Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Oblačno, bouřka 20°C

Ty nejotravnější vlastnosti podle znamení: Vzteklouni, rváči i lháři

/
 • Nikdo není bez chybičky
  Nikdo není bez chybičky (Shutterstock)
  3. listopadu 2022 ● 06:00

  Každý máme své chyby a někdy si je ani neuvědomujeme. Tak co, Lvi, jste opravdu drama queen? A co vy, Blíženci, nenakládáte s pravdou moc lehkovážně? 

 • 1.

  Beran

  ...
  Pýcha, choleričnost, nerozvážnost.

  Lidé ve znamení Berana jsou dosti sobečtí a orientovaní bývají zpravidla na sebe. Když to tak není a když nejsou středem pozornosti, velmi rychle se vytočí. Mnohdy udělají unáhlená rozhodnutí, které později v konečném důsledku litují (ne vždy si to však přiznají).

 • 2.

  Býk

  ...
  Opatrnost, lenost, sobectví

  Býci jsou sice velmi praktičtí lidé, ale své schopnosti kvůli své lenosti mnohdy nevyužívají naplno. Charakterizuje je také možná až přehnaná opatrnost a to, že nikdy se nepouštějí do věcí, které jsou "zdarma" - Býci jsou totiž velcí materialisté.

 • 3.

  Blíženci

  ...
  Neustále opakování stejných příběhů, lháři, špatní posluchači.

  Blíženci sice jsou velmi společenskými osobami, ale problém je v tom, že ne každý s nimi čas tráví rád - neustále dokola totiž mluví o stejných věcech a navíc jsou mizerní posluchači. Jejich zlozvykem je také lež.

 • 4.

  Rak

  ...
  Náladovost, setrvávání v komfortní zóně, neschopnost dát věcem volný průběh

  Lidé ve znamení Raka jsou často příliš citliví a až příliš starostliví, což je však činí náladovými, pokud se jim něco "znelíbí". Bývají také až příliš závislí na nějakém členu rodiny či na příteli a mívají až nezdravou potřebu držet se minulosti.

 • 5.

  Lev

  ...
  Egoigmus, marnivost, jsou to „drama queen“

  Lidé ve znamení Lva na sebe rádi poutají pozornost neustálým vytvářením dramat i tam, kde to vůbec není nutné. Jsou to egoisté a aby dostali, co chtějí, neváhají použít nátlak

 • 6.

  Panna

  ...
  Vybíravost, orientace na detail, lhostejnost vůči jiným.

  Lidí v tomto znamení pohání vpřed mnohdy jejich ustálená rutina a zvyky, které nikdy neporuší. Dříve, než se do něčeho pustí nebo se pro něco rozhodnou, musí znát všechny detaily týkající se dané věci. Často jsou však vůči jiným lhostejní.

 • 7.

  Váhy

  ...
  Nerozhodnost, vyhýbání se konfliktům, rchle se rozruší.

  Váhy kladou velký důraz na vztahy a mnohdy mohou být velmi laskavými lidmi, ne vždy je však správné snažit se zapůsobit zcela na každého. Velmi rychle se nechají mentálně rozrušit a dělá jim problém stát si za svým slovem a držet se svých rozhodnutí.

 • 8.

  Štír

  ...
  Manipulativnost, nepřátelství, pomstychtivost.

  Štíři jsou ve všech oblastech svého života pořádně vášniví a intenzivní. Milují však sex a peníze a pokud v těchto oblastech nedostanou, co (a koho) chtějí, začnou se chovat velmi nepřátelsky. Pokud chtějí něco dosáhnout, neváhají s lidmi manipulovat a pokud se jim někdo postaví do cesty, nemine ho nepříjemná pomsta.

 • 9.

  Střelec

  ...
  Přílišná energičnost, nepředvídatelnost, hlučnost.

  Jejich přílišná energičnost někdy může být pro jiné vysloveně nepříjemná. Často také mají tendenci měnit své přesvědčení, názory a hodnoty, což způsobuje, že jiní lidé je považují za nepředvídatelných.

 • 10.

  Kozoroh

  ...
  Neuznává jiné názory, je kritický, chladný

  Kozorozi jsou řádní "pracanti" a na prvním místě mají mnohdy právě práci a svou pověst. Velmi jim záleží na tom, jaký názor o nich mají jiní, ale nevěří, že pravdu může mít i někdo jiný než oni. Často opovrhují lidmi, kteří pracují méně nebo nejsou tak úspěšní. Kozorohové jsou také zaměřeni většinou jen na sebe, proto jim chybí empatie či vůle pomoci druhým.

 • 11.

  Vodnář

  ...
  Netrpělivost, tvrdohlavost, podléhání emocím

  Vodnáři jsou kritičtí myslitelé s brilantními nápady, které ovšem může pořádně rozzuřit, když s nimi někdo nesouhlasí nebo má na věc prostě jiný názor. Vodnáři jsou také velcí individualisté, těžko si s někým vytvoří vztah a jsou velmi tvrdohlaví. Navíc se vyznačují nepřiměřeně velkou výbušností.

 • 12.

  Ryby

  ...
  Závislost, sebelítost, nepraktičnost.

  Ryby v sobě mají jaksi zakořeněný pocit, že jejich životním posláním je zachránit celé lidstvo před bolestí a křivdou. Bohužel, právě to je mnohdy důvodem, proč lidé v znamení Ryb žijí v jakési vymyšlené bublině a absolutně nejsou schopni fungovat v reálném životé. Také na sebe často přebírají problémy druhých, přesto, že to dělají dobrovolně, později jim to vyčítají

   

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz