutečnosti. Aktivně mohou cestovat nebo být ve spojení se zahraničím.  Mars se zde pohybuje oblastí práva, úředních záležitostí a soudů.  Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřování vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. Mars aktivuje touhu rozvíjet se po duchovní stránce. Je aktivovaná forma spojená s církví, náboženstvím, ezoterikou i se světonázorem.

   

  Novoluní proběhne 18/12/2017. V době novoluní se setkají Slunce, Luna, Saturn, Venuše a Merkur. Pět planet bude v zákrytu a jejich spolupůsobení bude mít velkou sílu. Novoluní přináší zamyšlení nad povoláním, kariérou a i ostatními aktivitami. Novoluní otevírá cestu k lidem z aktivit, do kterých se chtějí Ryby zařadit. Během novoluní může dojít k posunu v pracovní kariéře. Člověk si uvědomuje, co chce dělat, aby byl šťastný, které práci se chce věnovat.  Většinou vystupuje do popředí téma otec nebo autorita. Novoluní je orientované na budoucnost a přináší určité ocenění, ať půjde o pochvalu v práci či dosažení nějakého úspěchu. Může přinést uznání a odměnu, bude se dařit.

   

  Ryby mohou být spokojeny se svými výsledky. Mezi ostatními se dokáží prosadit, ovšem pouze tehdy, pokud dokáží znalost svých silných i slabých stránek.

   

  Pozor na Saturn a Černou Lunu, mohou přinést omezení a těžkosti s přáteli a spolupracovníky. 

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz